תחרות קפיצות בניר דויד 12.04.2008

sAp14

New member
../images/Emo9.gif

גמר ליגת בית ספר + דירוג רגיל אז......................................... ... ... ... מי מגיע?אני
להתחרות / לצלם / לשבת על הדשא / גרום / אם יש עוד משהו שלא הזכרתי?להתחרות ואולי לצלם למתחרים: על איזה סוס?אפצ'י--> לאיזה מקצה?90 מאיזה חווה?ג'וקי רוצה תמונות?כןן בבקשה[= אז כרגיל לכתוב את כל השמות של כל המתחרים והסוסים שתרצו שהצלמים למיניהם יצלמו שם המלא של הרוכב/ים:ספיר אלחנני שם המלא של הסוס/ים:אפצ'י מספר הסוס/ים (רצוי!!):נמ..לא זוכרת
מקצה/מקצים:90 תודה רבהה

SILVER LADY

New member
אנחנוו =]

גמר ליגת בית ספר + דירוג רגיל אז......................................... ... ... ... מי מגיע?אני ושייני =] להתחרות / לצלם / לשבת על הדשא / גרום / אם יש עוד משהו שלא הזכרתי? להתחרות =] למתחרים: על איזה סוס?שייני, בלאק שיין
לאיזה מקצה?1.00 ו1.10 :) מאיזה חווה?אוושה
רוצה תמונות?אופקורסס =] אז כרגיל לכתוב את כל השמות של כל המתחרים והסוסים שתרצו שהצלמים למיניהם יצלמו שם המלא של הרוכב/ים:מאיה לביא שם המלא של הסוס/ים:בלאק שיין
מספר הסוס/ים (רצוי!!):642
מקצה/מקצים:1.00 ו1.10 שיהיה בהצלחה לכולם!!! תנצחו, תצליחו, תחייכו, ובאמא שלכם, תלטפו את הסוסים כדי שאני אוכל לצלם!!! ותבואו להגיד שלום! אני אהיה מתחת לגדרות,כרגיל חחח :):):)

snoeyka101

New member
אנחנו:]

גמר ליגת בית ספר + דירוג רגיל אז......................................... ... ... ... מי מגיע? עמיתו, אני, יהב, יוני ולי. להתחרות / לצלם / לשבת על הדשא / גרום / אם יש עוד משהו שלא הזכרתי? חחח מה יהיה יהיה, מתחרות בעיקרון. למתחרים: על איזה סוס? פייבורי וסנואא. לאיזה מקצה? 80, ואולי 90. מאיזה חווה? אמיר רוצה תמונות? כן אם אפשר:] אז כרגיל לכתוב את כל השמות של כל המתחרים והסוסים שתרצו שהצלמים למיניהם יצלמו רוני על פייבורי ושחורה (סנואי) ב80, ואולי 90. שם המלא של הרוכב/ים: רוני ממרם.. שם המלא של הסוס/ים: שחורה הכוסעע ופייבורי. מספר הסוס/ים (רצוי!!): 966, 619 מקצה/מקצים: 80,90. שיהיה בהצלחה לכולם!!! תנצחו, תצליחו, תחייכו, ובאמא שלכם, תלטפו את הסוסים כדי שאני אוכל לצלם!!! ותבואו להגיד שלום! אני אהיה מתחת לגדרות,כרגיל חחח תנקיו רייצ'ל, מסננת מלומדדת שליי3>>

2STRIPE

New member
=]]

גמר ליגת בית ספר + דירוג רגיל אז......................................... ... ... ... מי מגיע? אני רוני לי יהב יוני.. להתחרות / לצלם / לשבת על הדשא / גרום / אם יש עוד משהו שלא הזכרתי? להתחרות, לצלם אולי אם נזכור להביא מצלמה, לשבת על הדשא ועוד כמה חח =] למתחרים: על איזה סוס?טו-סטרייפ לאיזה מקצה? 80 מאיזה חווה?אמיר
רוצה תמונות?בארור =] בקשה =] תודה
שם המלא של הרוכב/ים:עמית רומנו שם המלא של הסוס/ים:טו-סטרייפ מספר הסוס/ים (רצוי!!): 840 מקצה/מקצים: 80

segev 007

New member
יאני ואניי!!

מי מגיע?אני ,קוצ'י ,קוצ'ה ,זוהר ואולי גילי וענבר..... להתחרות / לצלם / לשבת על הדשא / גרום / אם יש עוד משהו שלא הזכרתי?להתחרות ולצלם אם היה זמן... למתחרים: על איזה סוס?בויו!!! לאיזה מקצה?80
מאיזה חווה?המרחב הפתוח כ''ש אימפריה! רוצה תמונות?כן מאוד מאוד שגב צימרמן על בויו ב80 מספר סוס:843 תודה רבה!

גולע

New member
../images/Emo68.gifאת בסוף בטוחח באההP: ../images/Emo68.gif

בללנווודהP: חחח הייהה מצחיק ביותתרD:

למעלה