סיכום מפגשון

../images/Emo47.gif סיכום מפגשון

פתחתי שרשור שתסכמו לכם. איזה מתחשב אני
עידן, ליאור ו -*** (מזכירה אישית לא?
) מצטערים שלא אמרנו שלום. אבל זה הכל בגלל עידו
חשבתי שאתם באים לאוויטה וניפגש בדרך... רם - ימעפן מה אתה מבריח את החבר לפני שאני בא? לא בסדר ניק - קנית בסוף ת'סגולה? יאללה תביא שאכטה
לכל מי שמעלה תמונות - אל תפרסמו אותי.. אפילו אם זה רחוק ברקע.... תודה ויום נפלא!

אני בשוק ממך יורדהוואן שאתה שכחת

אותי בכזו גסות רוח חחח
היה מפגש חמוד מאוד .... אהבתי את הפנים החדשות
וגם את אלה שנישארו משנים עברו כן , גם אתה יורדהוואן , לירי , wiseman , ליאורי , ליאו , גל, רם וחברו הסקסי. תודה לכולם על מפגש חמוד ביותר... דרך אגב נראה מה יצא עם הדייט.

היה ממש כיף ../images/Emo13.gif

התלבטתי אם לבוא כי ת'כלס לא למדתי היום כמעט בכלל.. אבל אני שמח שבאתי ופגשתי מלא אנשים נחמדים :) למרות שאני קצת עצוב שלא יצא לי להכיר את החייט.

mr X il

New member
הסיכום שלי

באתי בעשר כי לא יכולתי לפני זה, וכבר לא נשאר אף אחד

wiseman19

New member
אמממ :)

אני מזכיר לכולם לא לפרסם תמונות שלי! אני בארון
היה מפגש ממש נחמד, הכרתי הרבה פנים חדשות, כמה אנשים ממש חמודים וכמה מותיקי הפורום שתמיד כיף לראות שוב
מחכה למפגש הבא!

TheRainMaker

New member
נהנתי../images/Emo13.gif

תמיד כיף להכיר את האנשים שמאחורי הניק
אל תדאגו, אני לא מעלה שום תמונה שצילמתי, זה פוטו רצח
.יש לי מצלמה רעה.

raz248

New member
היה נחמד...

היה נחמד לראות את כולם.. חבל שלא יצא לי להכיר את כולם יותר לעומק, אבל גם מי שיצא לי להכיר היה לי נעים מאוד... דיי מוזר לי שכולם אחרי השם אומרים "ההוא עם התמונות..." אבל מה כבר אפשר לצפות שכול הודעה שניה שלי עם תמונה
בכל מקרה, חבל שלא יצא לי לקחת האיי סי קיו-ים של מי שדיברתי איתו, או את המסן, אז מי שרוצה, יש בחתימה שלי... אגב, אלו שהמליצו לי על סדרות, איזה סידרה כדי לי להוריד קודם, silor moon או bleach? או שבכלל כדי לי לראות את death note כי שמעתי שזה גם נחמד...

Jיקולס

New member
../images/Emo204.gif>>>>>

death note מסריח. bleach יפה. death note הוא יותר מדיי רציני, יותר מדיי.

למעלה