לאלפא

ט ו ר ה

New member
../images/Emo49.gif לאלפא ../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב !!!!!!!!!!!!

ט ו ר ה

New member
קיבינימאט זה התחרבש לי

זה היה אמור להיות יותר ארוך מזה. אבל הבנת אותי, נכון
?

turrican

New member
מזל טוב אלפוש !!! ../images/Emo9.gif ../images/Emo49.gif

שתזכה לשמוע אייטיז כל ימי חייך. שאתה וכל סובביך יזכו לחיים מאושרים ובריאים. מרים
לכבודך כי אתה
האמיתי.

Ovi Basha

New member
מזל טוב אלפא ../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|ב

מזל טוב למלך הבלתי מעורער של מוזיקת האייטיז ! מאחל לך הרבה אושר בריאות והנאה ממוזיקה מצויינת לתמיד ולאורך כל הדרך

greenzg

New member
יומולדת שמח ../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo24.gif

"נאמר כבר הכל אין לי מה להוסיף לזה פשוט לא יכול..."

starrywolf

New member
מזל-טוב לאלפא ../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

המון המון מזל טוב לאלפא, שבזכותו אני ועוד רבים אחרים נזכרים בשירים משנות ה-80 שלא שמענו יובלות. ותודה רבה במיוחד על COZY POWELL - מאז ששמעתי אותו אתמול שוב, אחרי 20 שנה בערך, אני לא יכול להפסיק לשמוע אותו ולהתרגש כל פעם מחדש.

actress

New member
אלפא ממוש מזל טוב!

סורי אין לי איקונים בפלא מחר תגיע הברכה האמיתית.

מזל טוב אורן ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo23.gif

מאחל לך חיים טובים ומאושרים. ושתמשיך להיות מוקף בחברים רבים וטובים שאוהבים אותך !!!

diskomonster1

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gifמזל טוב אלפא ../images/Emo77.gif

alpha80

New member
תודה רבה רבה לכולם!

תודה במיוחד למי שהגיע אתמול, עשיתם לי את היום.... אוהב אתכם המון. אורן

alpha80

New member
תודה לי? על מה בדיוק....

היה נחמד, אני לתומי הייתי בטוח שאני בא לתקלט סתם עוד ערב אייטיז, מסתבר שכל מי שהיה שם זה רק חברים שלי... בשלב מסויים ענת עלתה לתקלט קצת ואני הייתי קצת עם החברים. אחר כך המשכתי לנגן עד שהתפזרנו בחצות איש איש לביתו....

alpha80

New member
ו...............

היות ואני ממש - אבל ממש לא זוכר מה ניגנתי, עוד מעט יתעוררו החברים וישכתבו את הפליי-ליסט (או שלא
)

NoKiA2003

New member
נשמע אחלה ../images/Emo6.gif

אין דבר כזה סתם עוד ערב אייטיז כשאתה מתקלט

למעלה