דרך צלחה ילדים!!

טאקילה~*

New member
../images/Emo50.gifדרך צלחה ילדים!!../images/Emo42.gif

זהו הבוקר האיר כל הלילה הסתכלתי איך אתם רדומים שלווים כמו מחכים שהבוקר יגיע, והוא בא הוא הגיע,התעוררתם ליום חדש,לשנה חדשה לכיתה חדשה, הכל היה מוכן מבעוד מועד כמו כל שנה כמו ביום הראשון,היתם כאילה יפים ילדים שלי מצוחצחים מחודשים בבגדים וילקוט על הגב,היה לי געגוע למראה הזה והנה היום זה קרה,לפני דקות ספורות נשקנו ואמרנו שלום,הסתכלתי עליכם ובלב תפילה,ילדים גוזלים שלי עופו בהצלחה.
[URL='http://'] שנה טובה לכל הילדים [/URL]

../images/Emo50.gifושנה של הגשמה....

רגע לפני שיוצאת לכיוון בית הספר עם הילד הפרטי שלי , בהצלחה לכל הילדוד´ס שחוזרים ללימודים , וישמור אותם השם..

טאקילה~*

New member
שנה של הגשמה אישה..../images/Emo39.gif

בהצלחה לילד הפרי שלך בהצלחה לכל הילדים.

אפרסק 28

New member
טאקי

הספקת כבר להכין את כל תיקי האוכל.. להכין את הבגדים לילדים... ולשלוח אותם לבית הספר... התחילה השגרה.... בוקר טוב עולם

טאקילה~*

New member
פרסק בטח שהספקתי..

כל הלילה לא ישנתי... הערתי אותם מוקדם ושלחתי אותם לשנת לימודים חדשה. שיהיה בהצלחה וביטחון לכל הילדים.

גיוRא

New member
שנה..נפלאה לילדינו....

הקטנים בשימחה..{או בכי}רצים לגן.. הבינוניים..ב-אוףףףף.."לא החליפו לנו ת´מורה"? הגדולים כרגיל..נשארו לישון עוד שעה... שרק תהיה לכולם שנה שקטה ובטוחה.. שילמדו לפחות דבר אחד חדש... שיבלו שיצאו..שיחזרו בריאים ושלמים מהטיולים.. חינוךךךךךך....{את זה בכל מקרה יקבלו מאיתנו..ההורים. ישששששששששששששששששששש.... חזרנו לסנדביצ´ים..ולשגרה.. לעוד שנת לימודים.. בהצלחהההההההההההה

למעלה