הודעה משמחת ביותר

../images/Emo47.gif../images/Emo168.gif הודעה משמחת ביותר ../images/Emo168.gif../images/Emo47.gif

האלבום ה- 3 של קרי אמור לצאת ב3 לנובמבר!!!!!!!!!!!!!! עדיין אין לו שם אבל כך פורסם... האלבום האחרון שקרי הוציאה היה קרניבל רייד ב2007 אז נא להתרגש!!! הנה קישורים להודעות: מהאתר הרשמי ומהאתר של ה - C M T ולנו נותר רק לצפות ולומר בקרוב בימינו אמן!!

West Doll

New member
אני כתבתי בסטטוס של הפייסבוק../images/Emo6.gif

ישר איך ששמעתי אתמול

Colfax

New member
רק בנובמבר?

הרי חברי האקדמיה שבוחרת את הזוכים בפרס הגראמי סוגרים את הרשימות בספטמבר. ככה שזכייה רביעית רצופה של קרי אנדרווד בקטגוריית - Best Female Country Vocal Performance, תהיה לא פשוטה. טוב, נקווה ש"Just a Dream" יספיק בכדי לזכות.

symptoms

New member
קשה לי להאמין שהרשימה של הגראמי נסגרת

בספטמבר, הייתי הולכת על נובמבר לפחות, בהתחשב בעובדה שהטקס בפברואר. הרשימה של ה-CMA לעומת זאת מקיפה רק את הדברים עד סוף יולי. בכל מקרה, גם אם זה עד ספטמבר זה לא כזה קריטי, הסיכוי הוא שעד אז כבר יצא הסינגל המוביל מהאלבום, אז זאת לא דאגה. אני מניחה שהם כיוונו את זה לזמן של ה-CMA שיקפיץ מכירות וכמובן לתקופת החגים, שוב כדי למקסם את המכירות רעות

Colfax

New member
אני אקח כדוגמא את "Thriller"

האלבום זכה בשמונה פרסי גראמי בטקס הגראמי שהתקיים ב- 28 בפברואר 1984, בעוד שהאלבום יצא לחנויות ב- 30 בנובמבר 1982.

symptoms

New member
לאחר בירור קצר

הרשימות אכן נסגרות בדרך כלל בספטמבר, כשהשנה הן נסגרות עוד באוגוסט, אבל עד אז בטח יהיה סינגל, שסביר להניח יגיע לשיא כשתהליך ההצבעה הממשי יתרחש, אז לא הייתי דואגת מעכשיו
. וכן, לזכות שנתיים אחרי שאלבום יוצא זה לא נדיר בגראמי, גם קרי עשתה את זה, הייתי צריכה לחשב על זה בעצמי
רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא מבינה למה אתם דואגים

קרי הרי זכתה בגראמי 3 שנים ברציפות בגלל שהיא שכבה עם האנשים הנכונים, למה נראה לכם שהיא תפסיק השנה

LeAnnDylan

Well-known member
בואנה תפוז הלוזר הזה מוחק לי הודעות לחרונה../images/Emo46.gif

ואני התלהבתי לי שגם מירנה וליאני מוציאות אלבום עד סוף השנה :):: תפוז באז קליר |הא|

LeAnnDylan

Well-known member
אני מקווה שאת מכינה את עצמך נפשית לשמיעה

משותפת. לא עשינו אחת כבר מלא מלא זמן ואני מתגעגעת

symptoms

New member
אכן מכינה,

אני גם מתגעגעת. אבל כמו תמיד, רק ביום שהוא יוצא (מתחילה לחשוב ממי לבקש את הדיסק הפעם
) רעות

symptoms

New member
אמאזון יכול לעבוד

רק אם קרי תחליט להפסיק להיות מעצבנת ולהוציא גרסאות שאפשר להשיג רק בארה"ב. רעות

למעלה