מבולבלת...

קרן בת 30

New member
../images/Emo53.gifמבולבלת...

שלום לכולם.. אני מסוג הנשים שכל חיי ידעתי מה אני רוצה: גבר טוב משפחה בית - תא משלי, עד כאן הכל טוב. לפני כחצי שנה נרשמתי למכון כושר והצמידו לי מאמנת. כבר בפעם הראשונה שראיתי אותה היה לי תחושה של פרפר לא מוכר בבטן, לימים אני והיא הפכנו לחברות. בכל פעפ שאני מגיעה למכון אני מחפשת לראות אותה ומקווה לחטוף איתה שיחה קצרצרה. כשהיא נודעת בי כולי מלאה בהתרגשות, חיבוק ונשיקה גורמים ללב שלי לצאת ממקומו. אני יודעת שאני נמשכת אליה ולאחרונה אף מתגרה מעצם המחשבה של להיות איתה יחד. לפני כחודש כאשר הייתי במצב אינטימי עם בן זוגי חשבתי עליה ופלטתי את שמה - דבר שגם לי לחוות אורגזמה חזקה במיוחד!! אין לי נסיון עם נשים ואני חושבת שאולי מדובר בהתאהבות של סמכות, מה גם שאינני יודעת כל כך מה לעשות עם הרגשות שלי. אשמח לכל עצה..

Cowboy Bebop

New member
הממ מבלבל בהחלט

יש כמה שאלות ודברים שמשפיעים פה. דבר ראשון, האם את גם מאוהבת בבן זוגך, או לפחות היית.. אם כן, רוב הסיכויים הם שאת ביסקסואלית, למרות ששמעתי על מקרה של זוג בנות מאוהבות אחת בשניה, אבל לא נמשכות לשום אישה אחרת וכן לבנים. אז יכול להיות שהדבר באמת עניין רגשי. אך אם את מוצאת את עצמך נמשכת מינית גם לשאר נשים אז ככל הנראה את בי סקסואלית.. אז מצד שני גיל 30 זה קצת מאוחר לגלות את המיניות שלך פעם ראשונה. השאלה הכי עניינית צריכה להיות האם הרגשת ככה פעם כלפי גבר\אישה?

קרן בת 30

New member
תראה...

אני מאוהבת בבן זוגי אך הרגש שיש לי כלפיה הוא חזק מאוד. אם אני נמשכת לשאר הנשים לא יודעת זה לא משהו שבחנתי על עצמי. ולשאלה העיקרית שלך האם הרגשתי ככה פעם כלפי גבר או אישה אז לא מעולם לא הרגשתי ככה, זו הפעם הראשונה שאני כנראה ממש ממש מאוהבת!! הבעיה שלי שהיא לא יודעת מכך כלום והאמת גם אין לי אומץ לחשוף את עצמי ככה מולה, אני פשוט מפחדת.

אביאל00

New member
אף פעם לא מאוחר לגלות../images/Emo140.gif

אף פעם לא מאוחר לגלות שאת נימשכת לבני אותו מין. אי אפשר לשם את האצבע ולאמר בידיוק מה הסיבה שאת נימשכת גם לחבר שלך וגם למאמנת בחדר כושר. ככה אנחנו אין מה לעשות, בני אדם הם יצורים מאוד מגוונים עם נטיות שונות. מה שאת מתארת זו הרגשה מאוד טיבעית וחיובית של התאהבות. אני חושב שאת לא צריכה להתבייש ברגשות שלך, כי הרי זה מה שאת מרגישה אין לך שליטה על זה גם אם מאוד תרצי את לא תוכלי לעצור זאת. לדעתי,תמשיכי לאהוב ואם תרגישי בנוח ספרי זאת לחבר שלך או למאמנת אל תשארי עם ההרגשה הזאת לבד תמצאי אנשי שיחה לדבר איתם. יש הרבה כמוך. תאהבי ותקבלי את הרגשות האלו כי הם חלק ממך. המון בהצלחה! את מוזמנת להמשיך לכתוב כאן:))

קרן בת 30

New member
תודה..../images/Emo39.gif

תודה רבה לכם, אני עדיין לא בטוחה לגבי מה שאני אעשה עם זה אך תהיו בטוחים שמקצת הביטחון העצמי שלי חזר אלי. תודה רבה והרבה נשיקות אתם מקסימים!!

Snir626

New member
לדעתי...

תזרמי עם זה מאמי. אני גם נמשכת לבנות למרות שאני סיפור שונה אבל בכל זאת אין מה להתבייש ברגשות האלו כי הן הרגשות שלך ורגשות הן לא מבחירה. אל תשכחי לספר לנו מה החלטת ומה נסגר אהה?! אוהבת, המון המון חיבוקים ונשיקות, שניר.

למעלה