פיליס אנד ניק

junny

New member
כמה מרגש.

איזה קליפים מקסימים יש באתר הזה. האמת היה לי קשה לראות את שרון פגועה ככה. אני אוהבת אותם כזוג אבל מצד שני ניק ופיליס נראים מקסימים יחד. כאילו הפיחו בדמויות רוח חדשה ורעננה

junny

New member
יש שם עוד המון..

יש באתר הרבה קטעים של צח"מ. אולי ננסה לרכז אותם בדרך כולשהי? אם רק הייתי מבינה יותר באינטרנט (רמז..)

Kalla

New member
מעצבן, הם כל כך לא מתאימים.

אולי שרון פוסטמה, אך חבל שהם הרסו את אהבת האמת היחידה שיש להם בכל הסדרה הזאת. ואם כבר - אז מה פתאום פיליס? לפיליס מתאים גבר מנוסה ומתוחכם ולא ילדון תמים שיכול להיות הבן שלה.

../images/Emo47.gif את ראית את הקשר שלהם

שאת פוסקת בצורה כה נחרצת? יפה, ככה חשבתי. יש ביניהם כימיה מעולה, וניק כבר מזמן לא ילד תמים שעסוק בהכנת קפה ב"קרימסון"... רק אתמול בפרק האמריקאי הוא אמר משפט ענק: "אני לא ויקטור ניומן 2.0" (כמו התוכנה 2.0) קורעעע הקשר בין ג'ק לפיליס דעך כבר מזמן. אמנם הם כבר לא אויבים, אבל היא לא רוצה אותו. יש שמועות
שיתגלה שהיתה טעות במעבדה וסאמר (הבת של פיליס וניק) היא בעצם של ג'ק. אבל פיליס תחליף את הבדיקה (דה ז'ה וו אול אובר אגיין) כדי שיחשבו שניק הוא האבא. עד כדי כך היא לא רוצה את ג'ק ואוהבת את ניק. להפנים: ג'ק ופיליס - פאסה. ניק ופיליס זה העתיד וזה מה שנכון.

junny

New member
ספר על הפרידה

של שרון וניק? נראה ששרון מעורבת ופגועה מכל מערכת היחסים הזו, אבל ג'ק כמעט ולא נראה בקליפים. ואני עדיין צופה בקליפים. עכשיו ראיתי את
שג'ון.. בכיתי לגמרי כמו ילדה קטנה

Kalla

New member
לא בגלל הקשר בין ג'ק לפיליס.

האמת - היחיד שיכול להתאים לפיליס לדעתי הוא מייקל בולדווין, וגם הוא יותר מדי טוב בשביל האישה התככנית וההיסטרית הזאת. לו לפחות יש שליטה עצמית. היא ודיאן צריכות לשכור דירה ביחד - מה זה מתאימות, שתי משוגעות עם תסיכים ורעיונות מופרכים ומטורפים שיעסיקו אחת את השנייה. ראיתי את ניק ופיליס בקליפ והם פשוט כל כך לא...

אדר או רותם

ידוע לכם במקרה למה כשאני צופה בזה כל 5 שניות המסך נתקע לכמה שניות, ואיך אני יכולה להגדיל את התמונה? וגם... אדר אני יודעת שזה בהצתה מאוחרת אבל יש אולי במקרה באתר הזה את הסרטון שבו קאסי מתה והראו קטעים שלה מכל הזמנים? וגם אולי יש סרטונים עם אשלי באשיום (מקנזי המקורית) לאחר שובה לסדרה?

junny

New member
לי זה דווקא רץ חלק לגמרי

כנראה קשור איכשהו לזכרון/ מהירות מחשב לא מבינה בזה כלום. בדיוק עכשיו יוני הסביר לי שהאתר הזה.. שאני כבר יומיים צופה בו בפרקים הוא האתר הנצפה ביותר בתקופה האחרונה.. בלה.. בלה.. בלה.. כנראה עשיתי מעצמי שוב פעם צחוק לגבי מחשבים

pumiki25

New member
ריק'וש, יש לי סירטון -

של באשיום עם חזרתה לסדרה (כלומר - הסצינה בה היא חוזרת, כביכול מאיזה...שבט אינדיאני?
משהו כזה) - לא על המחשב - אבל יכולה לחפש לך בין שלל ערימות הדיסקים שיש לי פה, אם תרצי

רוצה! רוצה! רוצה!../images/Emo24.gif

מעוניינת בכל פיסת מידע על באשיום מתקופת חזרתה!! שולחת לך מסר!
וכמובן, אדר, אם אתה יודע הייכן אני יכולה לצפות בסרטונים שבהם אשלי מככבת תגיד לי בבקשה!

pumiki25

New member
שלחתי ../images/Emo30.gif בחזרה! אשרי קבלה? ../images/Emo140.gif

(לא בטוחה ששלח, המחשב שלי מתמרד. גרר.)

מיקוש, קיבלתי ושלחתי עוד אחד!../images/Emo13.gif

(תארי לך והשרשור ימשיך ככה כמה ימים: קיבלתי, שלחתי, קיבלתי, שלחתי...
)

nimix

New member
אל תגידו ניק ופיליס !!!

אמרו PHICK... כמו שרשום בתורה : Nick + Philis = Phick אז ... שלא יעבדו עליכם...

pumiki25

New member
../images/Emo6.gif אוי-ווי...

שלחתי בחזרה!
ו...מהר-מהר-מהר! טוסי להוריד!

למעלה