לדינה ולגיל היה אחלה ..

• פותח הנושא gn64
  • פורסם בתאריך

gn64

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gifלדינה ולגיל היה אחלה ..

כל הכבוד על הארגון והיוזמה. היה אחלה של יום. אחלה מקום, אחלה אנשים, אחלה אוכל, אחלה מוסיקה והכל אחלה אבל, אם באמת באמת הדבר הכי אחלה שהיה היום זו הדרך חזרה, כן כן, תאמינו או לא אבל למרות הפקקים או דווקא בגלל הפקקים אני שמתי קלטת של מעורב ים-תיכוני עם גוון יווני משהו עם כל מיני שירים נעימים שמזיזים מיתרים מסויימים בלב, חלון פתוח רוח קרירה נושבת על פני והנסיכות שלי שוקעות בתרדמה מתוקה אחרי יום כייף עם אבא והחבורה המתחבקת שלו ואני עם דמעות קטנטנות של אושר על הרגע הקסום הזה וכך עוברת לה שעה קלה והגענו. ועכשיו אני מניח שהמים כבר חמים אז הופה למקלחת ..... ושוב תודה לדינה ולגיל ולכל מי שעזר ותרם והגיע..... אוהב את כולכם

ק פ ק א

New member
ילדים זה שמחה ילדים זה אהבה ../images/Emo20.gif

אנשים יקרים אמנם אני לא בסטטוס שלכם ואני גם צעיר מכם אבל אני נהנה בחברתכם והיום זה היה יום מיוחד במינו יום שלא אשכח כלכך מהר, אמנם הותשתי אבל זה היה שווה יש לכם ילדים מקסימים נהדרים והתלהבתי מהם מאוד מאוד, אני מוכן לאמץ אותם אם אתם רוצים
אז היה כיף והלוואי ויהיו עוד מפגשים כאלו שלכם רפי לאב יו אול אנד אונלי יו

galgalit

New member
גמני גמני ../images/Emo6.gif

תודה תודה תודה תודה תודה... לגיל ודינוש´ ובכלל לכולכם שמכניסים את הדברים לפרופורציות ונותנים את התחושה שיש אנשים טובים באמצע הדרך
אוהבת אתכם ואת החום שאתם יודעים לעטוף בו... ותודה מיוחדת למישהי מדהימה שיצא לי להכיר קצת יותר מקרוב היום
אוהבת

r e d head

New member
הבת שלי שואלת מתי המפגש הבא....

לתשומת לב המארגנים היה כייף!

dganit32

New member
אנחנו חבורה...מיוחדת במינה.

יש מיפגשים שכל כך מלאים אנרגיות חיוביות זה היה ביער בן שמן זהי היה בחדרה.. ואולי בעוד כמה שלא נכחתי בהם.. וזה היה היום. לראות אתכם ,את הילדים של כולם ופשוט להנות מעצם להיות שם איתכם הכול נשכח..ומה שיש בראש זה אתם..הילדים ושוב אתם. ואני שלקחתי עימי את ההרגשה הזו..של להיות חלק מחבורה שכזו גאה בכם.. נ.ב יש בחור אחד ששמו אור<הבן של "חיוכים 37"> ילד מקסים עם חיוך וגומה. שהתחבר עם דורון שלי שבסופו של היום בא אישית ולחץ לי יד בג´נטלמניות שכזו<תלמדו גברים!!> תשמעו..יש לבחור פוטנציאל ג´נטלמן אמיתי. דגנית

דגנית../images/Emo141.gif

קראתי לג´נטלמן הצעיר שלי לקרוא את דבריך והוא מוסר תודה

דגנית../images/Emo7.gif

רק שתדעי לך שאצלי בבית זה כנראה החינוך.... הבן השני בן ה-9 -גיל הוא ג´נטלמן אמיתי

דינה וגיל יקרים תודות

היה יום מאלף ומעיף.... נהננו מאוד גם מהמקום גם מהפעילות וגם מהנוכחים תודה

גברת x

New member
דינה וגיל../images/Emo42.gif../images/Emo77.gif

אתם ממש מתנה!!! היה יופי של ארגון, היה יופי של חבורה, היה יופי של אווירה, אוכל ושתיה. המקום היה גן עדן לילדים. תודה- תודה!!!!!!!!!!!! וכן, פעם אחרת זה חייב להיות בסבב, הזוג "הרוג"....

*יערית

New member
הלו ..שימשון קריקט!!!!!!!

מהההההההההההההההההההההה ת´אומר? אתה מצטרף לכל תגובה? יאללה שמשון בוא למיגרש...מחכים לך המעודדים מדימונה

rotem1212

New member
שמשון קמפלא מצטרף לדברייך

ותגידי לבת שלך שתיתן כיף יותר חלש .. ותגידי לאמא שלה שהמוב מוב (נענע) היה אחלה ותגידי לאנגלו סקסית (דינלה) שבחבורה שאני לא זוכר אם כפית סוכר זה האו מני או האו מטץ´ ושהכבשה היתה חולה ותגידי למנהלת אביטל שאני לא מבין למה פונות אליי בחורות (בד"כ חדשות) וחושבות ששמי אביטל .. ותגידי לכולם שבשמי ובשם עופרי חזרנו לקיבוץ נהננו ותודה אספיישלי לגיל ולדינה . אחותי איזה כדור לגלגל ...

*יערית

New member
רק את כדור.......

שמחת החיים שכ"כ שובה לבבות אצלך!!!!!!!! שום כדור אחר ביתנו מגרשינו לא מתקבל!!!!!!!! המסר עובר לבת-מה שלא נראה לא יתקבל בברכה אצלה
ולאנגלו סקסית......היא בהחלט גם וגם וגם....... תגיד..יורד גשם עכשיו בגי´מונה? כי פה שרבי

למעלה