טיפול בכאבי רגליים

ediana

New member
../images/Emo53.gifטיפול בכאבי רגליים

אני סובלת בזמן האחרון מכאבי תופת ברגליים ובמיוחד בכף הרגל, ההליכה מאוד מקשה עלי. ניסתי מיני טיפולים אלטרנטיביים וגם רגילים, כלום עוזר לי. שמעתי שיש מטפלים שיש להם כאילו חשמל בכפות הידיים והטיפול מאוד מרגיע. האם מישהו שמע על זה או התנסה בטיפול דומה? אני באיזור ר"ג-גבעתיים.

deebeebee

New member
לדעתי---

את חייבת לבדוק ממה נובעים הכאבים ורק אח"כ לחפש טיפולים או פתרון כמו מדרסים טובים...

לתרגל כמה תרגילים 3 פעמים ביום להמרצת הדם,,,

- כשאת יושבת ליד המחשב רצוי להניח דרגש עץ (משטח הגבהה), מתחת לרגליים,(נוח וטוב למנוחת הרגליים). - לביצוע התרגיל למשל,בזמן הישיבה במחשב, להזיז רגל ימין ימינה מהמשטח ,(ללא הנעל), להניח את הרגל 2 סנטימטר מעל הריצפה , ואת כף הרגל לסובב (את כול כף הרגל) מהבהונות לכיוון ימינה,להתחיל בתנועה מעגלית 15 פעמים סיבובי-כף הרגל ימינה, ועוד 15 סיבובים שמאלה ,לצד שני.ולהחזיר את הרגל לדרגש, וכעת לבצע את אותו התרגיל ברגל שמאל, 15 סיבובי כף הרגל שמאלה ואחר כך 15 סיבובים ימינה . למחרת לעלות ל-20 סיבובי כף הרגל וכך בהדרגה להוסיף כול יום עוד 5 סיבובים. - ועוד תרגיל נוסף שמאוד מאוד עוזר:- התרגיל הזה מיועד לביצוע בשעת השכיבה על המיטה ,בבוקר בצהריים וגם בערב : מרימים את כול הרגל גבוה לכוון התקרה, ומפנים את אצבעות כף הרגל -הימנית לכיוון התקרה, ומסובבים לאט את כף הרגל 15 סיבובים ימינה ,ועוד 15 סיבובים לצד שמאל,ומניחים אך הרגל על המיטה מרימים את רגל שמאל ואת כף הרגל לסובב באותו אופן, וכול יום להוסיף עוד 5 סיבובים . -לאחר תירגול זה תהיה זרימת דם טובה מכפות הרגליים לכול הגוף, ואז ייחלש הכאב בהדרגה,עד שייעלם תוך כמה ימים. לאחר שהכאב ייעלם,יש להמשיך לתרגל בוקר וערב ,5 דקות בכול פעם ,כדי למנוע מהמצב לחזור. (למי שמסוגל לעשות עמידת- נר, זה תרגיל מאוד יעיל לזרימת הדם בכול הגוף ולרגליים , ומאוד יעיל לתפקוד בלוטת התריס,שאחראית על תפקודי כול מערכות הגוף. רפואה שלמה, וכול טוב, ממני אור

ערפה

New member
edina האם עשית מיפי עצמות?

אני לא נגד טיפולים אלטרנטיביים אבל יש תחילה לברר את המצב הפיזי, כאבי רגליים יכולים לנבוע מעמוד השידרה או מהברכיים, שימי לב שיש טיפולים שיכולים לגרום לנזק גדול, אב ראשית מצאי לך אורטופד שאת סומכת עליו, והמתמחה ברגליים, כן היום כל אחד "מומחה" כאילו ואנחנו רכב שיש לו חלפים שונים. הרופה שלי טוען שראשית לכל כל זמן שאת חשה בכאב סימן שהאיבר חי, אז זה טוב, ועכשיו צאי לדרך של חיפושים, בהצלחה!! אם תרצי פרטים פני במסרון.

pazi66

New member
צריך לבצע גם דופלר זרימת דם לגפיים התחתונות

זה לפני כל טיפול......חייבים לנסות דבר ראשון לאתר את סיבת הכאבים, מה גורם לכאבים .....אם את לוקחת תרופה זמן ממושך יש לבדוק אם אחת התופעות הלווי של התרופה היא כאבים ברגלים.

ediana

New member
בגלל "מומחים" הגעתי למצב הזה

לפני כמה שנים טובות עברתי ארטוסקופיה של הברך, הנתוח הצליח החולה לא הבריא. מאז כל הצרות שלי התחילו, נכון יש בעיות עם הברכיים, לפני חצי שנה קבלתי גם 3 זריקות- לא עזרו לי. בגלל כל הזריקות והכדורים נוצרה גם בעיה של צבירת נוזלים. אמנם אני נעזרת בקביים אבל כפות הרגליים לא כאבו לי. זה משהו חדש - אני אלך כנראה בשבוע הבא לאורטופד לבקש מפוי וגם דופלר לבדוק את זרימת הדם ברגליים. לא משעמם לי,אבל שלא יהיה יותר גרוע.

למעלה