מזל טוב למרב של ערן

../images/Emo48.gif מזל טוב למרב של ערן ../images/Emo48.gif

חברה רחוקה (גאוגרפית) וקרובה (בלב) שכמותך. מאחלת לך רוגע, שלוה ובריאות. שתמצאי את כל מה שאת מחפשת, שיהיה לך הכי טוב שאפשר, שהחיים יחייכו אלייך, גם בלע"ז. אושר מהמשפחה, נחת מהילדים, סיפוק מהעבודה, הנאה מהבית ומהסביבה, ו... שתבואי לבקר כבר! אוהבת מאוד ומתגעגעת נורא

אהובה שלי עם המון געגועים

ובלי יכולת לחבק באמיתי, אני רוצה לאחל לך את הטוב ביותר שאפשר לאחל, ביומולדתך הראשון בניו זילנד. שתהיה זו שנה של התחלות חדשות, הפתעות וחיים טובים, נוחים ורגועים כמו שאת מייחלת לכם. אוהבת מאוד, ושולחת מכאן את חיבוקיי, מקווה שאת מרגישה.

מרב.

New member
מזל טוב יקרה!

מאחלת הרבה אושר ושלמות במשפחה הקטנה והנפלאה שלך, במקום בו בחרתם אתם לגדל בשלווה את ילדיכם, וכמובן הרבה אהבה והנאה משני המופלאים שהולכים וגדלים (רחוק רחוק מאיתנו...) אני נורא מתגעגעת, נורא! יומולדת שמח וכיפי

neta2

New member
מזל-טוב אישה רחוקה ומקסימה

כמו סוכריה ושאר חברותייך אני מאחלת סיפוק רב ואושר גדול מכל תחום בחייך. מקווה שהמעבר לניו-זילנד אפילו שזה ככ רחוק מפה יעשה לכם טוב ושתחושו הכי בטוח בעולם. מזל-טוב ולעוד הרבה שנים מאושרות ויפות.

עמית@

New member
מזל טוב מרבי, בגולה ../images/Emo13.gif

גם אני מחכה שתחזרי, ולו לביקור אחד של אחרה"צ בשמש.. נשיקות, רק טוב.

רומי^^

New member
מזלטוב לך../images/Emo48.gif מרב

מאחלת לך שהתהפוכות שעברתם יהיו רק לטובה ושתמשיכי להשקיע בגוזלים ובגידולם. מקנאה בכם על שהחלטתם לעשות את הצעד הגדול הזה ולהצליח. (אני עוד אהיה אתך בקשר בעניין הזה..). הרבה אושר

מזל טוב../images/Emo48.gif

שיהיה לך טוב, בטוח ומאושר. שתגדלי את הילדים בנחת ובבטחון. שתגשימי חלומות עבורך, ועבורכם כמשפחה.

אפרסקה

New member
מזל טוב מרב, יומולדת שמח ../images/Emo65.gif

כמו שאמרו כבר - יומולדת ראשון מאז המעבר, מרגש לא? מאחלת לך שנה נפלאה ושבאמת כל משאלותייך יתגשמו! את הצעד כבר עשית - אני בטוחה שזה לטובה. מזל טוב.

מזל טוב מרב ../images/Emo140.gif

יומולדת שמח
מאחלת לך יקירתי רק טוב - אושר בריאות ושמחה
ולנו לקרא אותך קצת יותר (ת'געגענו)

לבנה123

New member
מזל טוב מרב!

הרבה אושר, ונחת במקום החדש (כבר לא כ"כ חדש אפעס...), והרבה כיף!

ronylew

New member
יום הולדת שמח../images/Emo65.gif

שתהיה זו שנה של הגשמת חלומות, שנה של אושר בריאות והמון המון אהבה. שקט ושלווה במקום בו את נמצאת (אני בטוחה שזה גן-עדן עם כל הירוק מסביב). מזל טוב

חמניה1

New member
מזל טוב מרבי

מתגעגעת אליך מאוד. לא יודעת מה קורה איתך. אז בינתיים, שתחגגי בכיף, שיהיה לך קל. המון ברכות ,

h i l a l

New member
../images/Emo49.gif למרב של ערן ../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח עד מאה כעשרים

anguly

New member
מזל טוב מרב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

שיהיה רק טוב - בכל מקום שבו תהיי

chompi1

New member
מזל טוב מרב ../images/Emo65.gif

יומולדת ראשון בניכר... הרבה מזל טוב, בריאות, אושר ואהבה

מזל טוב יקירה ../images/Emo20.gif

מקווה שלאט אבל בטוח את מתקדמת לעבר המנוחה והנחלה, ומאחלת הרבה שנים של אושר והצלחה בקן החדש.

../images/Emo9.gif וואו איזה הפתעה נעימה

יום ההולדת הזה היה הכי ארוך שאי פעם היה לי, עם הפרשי השעות בין שני חצאי הכדור. המון תודה על הברכות והאיחולים. מאחר וקיבלתי לא מעט בקשות למידע על מה שאנחנו עוברים אני "אחסוך" לעצמי שכפול של מסרים, ואכתוב כאן מתישהו בקרוב.

מזל טוב למרב של ערן יהב ואדר ../images/Emo48.gif

אושר רב, בריאות, פרנסה (טובה) חיים שלויים , שקט נפשי, ירוק בעיניים מה עוד צריך הבנאדם ... מזל טוב

למעלה