שבת שלום לכולם
עם לדעת לבקש...

../images/Emo48.gifשבת שלום לכולם../images/Emo48.gif עם לדעת לבקש...

משתף במשהו שקיבלתי לדעת לבקש
יש לנו סיכוי טוב יותר לקבל את מה שאנו רוצים כאשר אנו מבקשים זאת. אז מדוע לעיתים אנו נמנעים מלבקש את מה שאנו רוצים ? אולי כי אנו חוששים שיכעסו עלינו ? אולי כי אנו מהססים לעמוד על זכויותינו ? אולי כי אנו מצפים מאנשים שיקראו את מחשבותינו ?
פשוט מאוד - עלינו ללמוד לבקש את מה שאנו רוצים. איננו חייבים להתחנחן... איננו חייבים לצעוק או לזעוק איננו חייבים להתלהט וגם... איננו חייבים להציג אנשים כנורא רעים אם הם אינם מסכימים לבקשה,
בואו נאמר בפשטות מה אנו רוצים בלי לשחק משחקים בלי ללוות את הבקשה עם רגשות שליליים או עם איומים סמויים, בלי להשתמש בקול עבה
פשוט, אך מוחלט וברור!, בקש את מה שאתה רוצה שים לב איך אתה מציג בפשטות ובאופן ישיר את מה שאתה רוצה.

aviramk

New member
היי עדי:)

היי עדי גם למנטורית שלי קוראים עדי אז אחלה לגבי מה שכתבת אני יודע שצריך לבקש כדי לקבל, עם זאת לי יש אתגר גדול בנושא.. כנראה בגלל הפחד מסירוב או מהפחד של איזו תגובה אני אקבל, ככל הנראה על פי דברים בעבר שקרו לי כשביקשתי..אני די חושש לבקש פשוטו כמשמעו ואם אני מבקש זה די במאמץ ובהתפתלות ( תלוי במה ...בדברים קטנים כמו לבקש טובה או לבקש משהו קטן אין לי בעיה ) מה יש להציע לי כדי לשפר את זה ולהרגיש יותר בנוח עם לבקש את מה שאני רוצה...( כמובן יש לפעמים כל מיני אמונות מהעבר הרחוק שמגבילות בתת מודע) מה כקינסולוגית את יכולה לעשות במקרה כזה? תודה ושבת שלום אבירם

היי אבירם

בתהליך הדרכה דרך בדיקת שריר, אתה תבחר נושא שעליו אתה רוצה לעבוד ודרך דו שיח לא מילולי עם הגוף, נגיע לגיל ולמקור של הסיבה שבגינה הגעת לטיפול. נשחרר את הארוע ונעשה תיקון דרך כלים שהגוף יבחר. כמובן שיכולות להיות אינטרפנטציות שונות ונגיע לכל מיני מקומות נוספים שזקוקים לשחרור לפני שנגיע אל הנושא שבחרת ולעיתים בכלל הנושא יתחלף וישתנה. בתהליך איזון דרך שימת לב - אתה תבחר מטרה ותעשה תהליך שימת לב למטרתך בו תבחן את מחשבותיך, רגשותיך, תחושתיך ורמת המתח שלך בהקשר למטרתך. אח"כ תעשה תרגילי מוח שקשורים לאיזון שעליו אתה עובד ולבסוף תבחן שוב את מחשבותיך, רגשותיך, תחושותיך ורמת המתח שלך בהקשר למטרתך ותשים לב לשינוי החיובי ולהפחתת המתח שלך בהקשר למטרתך. כל התשובות נמצאות אצלך, אם זה דרך תהליך שעוקף את המודע ואת מערכת האמונות (בדיקת שריר) או אם זה דרך תהליך שימת לב (איזונים)

aviramk

New member
שוב שלום

היי עדי פתאום שמתי לב שאתה לא 'היא' אתה הוא' :) סליחה על הטעות אך קשה לדעת רק מהשם. ראיתי שכתבתב בפורום שאתה נותן למטופלים שלך לעשות תרגלי מוח בהקשר למטרה שלהם שלוקחים 2-3 דקות כל יום אז בהמשך לנושא הבקשה... אשמח אם תשלח לי אה תרגילים אלו מאחר ואני כבר עובד על המטרות שלי ואני נמצא בתהליך אימון. אני חושב שתרגילי מוח יכולים להועיל לי . אני בטוח שאתה מסכים איתי .....:) אם יש לך כמה קישורים לאתרים שמסבירים על התרגילים האלה ואיך לבצע אותם זה גם נהדר תודה רבה רבה מראש! אבירם נ.ב עלתה לי מחשבה מסיבה שאי לי הדבר עליה לשלוח לך את הקישור הבא http://www.prosperityreaction.com/ אשמח לדעת איך התרשמת

שוב שלום ../images/Emo140.gif

תרגילי מוח יכולים רק להועיל, ובגלל שאתה בתהליך אימון אז אתן לך את תרגילי ח.פ.צ החיים שאותם תעשה להנאתך, ללא כל התכווננות מיוחדת. נסה לשים לב לשינויים שקורים אצלך בתוך מספר שבועות. הנה לינק לסרטון ח.פ.צ חיים - http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2545518 הנה לינק להסבר המילולי של התרגילים - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1999&msgid=118160933 קראתי בכרטיסך האישי שאתה בין השאר מאמן אישי עסקי, אשמח לשמוע על התחום, וכמובן שאתה מוזמן להשאר איתנו לשתף ולהשתתף. עדי

israel41

New member
פשוט

היי עדי . נראה לי שכתבת את זה מיוחד עבורי! לילה טוב

ישראל

נכון
אמנם לא כתבתי את זה אלא רק "צ'יפצרתי" קצת, בכדי שיתאים לפורום, אבל כאשר זה התקבל אצלי מממען לא ידוע ישר חשבתי עליך :) שיהיה המשך יום טוב.

israel41

New member
תודה

תודה . ותודה גם על הקישורים לסירטונים של קנסיולוגיה

למעלה