חריקת שיניים

twiti

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gifחריקת שיניים../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

אז עכשיו, אחרי שכבר יש לנו בין היתר גם חותכות עליונות וגם תחתונות, גיא כנראה גילה את העניין והתחיל לפני כמה ימים לחכך את השיניים (אני מדברת על זמני עירות לא בזמן שינה). אני כותבת לכן את זה וכולי צמרמורת
ממש קשה לי לשמוע את זה (מבחינתי זה נוראי כמו שאי אפשר לסבול ציפורן על לוח למשל) ואני מוצאת את עצמי מנסה להרעיש כל פעם שהוא עושה את זה ויש פעמים שהוא עושה את זה למשך דקות ארוכות
מישהו מכיר
בבקשה תגידו לי שזה שלב שעובר מההההההההההההההר.

טוטי30

New member
אני מעל 30 ועדין עושה את זה...

מצטערת שאני לא עזרה גדולה.... זה כנראה אחד מההרגלים המגונים האלה שקשה להיגמל מהם. אגב, אני עושה את זה בעיקר בשינה - ולא ידעתי עד שבעלי התלונן... ואז גם הבנתי למה השיניים שלי משויפות כמו שהן משויפות. מקווה שתמצאו פתרונים בגיל צעיר לטובת כולם!

ayush

New member
לא מכירה, אבל מנלת את השרשור לשאלה

בזמן האחרון יש לבר מין "צמרמורות" כאלו בראש...ממש כמו שיש לנו צמרמורת ואנחנו רועדים לשניה - ככה הוא... זה יכול לקרות פעם ביום או כמה פעמים.. בהתחלה נורא נלחצתי
אבל המטפלת שלנו אמרה שזה קורה בד"כ כשיש צמיחת שיניים ואז הם מחככים את החניכיים כדי לגרד וזה עושה להם צמרמורת... זה נשמע הגיוני..אבל אני עדיין קצת דואגת... האם זה קרה למישהו ? שמעתם על זה ?

lulyK

New member
לדעתי הוא בדיוק משתין....

אני מייחסת את הצמרמורות האלה ל"ניעור"

את צודקת, הוא בדיוק משתין../images/Emo6.gif

אחרי שיובלון השתין עליי בדיוק בהחלפה, אמבטיה וכו' ומייד אחרי זה הצטמרר, הבנתי שבזה מדובר. זה קרה לו פעם בדיוק אצל הרופא והוא אישר שזה אחרי שהם עושים PP!

lulyK

New member
זה גורם לחשוב שאולי באמת אפשר

היה לגדל אותם בלי חיתולים.... (אם כי זה סימן ל"אחרי", שלא כמו פרצוף הקקי)

1 מ י כ ל

New member
את מתארת בדיוק את מה שרוני עושה..

ואני ממש לא יודעת מה זה.... גם אני נלחצתי בהתחלה ועד עכשיו זה מציק לי כשהיא עושה את זה כי אין לי מושג מה זה!! אולי מישהי יודעת???.

twiti

New member
יו, איזה קטע../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif גם לגיא יש מן

צמרמורות כאלו במשך היום. לא נראה לי מדאיג...סתם נורא מצחיק

T noki

New member
ואצלנו זה כשהוא עושה קקי...

זה בדוק. הוא היה עושה את זה כשהוא היה יותר קטן. ישר אחרי הצמרמורת שנמשכה שתי שניותב ערך היינו מריחים את התוצאה...

כמיסה

New member
מוכר../images/Emo70.gif גם עומרילי חורק שיניים בזמן

ערות אבל הוא עשה את זה כמה פעמים והפסיק
מדי פעם השיניים שוב נפגשות וזהו. נגבי הצמרמורות גם זה מכר לי אבל נראה לי שזה מגלי חום/קור בגוף כמו לנו
לא

המנומשת

New member
אני לעולם לא אשמע את בתי

שתחרוק את שינייה..לא אשמע את בכי,צחוק,דיבור שלה...כי אני אמא חירשת

המנומשת

New member
בתי שומעת,אני לא שומעת אותה

אני "שומעת" אותה בעזרת גלאי בכי לתינוק (מיוחד לחירשים)יש אור שמהבהב חזק,ועוד יש רטט מתחת למיטה וזה מעיר אותי שהיא בוכה..באמת לא קשה לי לטפל בבתי..בכלל לא..יש לי חברים חרשים שיש להם ילדים שומעים...וגם יש הורים חירשים שיש להם 3 ילדים חירשים..לא בעיה לטפל בהם
רק כואב שלא אוכל לשמוע את בתי צוחקת,בכי שלה..וזה טוב שיש לי בת שומעת שתוכל לעזור לי בעתיד:)

למעלה