מה עושים חברי הקהילה בסילבסטר?

puber

New member
כנסו ותנו רעיונות.........

אולי לא הפורום המתאים - אבל יש כאן אנשים רעיוניים אז... מחר בערב הסילבסטר אני יודע שזה לא חג שלנו...בלה...בלה....אני חוגג שנה חדשה בלבד! מה שאני שואל זה (בעיקר אותכן הבנות,בנים עם רעיונות יתקבלו בשמחה): רעיונות לערב מיוחד/מקורי/רומנטי שהייתן רוצות שבני הזוג יארגנו לכן. כמובן שאתם יכולים לזרוק גם רעיונות בכלל בלי קשר לסיל(שלא נדע)בסטר... רעיונות בכלל לערב רומנטי וכייפי. תודה.

M a x i m A

New member
../images/Emo25.gifלכבוד הסילבסטר../images/Emo25.gif

מחר הסילבסטר..מתנשקים...עניינים... אז איך תדעו איזו נשיקה לתת לבן/בת זוגכם? האמת שזה די ברור... אבל תפתחו את הקובץ ולא תאמיני כמה שזה נכון!!!
לכוווולם

shellush

New member
אני מורדת ב-../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif בסילבסטר

למה? ככה. לא רוצה נשיקה בסילבסטר, שוחה נגד הזרם. וכל מי שיעז לומר שזה בגלל שאין לי עם מי..... אז... אז..... הם צודקים לאללה

nescafe

New member
טוב..

למה מתעצבנת על הבוקר?
עכשיו נעלבתי.. סה"כ חשבתי שראייתי מתעתעת בי

גם אני בן אדם ואני חושבת שמגיע לי

כבוד בסיסי ומינימלי. ואם תרצי להמשיך בשיחה-תיבת המסרים פתוחה.

voguemaster

New member
אני דווקא חושב

שדברים כמו שרשורים שנעלמים זה לא דבר שמדברים עליו במסרים, זה נוגע לכל הפורום. ובכלל, אם את בתור מנהלת פורום מוחקת שרשור שלם אני חושב שזה מתפקידך להגיד את זה איפשהו לאנשים. זה לא דבר *פרטי*. זה דבר שנוגע לכל מי שכותב כאן.

הנה אני מודיעה:

נכנס מתחזה לפורום ועפ"י חוקי תפוז מחקתי וחסמתי את המתחזה. כל מה ששורשר אליו נמחק, כי כך בנויה המערכת. מרוצה?

nescafe

New member
"מכירה את מערכת המסרים?

יופי תשתמשי בה" דווקא נראה לי שאת ירדת כאן לרמה האישית
כולה שאלתי שאלה.. נא לא להוציא עלי את התסכול מהמתחזים/החייבים החדשים. תודה

נמאס לי להעיר על כך בפורום.

יש לכם בעיה כלשהי עם הפורום-תפנו אלי. מיועד לכולם. קצת הבנה והתחשבות לא יזיקו כאן.

בבר

New member
תגובה../images/Emo23.gif

אני וחברי יוצאים לדיסקוטק בעיר הקודש וזאת הזדמנות בשבילי לרקוד כי מזמן לא יצא לי. לילה טוב לכולם...

CUTEX

New member
אמממ ,

אני אהיה בלימודים עד עשר וחצי . בשעת חצות אני אנשק את הדובי אדפוק כוסית של וודקה אבסולוט ( אולי שניים , תלוי כמה אני נואשת לדובי ) ואז לצערי הרב . . .אלמד . כבר אמרתי שאני שונאת את החגים ????????????????

Le Duke

New member
וודקה זה טוב ,אבל לכי על סמירנוף

מהפריזר. יהיה לך חג טוב. טוב מאוד.

eldargranot

New member
אני בטוח...

אני חושב שיש לפחות אחד או שניים מהמכרים שלך שיכולים להחליף את הדובי שלך.. אל תתביישי לצאת ולהמר ואפילו למצוא גבר מזדמן בשביל הנשיקה. אם תחליטי להישאר... תדעי שיש עוד רבים אחרים שגם לא מתנשקים. במקרה כזה אולי תשמחי לדעת שסילבסטר היה תלמיד של ישו, הבן אדם היה צורר ורודף אחרי יהודים, אין לך סיבה ממש לחגוג, אבל את זה אומר רק מי שאין לו עם מי:) בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה.

למעלה