להשגיא

../images/Emo49.gifלהשגיא../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח הרבה אושר והכי חשוב הרבה בריאות מי ייתן וייתגשמו כל משאלות ליבך לטובה נחת מכל המשפוח'ה

דהוז

New member
יומולדת שמח../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo48.gif../images/Emo212.gif

המון אושר וכושר (כמו שהפגנת עד עכשיו) ואיחולים של נחת ובריאות לך ולשאר בני ביתך!

שביק

New member
יום הולדת חגיגה נחמדת../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif. מזל טוב

ורק נחת מכל בני ביתך.
משביק

מזל טוב ועד 100 כ 20

לוותיקת חברי הפורום . מאחל לך המון בריאות אושר ועושר וזוגיות לתפארת מדינת ישראל.

הלנה

New member
גליתוש ../images/Emo24.gif

יקירתי, הרבה מזל טוב ליום הולדתך. אני לא יודעת אם את חוגגת היום או בתאריך אחר, אבל תמיד טוב לאחל מזל טוב והרבה אושר לצד משפחתך המקסימה. אוהבת ומתגעגעת, הלנה

השגיא

New member
תודה למאחלים../images/Emo24.gif

אני חוגגת היום מכיון שזה יום הולדת שבו התאריך העיברי נפגש עם הלועזי. (אני בת 38...) אבל האמת היא שאני לא כ"כ חוגגת. הזוגי לא נמצא, כולם עסוקים בעניניהם... שני הקטנים שלי חולים. (אפשר להגיד שרוב היום ניקיתי הקאות...) אמא שלי ושי התקשרו להגיד מזל טוב... אין ספק שזה היומולדת הכי פתטי שהיה לי בחיים שלי. אבל, זה בסדר. כשכולם יהיו בריאים אני אפצה את עצמי כבר. שוב תודה. גלית

יוווו רק עכשיו ראיתי ../images/Emo13.gif ../images/Emo48.gif../images/Emo48.gif

המון המון המון מזל טוב ..
מאחל לך מכל הלב (ואת יודעת שאני מתכוון לזה) את כל הטוב שבעולם, את ראויה לזה

לגלית הרבה מזל טוב

לגלית הרבה מזל טוב עד מאה כעשרים. שיתגשמו כל משאלותייך בחיים. שיהיה לך רק נחת מהמשפחה המקסימה שלך מאחלים משפחת מלמן

דהוז

New member
מקווה שהיום מצב החולים השתפר ואת מפצה

את עצמך ובגדול!!!!!!

yasha31

New member
../images/Emo213.gifיומולדת שמח!

הרבה בריאות, אושר ונחת מהילדים

tabali

New member
המון המון מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

למעלה