טלי ומיליהו

Digi Lista

New member
../images/Emo49.gif טלי ומיליהו../images/Emo65.gif../images/Emo152.gif

עוד שנה חלפה ושוב יום הולדת... מאחלת לכם שתצליחו לגעת בפסגות הגבוהות ביותר,לכבוש אותן שוב ושוב (כי תמיד יש לאן עוד לטפס),לקטוף את הפירות וכמובן להינות
כידוע אני לא ממש מוצלחת בשכתובים של ברכות אז מבחינתי מה שתרצו שיקרה לכם אמן ויקרה
הכבוד להכיר אתכם כולו שלי
הייתי ממשיכה להתקשרקש אבל זה לא מחשב שלי ואחי עומד לי על הראש אז נצטרך לחכות עד שאקנה מחשב חדש וזה יקח זמן...

0Pandemonium0

New member
טוב, אל תגנבי לו את המחשב ביום הולדת שלו.

אצלי הכל בסדר גמור, הייתי היום בבית למרות שהיציאות שלי בשבועיים הקרובים יהיו חרא. ויום ההולדת נפל בדיוק בתקופה כזאת. לא נורא. נחמד לי. ותודה לכן על הברכות.

Yuske

New member
איחור

מזל טוב!!!! שיהיה לשניכם יומולדך שמח, עד 120 וכו וכו^__^ מה שליסטה אמרה ^^""

OOOO0

New member
../images/Emo49.gif לשניכם!

תמשיכו להיות כאלה מדהימים ומוכשרים, כל אחד בתחומו. אני שמחה שיש לי את הזכות להיות חברה שלכם. המון אושר, בריאות ובהצלחה בהכל!

star_female

New member
פרסמו בפורומים הודעה

ששואלת אם למישהו יש תמונות שהוא רוצה להציג בתערוכה, ושלחתי. כנראה שהן היו מספיק טובות.
היה נחמד, למרות שהפריחה כבר נגמרה (או למעשה כמעט ולא היתה השנה, בגלל שלא באמת היה חורף). שאר הדברים היו מגניבים והגנים הבוטניים יפים.

star_female

New member
איך זה הגיע לפה ם_ם;

ניסיתי לשלוח את זה כמה פעמים וזה לא הצליח, אבל כל הפעמים היו כתגובה להודעה השניה של גלית...

star_female

New member
תודה ../images/Emo13.gif

כהפתעה נחמדה ליום הולדת מציגים כמה מהתמונות שצילמתי ביפן בתערוכה בגנים הבוטניים בירושלים (עצי הדובדבן בפריחה, לכו לראות אם אתם יכולים... לא יודעת כמה עצים יש שם אבל באופן כללי זה צריך להיות מדהים). וכל המבחנים לסמסטר הזה נגמרו, אז סוף סוף חופש (עוד שבועיים וחצי לסמסטר הבא)~

star_female

New member
אה, התערוכה לא קשורה ליום הולדת

זה פשוט יצא באותו הזמן. XD

OOOO0

New member
וואו, איזה יופי!

איך הם הגיעו לתמונות שלך בכלל?

star_female

New member
פרסמו בפורומים הודעה

ששואלת אם למישהו יש תמונות שהוא רוצה להציג בתערוכה, ושלחתי. כנראה שהן היו מספיק טובות.
היה נחמד, למרות שהפריחה כבר נגמרה (או למעשה כמעט ולא היתה השנה, בגלל שלא באמת היה חורף). שאר הדברים היו מגניבים והגנים הבוטניים יפים.

למעלה