ות לכולכם אנשימים

../images/Emo51.gifות לכולכם אנשימים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בכל שבוע, עם העדכון השבועי למנהלים, מקבלים אחת/ד המנהלים מחמאה קטנה... השבוע, זכיתי אני, וברור היה מרגע שהופתעתי וקראתי את ההודעה, שהתודה מגיעה לכם, הרבה יותר ממני. אז תודה לכולכם, בעיקר על היותכם! ועל האהבה, והפרגון, והאיכות וההצלחה של ה
הזה שכל כולו אהבה מבחינתי. תתמוגגו לפחות כמוני, הנה ציטוט מהעדכון השבועי:
המחמאה השבועית
השבוע נחמיא לגילי פרי, המנהלת את הפורומים עולם המיסטיקה ומודעות פנימית. את פורום עולם המיסטיקה מנהלת גילי מזה זמן רב, ותחת ידיה האוהבות והמשקיעות הוא הפך לפורום איכותי, מצליח ובעיקר מהווה בית חם לכל המתעניינים והעוסקים בתחום. לפורום מודעות פנימית נכנסה גילי כמנהלת לא מזמן, וכבר ניכרת עלייה בפעילות הפורום, בעיקר בשל ההשקעה העצומה שלה, אשר מתבטאת גם בעבודה רציפה מול הנהלת הפורומים, פתיחת דיונים, העברת נושאים לקידום ועוד. כל הכבוד ויישר כוח!
חבר'ה, מגיע לנו!

Cגלית

New member
אחרי הרבה זמן

והרבה געגוע,באתי לחיבוק ענק מהמנהלת המדהימה ביותר- גילי,אוהבת אותך

תשמעי, תRאי, תרגישי!!!../images/Emo24.gif

המונמונמון זמן שלא ראיתי לך, וכל כך הרבה לספר.. איך את יודעת לצוץ בדיוק בזמנים האלה שהכל........ שנעבור למסרים? מסנג'ר? משו?
ענק יפה אחת
תודה שבאת לבקר

קיבלת את זה בזכות../images/Emo24.gif

מגיע לך ועוד יותר,,, כל הכבוד,,,יישר כח מתוקה המשיכי להיות כפי שאת גם בהמשך הדרך באהבה רבה

../images/Emo82.gif, ועוד איך ../images/Emo82.gif../images/Emo13.gif

לא בטוחה שאת רוצה לשמוע את השיחה הזו... לא בטוחה שאני מסוגלת להשמיע, לפחות לא כרגע.. זמנים כאלה את יודעת, שהכל מתפורר מסביב... ולא מעט מבפנים... ממש לא בא לי לדבר על זה.. תסלחי לי, נכון?

נו בטח שסולחת

אם לא אני אצטרך לצום ביום כיפור ולבקש ממך סליחה. אבל דעי לך אם זה מנחם גם אני לגמרי בימים כאלו ולי דווקא מקל להגיד אבל זו אני אז אני אגיד: החודש לפני שנה התגרשתי החודש אני צריכה לפנות את הבית שלי הבית היפה שלי ראבקקקקקקקק הבית שלי!!! ולעבור לדירה שכורה ולא צריכה לספר איך הן נראות. היא אמנם חמודה אבל אין מה להשוות. החודש האקס מתחתן בדיוק באותו תאריך שנתן לי את הגט (מצא לו תאריך) את יודעת מה גילי בלוח שנה שלי הדף עוד במאי ואני יעביר אותו רק ביולי. החודש זה עוד חודש שאני לבד ונמאס לי להיות לבד אז אתה בטוח שומע אותי שם למעלה די עם הלבד רוצה משפחה ילדים.

בהצלחה יפה אחת../images/Emo24.gif

לא התגרשתי ואני לא ממש עוברת דירה, אבל.. בשבוע הבא אני חוגגת יומולדת.. 42... המתנה שקיבלתי היא את עצמי בחזרה, אחרי שנתיים של מה שהחשבתי לזוגיות נפלאה... אז לא, אני לא עוזבת את הבית אבל הוא עוזב, ובינתיים הוא פה.. ויש עוד ימבה רגש לעבד, להיגמל, וזה מבחינתי - לקבל את גילי במתנה... גילי שאמורה להכיר את עצמה קצת יותר לעומק אם יש בכלל דבר כזה מבעד לדמעות ולחיוכים. בהצלחה לנו.. היי חזקה לא פחות ממני... (אני חזקה?)

../images/Emo24.gifגילי../images/Emo24.gif

ברכות ליום ההולדת הקרב ובא
בתוספת חיבוק גדול + חיזוק על כל מה שעובר עלייך בימים אלו,,, מאחלת לך מכל הלב-
שכל מה שליבך חפץ - כך תקבלי לטובה בעזרת השם. אוףף,,,כמה דברים עוברים בחיים האלו,,,אבל חייבים להשאר חזקים,,,פשוט חייבים. אוהבת אותך ותודה על השתוף האישי

גילי

אם לא היה פה חופש ביטוי אם לא היית נותנת מקום לכולם אם לא היית מביאה דיונים מעניינים ושואלת מיליון שאלות אז לדעתי לא היו באים לכאן, ניהול טוב מביא אנשים איכותיים וטובים אז הרשי לי להגיד לך שה
מגיע לך בהחלט. הערה: אני מבקשת שיערכו תיקון בדברי המחמאה להלן התיקון: ובעיקר מהווה בית חם ...... והעוסקים בתחום וצדף שלא עוסקת בתחום

../images/Emo6.gif

העוסקים בתחום מבחינתי... הם אלה שפשוט חיים... כבר אמרתי לך שמיסטיקה עבורי הם החיים עצמם? בית חם... אהבה ענקית.... רוחשת... שום דבר לא היה קורה לי לבד... לכן התודות לכולכם, פשוט לכולכם! אוחחח

רותי 11

New member
היי מתוקה הקרדיט מגיע לך

ותודה על אירוח בפורום איכותי כזה

ואני חשבתי שאת מרגישה בת ../images/Emo82.gif../images/Emo12.gif

מה זה אירוח? יש ימבה כלים בכיור... יאללה, עבודה... שום אורחים פה!

גל סופר

New member
זה בהחלט הגיע לך! ../images/Emo13.gif ../images/Emo24.gif

ואני אצטט אישה חכמה: "תודה לך על היותך"

orli997

New member
ברכות גדולה את../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

למעלה