על פתיחת הפורום

../images/Emo49.gif על פתיחת הפורום../images/Emo70.gif

הגיע הזמן שייפתחו פורום לתכנית הגאונית הזאת
פשוט תוכנית מצויינת - ראיתי עד סוף העונה השנייה ואני לא יכול לחכות עד שתגיע העונה השלישית
פשוט תכנית מצויינת...

Siriusnip

New member
תודה, וברוך הבא!../images/Emo65.gif../images/Emo15.gif

מקווה שתהנה בפורום...

שאלונת....

זה רק אני או שהפורום עדיין לא ברשימת הפורומים? כי אני רוצה להוסיף אותו למועדפים...

Siriusnip

New member
זה לא רק אתה../images/Emo15.gif

הוא באמת עוד לא ברשימה- הוא רק נפתח לםני 3 ימים! בכל זאת, אתה כבר יכול להוסיף אותו למועדפים במחשב שלך...

אוקיי ועוד שאלה:

למה קוראים לו "עשרים וארבע שעות" ולא "24"? בגלל הבעיות שזה יוצר עם האותיות?

GreeCheeMan

New member
../images/Emo121.gifאז לא כדאי...

שזה יהיה רק עשרים וארבע? כי זה השם של הסדרה, אם לא רושמים במספרים, וזה גם נשמע (במקרה הזה נקרא...) הרבה יותר טוב.

adiville

New member
סוף כל סוף !!!!!!!!

באמת לא הבנתי איך לא נפתח עד עכשיו פורום לסידרה הענקית הזאת !!!!!!! אז קצת רקע כללי על עצמי כי אני בטח אבלה פה הרבה
שמי עדי, בת 21, אני צופה בסידרה בערוץ 10 ואפילו שהיא מותחת בטירוף אני בחרתי להיות מיושנת ולראות אותה עד הסוף לפי השידורים הרגילים (במקום לקחת בדי וי די או להוריד מהאינטרנט). אני חולה על הסידרה הזאת בטירוף ולדעתי הכל בה גאוני : רעיון העלילה (שרק הולך ומסתבך....), הכתיבה, הדמויות, השחקנים והקטע הכי גדול שעליו מבוססת כל הסידרה - 24 שעות בדיוק !!! וחוץ מזה קיפר סאתרלנד גדול מהחיים וקרלוס ברנרד (הלוא הוא טוני אלמידה) כוסון על
והשחקן שעשה את איירה גיינס ז"ל כזה cool !!! הכרתי אותו כבר מכל מיני סרטים וסדרות ותמיד יש לו את התפקיד הזה של ההוא שכאילו יש לו כוח ואז הוא איכשהו נדפק
יאללה, אז מתחילים לדסקס ? יש !!!!!! מחר יש 24 !!!!!!!

Siriusnip

New member
ברוך הבא!../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo15.gif

מה המצב?, מקווה שתהנה, בינתיים אנחנו קהילה מצומצמת, אבל אתה יכול לדבר איתי על הכל בינתיים.

GreeCheeMan

New member
../images/Emo121.gif ../images/Emo49.gif על הפתיחה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני רואה את הסידרה בערוץ 10 (רק עוד שעתיים ו30 דקות ו-24 שניות לפרק הבא), וממש לא הבנתי איך עד עכשיו לא נפתח פורום לסדרה הזאת. אני חושב שאני ישתתף בפורום הרבה, אבל אני רק מקווה שיסמנו פה ספוילרים (|ספוילרים|), כי בסדרה כזאת זה יכול ממש להרוס.

adiville

New member
באמת תקפידו על הקטע של הספוילרים...

אחרת זה יהיה מבאס חבל"ז....... אם אפשר לבקש מהמנהלים שישימו איזה הודעה זוהרת וברורה בראש העמוד (ראיתי שככה עשו בכמה פורומים של סדרות). יאללה, עוד שעה ו-3/4 לגן העדן השבועי !!!!!! נפגשים פה אחרי זה לדסקס ???

Siriusnip

New member
ביקשתי מאפרת- מנהלת הפורומים..../images/Emo15.gif

שתכתוב באותיות אדומות גדולות, למעלה, תזכורת של להוסיף סימן |ספויילר| לפני כל ספויילר.

prophecy girl

New member
אין לכם מושג

כמה זמן אני מחכה שהפורום הזה יפתח!!! אז קוראים לי מיכל, אני בת 13 וראיתי עד פרק 6 בעונה 2 אממ.. אני מקווה מאוד להשתלב פה כי הסדרה הזאת היא פשוט סדרה ענקית!!!

למעלה