מומולדת שמח לינדוש יקרה שלי

ninga 3

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo48.gifמומולדת שמח לינדוש יקרה שלי../images/Emo65.gif

עד 100 ועשרים יקרה שלי
בריאות ואריכות ימים מי יתן ותתגשמנה שאיפותייך מבורכות הם ידייך מחשבותייך וחייך אושר וחיים מאושרים אוהבת המון
גילה

../images/Emo213.gifלינדוש האחת והיחידה../images/Emo65.gif

מאחלת לך אני הרבה מזל טובים המון בריאות הגשמה עצמית ושגשוג ועוד ברכות שחשבת אליהם ולא קבלת לך אני מאחלת אותם
אושרת

monday

New member
../images/Emo65.gif לינדוש יקרה ומקסימה ../images/Emo49.gif ../images/Emo212.gif

מזל טוב יקרה לעוד הרבה שנים טובות ונהדרות של ימי הולדת שמחים ומאושרים, שהבריאות תעטוף אותך מכל כיוון שהחיים יזרמו לך כמו נהר שהאושר והעושר ( לא יזיק ) יזרום כמו גלי הים האינסופיים שתמיד תמיד תהיי עם אור וחיוך על פנייך וכל מה שתבקשי לו יהי

רותי410

New member
../images/Emo65.gifלינדוש, מזל טוב ליום ההולדת../images/Emo77.gif

מאחלת לך הרבה בריאות - זה העיקר. הגשמה, אהבה ואושר. והמון המון נחת מהמשפחה. כל שתבקשי לו יהי

1winnie

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif

מאיוש י

New member
מזל טוב עד 120../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

דליה ל

New member
לינדוש יום הולדת שמייח ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif

שפע בריאות מזל ברכה הצלחה ונחת כן יתגשמו משאלות ליבך לטובה
לך חברה יקרה באהבה
דליה

לינדה7

New member
../images/Emo51.gifבנות על הברכות החמות ../images/Emo48.gif

תודה חברותי היקרות על הברכות החמות
אוהבת אותכם ...אתם משפחה ענקית לי
שבת שלום
לינדוש

|לינדוש, מהבוקר אני רוצה לברך אותך ב../images/Emo49.gif

והמון ברכות לאריכות ימים, אושר ובריאות אבל תפוז לא מסכים משאיר את ההודעה שעות על "אנא המתן"

יוכי68

New member
לינדה היקרה, קצת באיחור, אך שיהיה

לך יום הולדת שמח,שתזכי לשנים רבות של נחת ושמחה ובריאות איתנה

למעלה