מרגלית
על ה

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo51.gifמרגלית../images/Emo24.gifעל ה../images/Emo63.gif

למרגלית זהר אילון ה
הגיע בשעה טובה. 'ריפוי בזהר האור' הוא
מקסים. מאד אוהבת את החלוקה הפנימית שלו ואת הדרך שבה את מדברת ישירות אל הקורא ויוצרת אינטראקציה של מחויבות גם מצד הקוראים זה מעניק לספר הדרת כבוד הספר ערוך בצורה מאד ידידותית, ממה שהספקתי בזמני העמוס להתבונן, מאד מוצא חן בעיניי אני מאמינה שהוא יהווה הצלחה כבירה יותר מקודמו. תודה על רוחב הלב והנשמה והמקום שהקצית למאמרי בספרך אוהבת'ותך
ביותר
והמון המון
ב-ה-צ-ל-ח-ה L&L TALYA.

MargalitE

New member
תודה לך טליה...

על כל הברכות והאיחולים, המחמאות והחיזוקים. ותודה על הקישורים שהכנסת לפורום החשוב שלך, כך שכל מי שירצה יוכל לבקר גם באתר שלי - את מלאכית נדיבה עם לב גדול שאני מאד מאד אוהבת ובאמת, אני מזמינה את כל אנשי האור 'לקפוץ' לביקור באתר שלי, להתנסות בטיפול חינמי מרחוק, להגיב, לכתוב, או לשאול שאלות בפורום "שאלות ותשובות" שלי העוסק בענייני ריפוי רוחני-אנרגטי. היו ברוכים באהבה וטובלים בזוהר האור מרגלית זהר אילון נ.ב. שמת לב טליה - שפתאום גם אצלי השורות יוצאות כמו אצלך? במבנים גיאומטריים אלכסוניים?...

Tal_Ya_Tal

New member
וואלה../images/Emo13.gif../images/Emo45.gifב-א-מ-ת../images/Emo127.gifנכון

גם לך התחילו לצאת שורות אלכסוניות במבנים גיאומטריים הגיאומטריה המקודשת מקושרת גם למצרים הקדומה וגם למטטרון. כך שאינני מתפלאת כלל וכלל איך את מתחברת אליה נחמד
על ההזמנה
L&L TALYA

דגנית

New member
מרגלית, מזל טוב לספר החדש, בהצלחה ../images/Emo24.gif

הספר נראה מרתק!

MargalitE

New member
תודה דגניתוש

אין הנחתום מעיד על עיסתו, כידוע... אבל באמת התחילו להגיע תגובות של קוראים ראשונים, והן נלהבות מאד... מצרפת כאן המלצה חמה של אילנה בהט, הילרית ומורה רוחנית נפלאה מחיפה, שבעצמה כבר כתבה כמה וכמה ספרים: "ממליצה בחום רב (1000 מעלות צלזיוס) על ספרה החדש, השני, של מרגלית זהר אילון. הספר נקרא "ריפוי בזוהר האור". הוא יצא כעת לעולם. הוא מכיל ידע שימושי ומעשי רב - איך להשתחרר ממחשבות שליליות,פחדים, לרפא את עצמנו באמצעים קסומים ומהירים (=הילינג). הוא מסביר כיצד חשיבה שלילית יוצרת חסימה אנרגטית וגורמת למחלות וכדומה....הוא מלמד דברים מופלאים! כתוב יפה בצורה המובנת לכל אחד. אתם ממש יכולים לקרוא בספר, לתרגל את כל הדרכים שכתוב ולחוש בשינוי! זה ממש לא יאומן! זהו ספר המשך לספרה הראשון של מרגלית "ריפוי עם מלאכים". הספר מתאים גם לאנשים בעלי מודעות גבוהה וידע נרחב בריפוי. קיבלתי לידי היום את הספר, ולמרות שהייתי עסוקה רוב היום - מצאתי לנכון לבלוע אותו לתוכי בשקיקה...אני כבר לקראת הסוף....והספר עב כרס למדי..... הכנסו לאתר הבית של מרגלית זהר אילון, קבלו מידע עליה, על הספרים שלה...ותעשו לכם את החיים נפלאים יותר! קנו את הספר לעצמכם ואחרי שתאהבו ותתחברו, כמוני, תחשבו למי מידידיכם ובני משפחתכם ברצונכם להעניק ספר זה במתנה. (זה מה שאני עושה) הנה לינק לאתר הבית שלה: http://www.angelfire.com/me5/margalit_eylon/ בתודה גדולה לשליחת האור, המורה והמטפלת הרוחנית מרגלית זהר אילון, אילנה בהט

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo24.gifב-א-מ-ת מקסים../images/Emo28.gifמרגלית

וא-כ-ן ישנם בספרך המלצות וטכניקות פשוטות ונפלאות. את חלקן אני מכירה באופן מעט שונה. אך המקוריות הרעננה שבה הדברים מובאים, הבהירות של השפה וההוראות הפשוטות משוט משובבות נפש. וכשבאור עסקינאן- ישנוכלל האומר: הדגש|"פחות זה יותר"| זהו כלל חשוב מאד בעבודה עם האור בכלל ובשפת האור בפרט. אז ב-א-מ-ת הריפוי בזהר האור הוא
מומלץ להעניק במתנה לכל מי שאוהבים ומרגלית , כה לחיי בתרומתך להעלאת התודעה הקולקטיבית אוהבת'ותך
L&L TALYA

למעלה