חומר על עגיל באף...דחוף!

../images/Emo53.gifחומר על עגיל באף...דחוף!

היי לכולם אני בת 14 וחצי חדשה בפורום! אני ממש ממש רוצה לעשות עגיל באף אמא מסכימה ואבא לא ממש הם אמרו שאני יוציא מהאינטרנט חומר על עגיל באף... אשמח מאוד...אם אנשים יכולים דחוף!!!! לעזור למצוא על זה חומרים וגם כאלה שעשו שיכתבו ויגידו אם כדאי לא כדאי... ואם מישו יודע איפה ברעננה אפשר לעשות...אמרו לי שיש מקום ברחוב אחוזה אז מי שיכול לרשום לי את הכתובת המדויקת הודה לו מאוד... תודה!!!!! רוני

ROXIRAP

New member
:)

את יכולה לעשות בכל מקום שעושים בו פירסינג... אם את רוצה לעשות עם מחט ואם עם אקדח אז אפשר לעשות בכל בכל חנות תכשיטים.. והדבר האחרון שאני יכולה לעזור לך איתו..זה שברגע שמורידים את העגיל החור נסתם ולא רואים אותו זה לפחות מה שאצלי היה..

LunyPony

New member
../images/Emo18.gifואני ממליצה לך

בפירוש לא לעשות עם אקדח... אם תעשי באקדם האפשרות שתהיה לך אינפקציה בהרבה יותר גדולה... החור לא יהיה אסטתי ועגול,וההחלמה תהיה בהרבה יותר ארוכה תעשי בסטודיו מקצועי וסטרילי עם מחט. שיהיה

ROXIRAP

New member
כן מסכימה

וזה גם הרבה יותר כואבבבבבבבבבבבבבבבב!! חח כל היום אני רק בוכה שזה כואב...

עזרה!!!!! בבקשה.... פירנסינג

אז ככה כבר ה-מון זמן שאני רוצה לעשות פירס בלשון... אז אמא אמרה: "תבררי ותביאי לי חומר מהאינטרנט על זה" (שריטה שכזאת) אז אני ביררתי ומצאתי דברים מפחידים.. מה הסכנות באמת? כדאי לעשות?: ואיפה מוצאים חומר שאפשר להביא לאמא? תודדדדדדדדדדדדדדדדדה מראש לכולם!!!

תסבירי לה ככה

הדקירה בפירס בלשון נחשבת ללא כואבת בניגוד לדקירות אחרות (אם את צריכה עדות - יש לך אותי) לרוב לא יורד אפילו דם בפירס הזה (אולי טיפה או שתיים, אצלי לא ירד כלום). הטיפול הוא פשוט (אסור לי לפרט אותו כאן כי יהרגו אותי) וההחלמה היא מהירה וקלה (חודש-חודש וחצי) אם מורידים את העגיל החור נסתם מאוד מהר שכן רקמת הלשון היא רקמה שבתוך הפה ומחדשת עצמה מאוד מהר, כל שאפילו צלקת לא נשארת לרוב האנשים. בעניין סכנות - הסכנות בעשיה עצמה (כמו פגיעה בלשון ובעצבים וכל השיט הזה) ניתן למנוע על ידי עשיה במקום מקצועי סכנות בהחלמה של החור ניתן למנוע על ידי טיפול נכון וסכנות אחרו שיחודיות רק לעגיל בלשון הן: נסיגת חניכיים - נמנע על ידי החלפה למוט קצר שבירת שיניים - נמנע על ידי החלפה למוט קצר והפחתת משחק עם העגיל בליעת העגיל - נמנע אם מבקשים מפירסר שיסגור לך את העגיל כמו שצריך. בהצלחה.

למעלה