נקודות אור

עדידי20

New member
היי! הרבה זמן לא כתבת פה נכון?

דבר ראשון מזל טוב על יום ההולדת! דבר שני- תודה רבה!! הסדנא של האיפור באמת היתה כיפית. מעטות הפעמים שיוצא לי לטפח את עצמי בכזו רמה וזה נחמד מידי פועם
שיהיה לך אחלה סופשבוע רגוע

נחמד ששמת לב../images/Emo13.gif

ותודה רבה על המזל טוב
אין על מה בכלל...כן,תמיד כיף לטפח את עצמך,במיוחד אחרי תקופת עומס... חחח הלוואי והיה רגוע...אני לומדת למתמטיקה.יש לי לסיים 1500 תרגילים לעוד 10 ימים..אין מצב שאני מצליחה:/ לא נורא,שווה לנסות
שבוע טוב

../images/Emo13.gif

אתמול הייתי בתחרות יופי של הקריתיות והחיפאיות והתחכחתי בכל מיני "סלבס"...
כמו רינה בן עיון ואייל ברקאי מרדיו חיפה, מומי לוי וכל מיני פרצופים מוכרים. הייתה הפקה מקצועית ואפטר פארטי גדוש אנרגיה כימית במיוחד
(המון עוגות ומאפים).
2 הבנות הפיבוריטיות שלי שהחזקתי להם אצבעות בתחרות היופי המקומית (אלה שעשיתי להם הרצאה/חידון לפני שבועיים) זכו אתמול במקומות 2 ו3.
התחלתי לאמן מישהי חדשה השבוע פרטי וכנראה תהיה עוד מישהי בשבוע הבא...
הסדנא מתקדמת, בחוג בקנטרי מענטזים וב"ה אני אפתח עוד חוג לריקודי בטן בקרוב!
אהובי ואני ביום שבת הזה סוגרים 7 שנים ביחד...

../images/Emo62.gif חזרתיייייייי ../images/Emo62.gif

הו פורום יקר שלי! אני שמחה להודיע שחזרתי אליכם מהניכר!!! מה שלום כולם? אני מקווה שכולם פה בסדר ושהכל טוב עם כולם. נו, כבר היה מפגש? או שהייתם חמודים וחיכיתם רק לי?
בכל מקרה, זה שירשור נקודות אור, אז ננצל אותו בשביל זה ולא נסטה מן הנושא.
חזרתי אתמול בערב מפראג, והיה לי כ"כ כיף... אני חושבת שזה ממצה את הכל. היה טיול ממש ממש מעולה, פראג מ-ד-ה-י-מ-ה... אני ממש ממליצה לכולם לנסוע לטייל שם, באמת עיר יפה, כמו שמספרים. ברגע שיהיו לי תמונות אני מבטיחה להעלות אותם, אני פשוט שייכת לאנשים האלו, שאין להם מצלמות דיגיטליות, כי הם מעדיפים את הפילם הישן והטוב. אז זה ייקח עוד כמה ימים.. בכל מקרה, אני שמחה גם לחזור, אל החיים האמיתיים, למרות שהיתי נשארת שם בכיף עוד כמה ימים...

עדידי20

New member
וואי הגר איך הזמן טס!!

נראה לי כאילו רק אתמול קראתי איזו הודעה שאת נוסעת מחר.. בכל אופן- תספרי חוויות!!! לכתוב שהיה כיף זה מסכם אבל זה לא מספיק...

../images/Emo13.gif חהחהחה גם לי זה עבר ממש מהר

ואני מבטיחה לכתוב המון חויוות ולספר סיפורים משם, אבל עכשיו אני צריכה לעוף לי לאכול לארוח"צ עם המשפחה (כבר מחכים לי ליד השולחן) אבל אח"כ יהיו סיפורים!

ofec bar

New member
יופי שחזרת ושנהנית!

אני חייבת לשאול: מי הייתה ס. אונגריש ובאיזו סיטואציה נאמר המשפט הנהדר הזה? (ובינינו, אני מכירה מישהו שעמד על הלמעלה של האומגה והשתין על כל אלה שהיו על הסולם מתחתיו...)

ofec bar

New member
תנ"ך?

דוד המלך עמד על המקפצה? בכל מקרה זה אחד המשפטים היפים ששמעתי...

liat tal

New member
איזה כיףף לך

אני כ"כ כ"כ מחכה לטוס!!!!! האמת שבתכנון שלי לטוס לתקופה, בנתיים אני עובדת על השגת ויזה ואני אשמח מאד לראות תמונות!

אוווווו חזרתתת../images/Emo24.gif

אני שמחה שנהנת
ועוד לא היה מפגש:] הלוואי והייתי מטיילת שם,פראג נשמעת מדהימה
כיף שחזרת וורונסקי

למעלה