היום יומולדת לי

avielss

New member
../images/Emo5.gifהיום יומולדת לי

אמא אס סולו אן לה דאטה גודייה אס קה נסי גוסטו אן ט"ו בשבט התשל"ז אס קה דישו קה מויגזי מונצו חי השם אוטרו און פוקו וא איר בושקר בית אברן אישטיחלי פארה תשושי נפש קומו אמי אמא פין א קאסטו בה ויניר קה מוס טנמוס סמנדה בואנה

tsiporganeden

New member
מונצ´וס קומפליאניוס קרידו, אי

קואנדו אס טו לאטינו דייה דה נאסר? דיגאמוס טה אזרמוס אונה פיאסטה. אינה מונצ´ו מזל טוב.

אסטרלו

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif מזזזזזזזזזזל טוב!

דה קרידו טיינס לה קארה וודרה? סי נסיטיס אן לה נוצ´ה דה פרוטאס, אז קה טו סוז יינו דה מונצ´ו אי בואנו, אי סוז "סמל השפע"!!! מונצ´ה אלגריה אי הסלחה אי ברכה אי יה אבסטה דיזיר קסוז וויזו.

Sarika

New member
אביליקו מזלללל../images/Emo65.gif טובבבבבבב../images/Emo77.gif

ושיה

New member
לולולולולולו....... מזל טוב ../images/Emo143.gif

ושיהיה לך כל טוב. אני רק זוכרת ברכה אחת שניגמרה ב" לצ´י אי מייל". כנראה שתהיה לך שנה עם הרבה חלב ודבש.

פיפיטה

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo49.gifאביאל טודו בואונו מזל אי

הזלחה אן טודו טו וידה. אי יה קרמוס אור טה קזדו אי מסודרו,

מזל טוב ../images/Emo25.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif../images/Emo140.gif

אביאליקו סיימפרה קונטנה קה סטס!

קה פאסה

New member
אביאל ../images/Emo49.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב והצלחה בלימודים ושתהיה כבר אדבוקאט.

רותי ב.

New member
אביאל... ../images/Emo49.gif

ושיתגשמו כל השאיפות, גם בלי להתאמץ כל כך , כמו שאתה עושה בשנה הזו... כטופיס ארמוזה איז´יקה, אי קי אלבנטס קאזה אין ישראל, אי קי סיאס איל מאז בואנו אדבוקט... קי אַי... קי סייגה לה וידה קולאי, קון סאלוד אי אלגריאס.
כי אתה הכי טוב שיש

angelici

New member
מזל טוב אביאליקו../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מונצ´ה אלגריה קון סנדה אי מזלימיס בואנו היידה ארוגו כאל אוטרו אניו ומוס הבילאר אין לבודה.

../images/Emo49.gif לavilessמאז מיז´ור אגורה

דה נונקה נו. ......... טה אסטו בינדיזיינדו פים אסיין אי ונטה ז´וסטו קומו ונטה אנטנדי כאסטס אמבזנדו מישפטים בהצלחה- טם דאינדה נו ווס רקונטרי . וא אזר טודו פור אך טודו פרה רקונטררבוס איקונסר ווס. אלוורמוס !!!!!

למעלה