שרשור נצחון[אבל קצת אחר]

Ne§t£A Gi®L

New member
../images/Emo47.gifשרשור נצחון[אבל קצת אחר]../images/Emo108.gif

אז אני *קצת* עילגת, וחשבתי שכשנועה כתבה *שרשור נצחון* בכותרת, היא התכוונה לשרשור של תחרויות/דברים שניצחנו בהם. אבל לא. אז במה יצא לכן לנצח/לזכות ממממ...מאז ומעולם?

אה-אה..../images/Emo9.gif

יש לי גביע (מדהים,משגע), מאוסטריה,- מקום ראשון בתחרות סקי לנוער
כןכן.

jenngirl

New member
((:)../images/Emo82.gif

אני לא יודעת לגלוש ואני ממש רוצה יפה

הֵי,לא סיימתי..

תלמדי לגלוש. נכון זה קצת מפחיד,וזה בדיוק מה שאני אוהבת בזה..

jenngirl

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo82.gif

אין יל ראש לזה אם ייצא, בכיף

shashao

New member
-פאדיחות-../images/Emo103.gif

איזה גביע של כדורעף "חופים". אעעע חופים. זה היה על הדשא במסלולים:| מול ילדים בכיתה ה'..או ו'.. אז לקחנו ראשון:pוכל אחת קיבלה גביע מכוער,שכבר ממזמן מצא את עצמו בפח. אממ...ביסודי היינו זוכים בכלמיני דברים,אבל אני לא זוכרת[ולא ממש רוצה.]

לוּבּה

New member
וואי אני בחיים לא אשכח את זה..

כשהייתי בכדור יד.. היינו בוינגייט[ישנו שם לילה אחד, וגם שם היו כל המשחקים] שם היו כל המשחקים, יומיים של משחקים.. היו בערך 10 קבוצות של כדור יד-בנות לגיל 12. אז היו לנו כמה משחקים..חלק ניצחנו, חלק הפסדנו.. לא הגענו לגמר, אבל נשאר לנו משחק אחד שיכריע אם נהיה מקום שלישי או רביעי.. וכבר המון פעמים שיחקנו נגד הקבוצה הזאת..ורוב הפעמים, אם לא כולם הם ניצחו אותנו. קיצר, התחיל המשחק, ולקראת הסוף היה תיקו. ואז נשארו 10 שניות ומישהי מהקבוצה שלי הכניסה גול. ניצחנו!!!!!!!!! נ-י-צ-ח-נ-ו!!!!!!!!! פאקינג ניצחנו!! נקבל גביע! ומדליות!![זה היה החלום שלי] ואז כל הקבוצה שלנו רצה לתוך המגרש וקפצנו והתחבקנו וזה היה כל כך יפה!!!!!! וואי איזה כיף להיזכר בזה

Ne§t£A Gi®L

New member
מכון ענק ליד נתניה:)../images/Emo108.gif

המכון הכי גדול שיש בארץ לספורט, אם אני לא טועה.

ThE uVa

New member
אכן הכי גדול.../images/Emo60.gif

וגם הכי שווה
חוץ ממתנסנו, כמובן. למרות שהם רוצים להעיף אותנו וזה..

jenngirl

New member
הממ../images/Emo82.gif

אף פעם לא זכיתי בגביע, או מדליה כלשהי[טוב זכיתי, אבל בקייטנת ספורט נחשב? משהו על מקום ראשון בשחיה, ודבר שני כדורגל,] אבל בעיקרון יש לי חגורה כתומה בקרב מגע אם כבר, הדבר שהכי הייתי רוצה לזכות בו יהיה באיזו תחרות חשובה של שירה.[כוכב נולד,קולות וצלילים, בראבו וכאלה...]

Ne§t£A Gi®L

New member
כע, והרבה [+פדיחת עולם]../images/Emo108.gif

הייתי פעם ב"הפועל", בקבוצת התעמלות אומנותית [קצת כמו התעמלות קרקע-אבל עם פחות פליקפלאקים, והגמישות של החיים. דבר מפחיד.]. היינו קבוצה מעולה ומקצועית, והיו שולחים אותנו לתחרויות בכל הארץ והעולם. זכיתי פעם אחת מקום שלישי בתחרות קבוצתית ארצית בוינגייט [ז"א שקבוצות מכל הארץ משתתפות, וכל קבוצה מביאה 4 בנות שרוקדות יחד]. זה היה מדהים...התחרות הראשונה שניצחנו בה
כזו התרגשות. זה היה כ"כ...אדיר. והפעם השנייה, גם כן תחרות ארצית-אבל הפעם יחידים [ז"א שכל קבוצה בארץ שולחת בנות יחידות שירקדו לבד]. וכאן...מגיעה הפאדיחה:) רקדתי לבד, כאמור, ריקוד שלא ידעתי כ"כ טוב [גאונות-לא מגישים לתחרות כזו רקדנית כזו!]. ריקוד של 2 דקות. באמצע הריקוד שכחתי את ההמשך, אז עמדתי כמו עמה באמצע האולם חצי דקה. בסוף נזכרתי, והמשכתי לרקוד. בכל אופן-זכיתי מקום שישי [מתוך 500-600 מתחרות]. היה מוזר. השתתפנו בעוד די הרבה תחרויות, אבל זה מה שאני זוכרת-כנראה שזה מה ששווה לזכור:)

jenngirl

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo82.gif

אם היה לי גוף, בטוח הייתי היום ב"הורה" או טרפסיכורי וכו' כל הכבוד

Magical Garbage

New member
מוצ. ../images/Emo101.gif

כשהייתי ביסודי רכבתי על סוסים. [
] אז זכיתי במקום שלישי, בשלוש תחרויות, מתוך ארבע. וזהו.

למעלה