הפארנויה בשיאה

yariv71

New member
../images/Emo5.gifהפארנויה בשיאה

25.html target=_blank>1
2
3
25.html target=_blank>12.gif>(מעניין למה, הרי היינו כל כך נחמדים אליהם)

KingofSnow

New member
רעיון מצוין.. ובנוסף הרשה לי להציע:

מי שעזב את הארץ לתקופה של 3 חודשים או יותר, יעבור ראיון מקיף אצל מנהל פורום מסוים, כתנאי לקבלת התעודה בחזרה.

פדי

New member
אני בעד...

עושים את זה בצרפת ובארה"ב (בצורה מסויימת) זה מנהג יפה ונחמד.. מי שמראש מתכוון לבגוד או לעשות פה משהו לא טוב- שלא יגור בארץ. רק חבל שהכנסת שלנו היא היא לא שומרת האמונים העיקרית למדינה...

יובל 42

New member
לאה, יש המנון לפורום

לא זוכר את כל המילים אבל יש שם משהוא עם "ולפאתי מזרח קהדיהימה עין של שהמי צוהופיהיה"

א ס ף ב

New member
הנה המנון הפורום:

KingOfSnow כל עוד בלבב פנימה נפש מז"א-ניק הומייה ובפאתי מזרח קדימה עין לGFSי צופיה עוד לא אבדה תקוותנו התקווה בת שנות אלפיים לראות שלג בארצנו ארץ ציון ירושליים

א ס ף ב

New member
יש את המנון הירושלמים - הרוב בפורום

המנון הירושלמים / ווינטרלאב אויר הרים צלול כיין - וריח אורנים כשהאינברסיה מעלינו - כבו ת´מזגנים ושאפיק ברום מגיע - ושקע מתחתיו אז את כולנו זה מרגיע - כי לא יהיה שרב ירושלים לבנה - הלוואי ויתגשם אם רק יופיע האל-ניניו - ובעזרת השם אך בבואי היום לשיר לך - ולך לקשור כתרים התאריך אליו נשוב הוא - פברואר 1920 כי מטר שלג - מיתולוגיה, ושיא אותו נזכור אבל אנחנו ירושלמים - גם את השיא הזה נשבור !!! ירושלים לבנה....

yariv71

New member
מה שבועה, בדיקה במכונת אמת...

שאתה אוהב חורף, מקבל ריגוש מגוונים כחולים בגפ"ס ונוהג לאסוף ברד ושאריות שלג ד'אשתקד בפריזר

אני עשיתי את זה פעם ../images/Emo2.gif

שמרתי ת'שלג של ינואר 1998 בכוס זכוכית במשך שנה וקצת. בקיץ הייתי מציץ בפריזר ומזיל דמעה, על ימים טובים יותר שהיו ואינם עוד

טסונמי1

New member
גם אני גם אני שמרתי ברד בשקית נילון

עד שהבן שלי היה צריך קוביות קרח והישתמש בברד לצינון המשקה שלו

profesorain

New member
../images/Emo152.gifאפשר לצאת חוצץ? | | | |

ואם מצהירים אימונים SO? הרי עצם היותנו "אזרחים במדינה " אנחנו "מקבלים" עלינו את חוקיה ו"פועלים" לפיהם ,אם אזרח יפר אימונים או במלים אחרות בוגד הוא צפוי לעונשים ללא קשר אם כן הצהיר או לא.. הרי בהיר ונהיר שזה מיותר ובא כדי לגרות "אזרחים" תמימים שעניין זה רגיש בשבילם ,אבל ברמת העיקרון זהו חוק ישן שקיים לכן לא צריך לקום ולזעוק.

למעלה