פרק 5 - מלכים קסומים יקרים

didalf

Well-known member
../images/Emo47.gifפרק 5 - מלכים קסומים יקרים../images/Emo109.gif

לקח לי זמן להבין למה הכוונה בשם הפרק, אני חושבת שזה קשור בחג המולד שהיה בזמן השלושה חודשים האלה שעברו. סיימון מצחיק אותי שהוא קורא למר פני
איזה בלבול נוצר שם בטח יהיה מצחיק כשזה יתפוצץ. רמה טמבל:O אם שותים לא נוהגים! בכלל מה נהיה ממנו למה הוא מתנהג ככה? שמתם לב שבקליפ של ננה לטיאגו ירד המכנס קצת יותר מידי למטה?:|:|

איזה חמודה אספרנסה :]

וואיזה מאמי ניקו שדיבר איתה ושר לה ... ואהבתי תקטע של סילו וניקו בשדה הזה :) ונחמד שאת מביאה סירטונים מכל פרק DD:

שימי לב, גם ז'קה מתנהג מוזר..

וואה וואה לכי תדעי איך מוניטו יתנהג ביום ראשוון, כי גם לו עושים את הדבר הזה.. שעשו לרמה וז'קה, עדיין לא הבנתי מה זה, אבל מה שיודע שישתוק X: שמתם לב שסימון ומר מתאימים?חח בפרק היום שמתי ללב, ונכון בקטע שרמה כמעט דרס את מר, ראיתם שהוא נזכר בכל מיני דברים, מוזר רייצחח, הקייצור אין על כמעט מללאכייים!

לראמה היו פלאשבקים בגלל ש

נכון שלראמה היו פלאשבקים שהוא דרס את מאר? זה בגלל שהוא מת. אני יודעת שהוא לא ימות. אבל כאילו כל החיים עברו לו מול העיניים בגלל זה הראו את זה בשחור לבן ומהר... הבנתם מישו מה ניסיתי להגיד ?

עדידי15

New member
נראה לי שבפלשבקים של רמה הוא נזכר

מאיך הוא קיבל את שני הסימנים שליד האוזן. הראו משהו כמו כלא כזה. יכול להיות שהארגון הזה CC כלא אותו וסימן אותו ורמה נזכר בזה פתאום.

shahar katz

New member
מה שראו שם לא היה פלאשבקים

הראו לנו מה עומד לקרות: תמונה של ראמה בתאונה, תמונה של ראמה בכלא, תמונה שלך ראמה עם בחורה בשם ולריה...

shahar katz

New member
ספויילר

ראמה קיבל את הסימן (שבב) בפרק הראשון, זוכרים שהוא הלך לקנות גלידה? האוטוגלידה שייך לתעשיות קרוס (CC).

shahar katz

New member
‫מה שראו שם לא היה פלאשבקים

הראו לנו מה עומד לקרות: תמונה של ראמה בתאונה, תמונה של ראמה בכלא, תמונה שלך ראמה עם בחורה בשם ולריה... ולא, הוא לא מת

casi angelel 2

New member
הם מיתנהגים מוזר ביגלל המין פצע הזה בצוואר..

אירגון cc שם להם אות הדבר הזה... ניראלי ככה הבנתי...

שולצקי

New member
טחח , כה ראיתי שירד לו המכנס בקליפ שלו ..

חברהשלי אומרת שראו לו ת'שערות בזיין >< אינ חושבת שזה היו התחתונים >< אע , פרק יפפפפפה :C

Dafnush17

New member
הוא אמר בראיון...

שהוא לא לבש תחתונים..כי כל תחתון שהוא שם ראו אותו מתחת למכנס הלבן אז הוא לא שמם בכלל..ורק אחרי שהקליפ היה מוכן לשידור הוא שם לב שהמכנס שקוף...

didalf

Well-known member
הוא לא שקוף../images/Emo109.gif

פשוט מכל הקפיצות המכנס ירד למטה מידי

shshana

New member
כנסי אני יסביר לך למה רמה מתנהג ככה!

שמת לב שהוא גם לא רצה לענות לאחותו בפאלפון? וגם שהוא ניהיה כזה יותר כאילו לא עכפט לו מכלום.. אז ככה: הוא קיבל בצוואר את אותו הדבר שקיבל ז'קה ובגלל זה גם ז'קה מתנהג מוזר אם ראית בסוף הפרק אז באגודה cc הם הסתכלו על הפרופילים של רמה וז'קה ואז של קופיקו והחליטו שקופיקו יהיה הבא בתור שיעשו לו את זה וחוסטינה תעשה לו.. אני לא יודעת למה הם צריכים את זה אבל זה קשור לאואדמון

titi2008

New member
טעות בפרק...

נכון שסימון מראה לטיאגו את הבחורה שהוא ראה אז טיאגו חושב שהוא מתכוון לטפי והוא אומר לסימון שקוראים לה טפי אבל סימון יודע את השם שלה כי בפרק השני או השלישי שאמרו את השמות של כולם והם הלכו בזוגות אז מר הייתה הזוג של סימון אז הוא שמע את השם של מר וסימון חושב שקוראים לה טפי

didalf

Well-known member
נכון חח../images/Emo109.gif

גם מר אמרה שהיא לא יודעת תשם שלו, רק תשם משפחה, כנראה שהם חרשים קצת

למעלה