מונטקריסטו - פרק 40

Shanny9

New member
../images/Emo47.gifמונטקריסטו - פרק 40../images/Emo47.gif

צפייה מהנה

yaelsn

New member
יוו שאקו איזה מדהים זה../images/Emo2.gif

רק עכשיו הספקתי לראות
איזו השקעה
יצא מהמם

LIAH1

New member
../images/Emo79.gif מ-ק-ס-י-ם../images/Emo47.gif../images/Emo24.gif

וואיי איזה מרגש בחיי... חחחחח אני חושבת שהשחקנים מה זה היו מתרגשים לראות דבר כזה עליהם ועל הטלנובלה בה הם מככבים
ככה עם גירסאת השיר המוקדשת באופן כ"כ מיוחד בשבילם...
תאמיני לי... היו מטיסים אותך אספסיאל למפגש מעריצים מיוחד
כל הכבוד
מוי לינדו

12ShakirA12

New member
תודה../images/Emo9.gif../images/Emo152.gif../images/Emo218.gif

הלוואי
ואתם הייתם באים איתי
גראסיאססס

LIAH1

New member
צפייה מהנה לכולם../images/Emo24.gif../images/Emo44.gif

מחכה שייגמר הפרק בשביל לראות אותו גם
קראיי בטח מ-ה-מ-ם מה שאתם רואים ברגעים אלו...

nini18

New member
אם מישהו לא יספר לו כבר ....

שמתיאס הוא הבן שלו , אני פשוט מרביצה שם לכולם..
איזה אכזבה היום מויקטוריה בקטע שהיא נתנה למרקוס לשטות בה , לא אכפת לי שהוא נראה משכנע היא היתה צריכה להגיד לו שהיא לא מאמינה לו וזהו. זהו אני יותר מידי עצבנית שם על כולם חחח אפילו על לולט חחח טוב שלא קרא לה נינט
מה היא רצה לגלות לאלברטו . ורמון הזה חרא לא אכפת לי שהוא מהמשטרה אינטרפול או לא יודעת מה, לא בוגדים ככה בחברים.

nini18

New member
ומשהו אחרון ששכחתי

בבקשה אבל בבקשה שמרקוס ימות , בבקשה אני פשוט מתעבת אותו אני שונאת אותו הוא תכמן הוא זבל, הוא רוצח הוא פשוט הטינופת הכי גדולה שקיימת עלי אדמות. ואם אמא שלו לא תפסיק להגן עליו אני אשנא גם את לטיסיה חחח וכן אני מאיימת

בהחלט אכזבה ציפיתי למשהו אחר ממנה../images/Emo70.gif

אבל נוח לה להאמין בכך כי כך היא יוצאת מנקודת הנחה שהיא לא שולחת את מערכת היחסים שלה עם סנטיאגו ל
אבל באמת שציפיתי ממה לא להאמין לו

LIAH1

New member
../images/Emo17.gif לא סתם היא אמרה לו...

בפרק של אתמול... שאולי היא לא ממש המלאך הכנה שהוא חושב שהיא...
ויקטוריה ידעה בתוך תוכה שהיא לא הולכת כ"כ מהר לחשוף בפני סנטיאגו את הפרט הזה שיגמור עליה סופית בכל הנוגע לסיכוי ליחסים עמו. לא שאני מבינה איך היא רואה סיכוי גם ככה... המצביישן רק הולך ומתגבר מבחינת איך שהוא מרגיש ומה שהוא רוצה
חחחחחחחחחחחחחח איך ניקרעתי מהקטע של 'לולט'
גדול הלאנדרו הזה חבל"ז... פשוט קורע
רמון אכן סוכן של האינטרפול...
והיתה שיחה מדהימה היום בינו לבין רוקאמורה... תראי איך בונים את הכל גאוני פה - זה מדהים
כ"כ מעורפל אם רוקאמורה עלה על משהו לגביו או לא... אם הוא הבין מה הוא מתחמן נגדו או לא... אם הוא באמת 'אמיגו' כמו שהוא סינן או שיש פה כבר אי אמון מובהק... המבטים הסותרים אומרים הכל, הטירוף הזה מבחינת חוסר הבהירות בכל דבר - זה פשוט מדהים

nini18

New member
כי זאת סדרה גאונית ../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

אני מאוד אהבתי את השיחה של רוקי ורמון , רוקי פשוט גאון , אני מתה על הדמות שלו
. לא הגבתי על זה אתמול כי יצאתי אחרי הפרק מתוסכלת מזה ששוב אף אחד לא סיר כלום לסנטי על מתיאס
. בקשר לויקטוריה , אני מבינה שהיא לא מלאך, היא בכל זאת בנאדם וזה מובן בהחלט. אני גם מקבלת את זה שהיא לא רצה לספר, אני לא מסכימה עם זה אבל אני ממש מבינה אותה, אבל זה שהיא מאמינה למרקוס או נתנה לו לבלבל אותה ולחשוב שאחרי השיחה הכנה שהיתה לה עם לאורה אולי בכל זאת היא ממציאה אני לא מבינה, לא מקבלת ובטח שמאוכזבת, כל השיחה שלהם חיכיתי שהיא תגיד לו שהיא לא מאמינה לו , אבל היא לא עשתה את זה וגם אח"כ בשיחה עם שריתה , הבנו שהיא חושבת שאולי בכל זאת יש משהו במה שמרקוס אמר , מבחינתי לגבי הדמות שלה זאת אכזבה אחת גדולה. ומסכימה איתך כמובן על מה שרשמת על איך היא רואה סיכוי .

זידהלה4

New member
וואי נגמר טוב!!!

עכשיו גם לסנטיאגו אין את האפשרות לברוח כי ראתה אותו הדוקטורה... איי איי בעייתי...
ויקטוריה המסכנה
אני חושבת שזו פעם ראשונה שראיתי אותה צועקת על סנטיאגו... היא הגדירה כ"כ נכון את מערכת היחסים ביניהם... משום מה היא תמיד מגיעה אחרונה ורק מתי שצריכים אותה
איך אני מקוה שיקרה לה משהו טוב
פרק נחמד... אין לי כ"כ כוח להרחיב

למעלה