חפט"י תחילת שבוע

Senior Baron

New member
../images/Emo64.gifקורבנות הסערה - פרק 87../images/Emo64.gif

-=13 פרקים לסוף=-
אזהרות:
הפרק אינו מומלץ לקריאת ילדים
מומלץ לשתות כוס מים לפני הקריאה סיומת הפרק הקודם: פאולה מתקלחת באמבטיה. פדרו ואנשיו מגיעים לחווה. אנשיו של ברונו באים לבדוק אותם. אנשיו של פדרו רוצחים את אנשי האבטחה שהציב ברונו ופדרו נכנס לתוך הבית. פאולה ממשיכה להתקלח בנינוח. פדרו נכנס למקלחת ומכוון אליה אקדח. פאולה מבחינה בו ונבהלת. פדרו מחייך: ''מה חשבת? שתוכלי להסתתר מפניי? את יודעת היטב שעל בגידה משלמים ביוקר''. פאולה מתחננת: 'בחייך פדרו, אני אם בתך אני מתחננת שתתעשת ותסלח לי… טעיתי ואני מתחרטת''. פדרו נהיה רציני: ''נכון, את אם בתי ועל זה אודה לך בכל שארית חיי אבל, זה לא פותר אותך מהאשמה''. פדרו יורה בפאולה 5 פעמים.
פרק 87
האמבטיה מלאה בדם. פדרו לוקח מגבת ומכסה אותה בעודו נזכר ברגע שבו חוליו רצח את אנה מריה לנגד עיניו לפני כ60 שנה. פדרו נכנס למכוניתו ונוסע מהחווה בעודו מהורהר. ברונו מתכונן לחתונה. רוברטו עוזר לו: ''ברונו… אתה בטוח שלא כדאי שתספר להם את האמת? זה חטא גדול''. ברונו מסתכל על רוברטו: ''אם החתונה הזאת הייתה צריכה להימנע, היא הייתה נמנעת. אני לא יכול להרוס להם בגלל דבר שאני בעצמי לא יכול לקבל''. פדרו נעמד מול חבורת בריונים שממתינים להוראות. פדרו מהרהר. סאול טוען רובה צלפים. פדרו נותן את ההוראה: ''לירות בכולם, כל מקורבי משפחת מולדו צריכים למות ובעיקר… בני מולדו עצמם, ברונו, החתן סבסטיאן ואנריקה הנכה. אני חוזר ואומר, אתם רשאים לפעול אך ורק כאשר בתי תהיה לא בסכנה, אם שערה תיפול מראשה, אתם תשלמו בחייכם. לא אכפת לי מה תעשו, תחטפו אותה, תוציאו אותה באיומי אקדח אבל אסור שבתי תיפגע וזה הפרט הכי חשוב במשימה הזאת''. סאול מבטיח להצליח במשימה. רוחאס מגיע לדירתה של לינדה אך היא מסרבת לתת לו להיכנס. רוחאס נדחף פנימה בכל זאת ומסביר ללינדה על מה שקרה ללואיסנה. לינדה מבועתת: '''אונס קבוצתי? מסכנה… זה נורא''. רוחאס מחבק את לינדה: ''כן… ובאופן מסוים אני חש אשמה במה שקרה לה, לכן חשוב לי לעזור לה ולתמוך בה. אבל, מעבר לכך אין בנינו כלום… אני אוהב אותך''. רוחאס ולינדה מתנשקים. רוחאס מחייך: ''עכשיו תתלבשי… אני מזמין אותך ללוות אותי לחתונה של בנו של האיש שהציל אותי מסאול''. לינדה לוחשת באוזנו של רוחאס: ''אני מעדיפה להתפשט''. לינדה מתפשטת. רוחאס מופתע ומחייך: ''במחשבה שניה… מי צריך חתונות…''. רוחאס ולינדה מתעלסים ליד אח בוערת. רודריגו מסיע את אוקטביו לכנסייה: ''אני אחכה בפינת הרחוב. כאשר תסיים, תרוץ לכיווני ואני אאסוף אותך. אני שוב מבקש, מגדלנה היא אמך אז תשקול את מעשיך ותיזהר''. אוקטביו שם את מסכת האיש בשחור: ''נהיית כה רכרוכי, ראימונדו וריגדר''. הצועניה קוראת בקלפים והיא מאוד מבוהלת: ''חתונה… היום… המון המון דם, חטא גדול, קשר דם, מוות, מוות ועוד מוות… אלוהים אדירים, זה נורא'' רכב מסחרי מגיע לכנסייה. בתוך הרכב, סאול מדריך את הבריונים: ''התוכנית היא כזאת… 1 יבוא איתי למרפסת המרכזית, 2 יהיו בכל מרפסת צדדית ו2 הנותרים ימתינו מאחורי המזבח והם יהיו אלה שיפעלו ראשונים, מטרתכם להוציא את קרינה באיומי אקדח דרך הדלת האחורית. מיד לאחר מכן, נתחיל בטווח'' בדירתה של לינדה. רוחאס מוזג מיץ תפוזים: ''הייתי מוזג לנו שמפניה אבל לא נראה לי שכדאי''. לינדה מחייכת בתמימות. רוחאס מאכיל את לינדה בתותים. לינדה מבקשת ענב. רוחאס מכניס ענב לפיו: ''תיקחי''. לינדה מנשקת את רוחאס בתשוקה ולאחר מכן הם ממשיכים להתכרבל וליהנות ליד האח הבוערת והחמימה. אווה מריה מתנגנת ברקע הכנסייה. סבסטיאן עומד ליד המזבח ממתין לכלה, ברונו עומד לצדו. אנריקה יושב ליד אווה. רוברטו וסילביה יושבים ביחד ומחזיקים ידיים כאשר אנטוניו לא שם לב. לפתע, החל המנון החתונות ואנדרס מוביל את קרינה למזבח. אנדרס מוסר את הכלה לחתן בעודו מחליף עם ברונו מבטים חוששים. אנדרס מתיישב ליד מגדלנה וברונו ליד חברו, מייקל. הכומר נושא את דבריו ולאחר מכן מתחיל בטקס. סבסטיאן מתבקש לענוד לקרינה את הטבעת ולחזור אחרי הכומר: ''אני, סבסטיאן מולדו לוקח אותך קרינה פררו להיות אשתי ונשבע בזאת, לשמור לך אמונים לאהוב ולכבד אותך בעתות עצב ובעתות שמחה, בעושר ובעוני, בבריאות ובחולי, עד שהמוות יפריד בנינו''. דלת תא הוידוי נפתחת ואוקטביו המחופש לאיש בשחור מכוון רובה לקרינה וסבסטיאן. קרינה מתבקשת לחזור אחרי הכומר גם: ''אני קרינה פררו, לוקחת אותך סבסטיאן מולדו להיות בעלי ונשבעת בזאת לשמור לך אמונים לאהוב ולכבד אותך בעתות עצב ובעתות שמחה, בעושר ובעוני, בבריאות ובחולי, עד שהמוות יפריד בנינו…''. אוקטביו יורה בגבה של קרינה. סבסטיאן תופס אותה בעודה צונחת. אוקטביו לא מבזבז זמן ויורה בחזהו של סבסטיאן. סאול המום ממה שקורה. סבסטיאן וקרינה מחובקים שרועים על הרצפה. ברונו רץ אליהם אך סאול בולם אותו בירייה בראשו, ברונו נופל לאחור. פאניקה מתפשטת ברחבי הכנסייה ואנשים מתחילים לרוץ החוצה בעוד הפושעים של סאול יורים בכולם ללא פרט, רק מעטים מצליחים לחמוק מטווח הירי ולצאת מהכנסייה בשלום. ראול ואנטוניו מבולבלים. מייקל שולף אקדח ומתחיל לירות לעבר הפושעים המסתתרים במרפסות. ראול ואנטוניו מצטרפים אליו. סם מנסה לעזור לאנריקה לצאת מהכנסייה אך גם הוא נורה על ידי סאול. אנריקה מבוהל ומבולבל ממה שקורה לנגד עיניו. סאול יורה בכומר: ''שונא כמרים… פוך פוך כומר מת''. אוקטביו מחליט להימלט אך אנטוניו וראול רצים אחריו. רוברטו מנסה להוציא את אנריקה אבל אנריקה דורש ממנו להוציא את אווה שלא מסכימה לצאת בלעדיו ואת מגדלנה. רוברטו נענה לאנריקה ומוציא את סילביה, מגדלנה ואווה מהכנסייה. אחד הצלפים יורה במייקל מספר פעמים ובכך מנטרל אותו מלהפריע לביצוע המשימה. סאול מכוון לאנריקה: ''עכשיו תורך, נכה''. ובינתיים מחוץ לכנסייה, ראול ואנטוניו רודפים אחרי אוקטביו שרץ לכיוון המכונית השחורה בה ממתין לו רודריגו. ראול מבחין ברודריגו: ''ידעתי…''. אוקטביו חוצה את הכביש בריצה ולא מבחין במכונית שנוסעת לכיוונו במהירות גדולה. אוקטביו נדרס בעודו יורה באנטוניו. רודריגו בהלם. ובכנסייה, לא נותרה נפש חיה חוץ מאנריקה היושב באמצע הכנסייה ומביט בכאב רב בקרוביו השרועים על הרצפה ומדממים קשות. סאול נעמד מול אנריקה: ''והנה שוב נפגשים, פעם הבטחתי להתנקם בך שהפרעת לי להשתעשע עם רבקיטה… היום יומך הגיע''. אנריקה מסתכל בבוז על סאול. סאול יורה באנריקה וזה מתהפך לאחור ונופל מכיסא הגלגלים. סאול סאול מתקרב לאנריקה ויורה בו פעם נוספת. תראו איזה תיאום יצא
בייבי מת גם פה
הייתי בהלם אתמול גם בגלל זה...
עכשיו אני בטראומה כפולה

LIAH1

New member
מה../images/Emo35.gif מה../images/Emo35.gif מה../images/Emo35.gif מהההההההה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

..................................................................... ..................................................................... טוב, מה אני אומרת אחרי ד-ב-ר כזה?!?!?! הלב שלי החסיר פעימה. בחיי... אני בשוק. אני לא יודעת מה להגיד. כולם נורו. אין פה שום מקום לספקות. אני ב-ה-ל-ם. אתה יודע כמה פרצופים שיניתי במהלך הקריאה של הפרק הזה?! מה לא היה פה?! אלוהים... אהבה בצל הזוועה... ממש ככה. צחוק בצל בכי. הלם בצל התמוגגות. אני לא יודעת מה להגיד. פשוט החסרתי פעימה עכשיו. אני בשוקקקקקקקק
זה מדהים מה שהלך פה עכשיו. סבס וקרינה מתו ביום חתונתם. מוות בנקודת האהבה הגדולה ביותר בחיים. מוות ברגע המאושר ביותר EVER. מוות בצל השמחה הגדולה ביותר שהם אי פעם יידעו... וגם עכשיו כבר אין מנוס. זה הסוף של שניהם... עצוב לי נורא עכשיו. זה זוג מיוחד במינו. עבר על הדמויות האלה ה-מ-ו-ן במהלך הטלנובלה, היה לי ברור שמשהו יקרה לאחד מהם בחתונה, אבל לא תיארתי לעצמי מוות כפול של הדמויות
זה בלתי רגיל. כולי רעדתי מרוב הלם כשזה קרה... פשוט משהו אדיר בהתרחשותו...
ברונו מולדו. קשה לי להאמין. קשה לי להאמין שהוא מת עכשיו. יותר נכון, אני מסרבת לקבל את העובדה ששוב הדמות הזו תלך לעולמה, אחרי מה שקרה עוד בשלהי אמצע הטלנובלה. קשה לי להאמין ששוב ניראה את אנריקה יתום מאב. קשה לי להאמין שברונו נפל קורבן לטיפוס הנאלח ביותר בטלנובלה. קשה לי להאמין שסאולללללללל הוא זה שחיסל את המאסטר הגדול. אני מסרבת להאמין שזו סופה של דמותו של ברונו... אבל! ירייה בראש. האם יש דרך חזרה מכזו פגיעה ישירה וכ"כ מדוייקת?! האם יש עוד תקווה לדמותו של ברונו?! מה עוד אפשר לחשוב?! אני לא יודעת... אני המומה מידי בכדי בכלל להעלות השערות ואופציות אפשריות... אני פשוט ב-ה-ל-ם
בייבי הלך לעולמו גם כן
הוא לא הצליח כבר להושיע את החבר הטוב שלו ואת בני משפחתו. עצוב מה שקרה לו, שכן הוא היה דמות כ"כ חיובית יחסית, שסה"כ באה במטרה לעזור ובמטרה לחסל את האויב הגדול של ברונו... הוא באמת היה כ"כ בסדר
פוברסיטו... לא הגיע לו למות, אבל למי כן?! למישהו פה במטח הירי הזה הגיע למות בכלל?! מה יהיה?! איזה מן אבדון זה?! אלוהים... והכל בחתונה של סבס\קרינה
זה פשוט נורא. זה עצוב כ"כ... אני לא יודעת מה לחשוב. מה יהיה בהמשך?!?!?! אוקטביו
האם הוא נידרס למוות?!?! האם האיש בשחור מס' 2 חוסל לאלתר בקטע כ"כ לא צפוי ואירוני משהו?! האם יכול להיות שאחרי מטח הירי - רכב בדריסה הוא זה שחיסל אותו?! זה מדהים מה שהולך פה... אני לא יודעת כבר מה עוד להגיד
אין לי מילים - ולצד זה יש לי כ"כ הרבה מה להגיד... אני לא יודעת איך לבטא כבר את מה שאני חושבת... הכל מתפרס לכ"כ הרבה פנים
אנריקה
סאול ירה בו. אז טוב, הוא ברור שלא חוסל, וכמו כן, התסריט גם לא ציין איפה הוא נפגע פיזית
אז לדעתי זה רמז לכך שהוא בטוח לא מת... מה שכן, הוא ניפגע וסאול לא יעזוב עד שהוא לא יהיה בטוח שהוא מת, אלא אם כן הוא יתחיל לשמוע סירנות בחוץ - ואז הוא יברח... אנריקה הדהים אותי כמובן עם איך שהוא דאג לכל הנשים המבוגרות כמובן, ושם ת'צמו בסוף. הוא משהו מיוחד ללא ספק הגבר הזה
אני מחזיקה לו אצבעות... וכמובן איך אפשר בלי - משהו כללי לגבי הסצינה כולה בכלליותה... ברונו - זה הדבר המדהים שיותר שקראתי. ב-א-מ-ת. לא תיארתי לי מעולם שיהיה לי הכבוד לקרוא כזו יצירה מופלאה. כאלו רעיונות קטלניים. כזו עלילה מסובכת... מסודרת... מורכבת... מותחת... מופלאה... מקורית... אמינה... מרגשת... מצמררת... יש עוד מילים שאני יכולה לתאר באמצעותם?!?! אין לי מה לומר... הכתיבה היתה מושלמת. המתח היה פה בשיאו. הפרצוף שלי יכל היה להעיד ע"כ. הייתי קפוצה כמו לא יודעת מה... אני פשוט בשוק. ולצד כל זההההההה היה משהו מדהים נוסףףףףף שקשור כמובן שמי אמורסיטו שהביא אותה בסצינה המדהימה עם לינדה
אלוהים... מתתי מזה חחחחח
אהבה לצד אח בוערת... תותים וענסים... מיץ תפוזיישן(
), רומנטיקה בשיאה... חיבוק... אהבה... נשיקות... מה צריך יותר מזה?! כי באמת רוחאסיטו צדק
"מי צריך חתונות" חחחחח ייאיי הוא הרג אותי מצחוקיישן חחחחח תותח סקסי שכמותו... אין עליו בכל. פשוט למות מאהבה
מה יהיה מעבר לזה
אלוהים יודע... אנריקה על סף מוות... כולם פה עושים רושם של מתים... הזוועה והמתח בשיאם. אין ספק ברונו. 87 ה-ג-ד-ו-ל... כמו עוד כ"כ הרבה פרקים פה... כאשר הנוכחי - הביא אותה במלוא מובן המילה ובכל אופציה אפשרית. אני המומה. ואין לי מה לומר מעבר לזה. מ-ו-פ-ל-א

Senior Baron

New member
../images/Emo7.gifרעה

הוצעת לי דמעות במילים כאלה יפות ומחמאות
טוב נרגענו... אני בהלם בעצמי ממה שעשיתי חח אגב הבטחתי לגלות לך איך גיליתי שויבורה לא תצליח. שקלטתי מה היא עומדת לעשות, חששתי שיצא דומה אז שאלתי מתי תהיה החתונה כי רציתי להקדים ואז ניר כתב לי את הספוילר והרגיע אותי כי הוא ידע מה אני מתכנן חח. ככה שלא תחשבי שאני קורא ספוילרים סתם חחח. אין לך תקווה שאחד מהם או שניהם שרדו? בסך הכל מדובר ביריה אחת בכל אחד ובעסרה ראינו מקרים גרועים ביותר. בכללי... את צודקת בכל מילה וזה מוות נוראי ברגע כה מאושר אכן ברונו נפגע קשות
ואני מעדיף לא להגיב כי הודעתי תהיה שקופה מדי או לטוב או לרע... נחכה לפרק הבא אכן בייבי הלך גם כאן... ואת כל כך צודקת הוא הגיע במטרה טובה והיה צפי לאיחוד גדול נגד פדרו אבל הנה מה שקרה אסון גדול... ומי אשם בכל? אב המשפחה פדרו פררו... לא היה אכפת לו להרוג את המולדואים אפילו שהוא יודע שהם דם מדמו בהחלט קטע אירוני משהו בעניין אוקטביו... גם זה בטח סוג של עונש מיידי הלא כך? חח יפה עלית על הרמז אבל בכל זאת... 2 יריות והטראומה הפיזית שכבר נחתה עליו זה לא כזה מצב טוב יו נואו... האיש היה בקומה שנה וגופו בקושי השתקם ועכשיו \ה... יאא זה קטע הדמעות
ידעתי שתמותי
סצינה רומנטית כפולה
עם רוחאסיטו טו אמורסיטו חחח
גם לינדה שיחקה אותה בהבנה שלה ובתמיכה ובכלל האהבה הגדולה שלה אליו
סצינה מופלאה תודה רבה

LIAH1

New member
../images/Emo24.gif

והעיקר נרגעת מהר... סתם סתם
הכל אמיתי - ומי כמוך יודע את זה... אתמול הייתי בתחושה טלנובלית כמו שלא הייתי זמן רב... היו בי הרבה רגשות מעורבים בגלל כל מה שהתרחש בפרק הזה - ולדעתי כמובן יש פה משהו בלתי רגיל - אמרתי את זה לא פעם
ועכשיו תרשה לי לצחוק... חחחחחחחחחחח
מה?! אתה חשבת שזה ייצא לך כמו פסיון?! מה?! ד-א-ג-ת בכלל?! אפשר להגיד לך משהו?! בשושו כן?! לא לגלות... אין מצב... אבל אין מצב!!!!!... שפסיון בכלל מתקרבת לרמה העלילתית של הסערה!!! ואני רצינית!!! אם יש משהו שאתה מעולם לא צ'ך לדאוג - זה משהו השוואתי מול פסיון!!! הם בכלל לא מתקרבים לדרגת התחכום. לדרגת המתח. לדרגת האקשן. לדרגת העלילה המורכבת והמאורגנת כ"כ. על מה אתה מדבר?! על ויבורית מול סאול\אוקטביו?! על פרננדו מול פדרו?! אין בכלל מה להשוותתתתתת!!!! וזה סוד, כן?!
יודע משהו?!
אין לי תקווה שהם שרדו... כאילו, לא יודעת. מצד אחד זו טראגדיה כפולה ונוראית, מצד שני יש פה עוצמה בלתי רגילה של סיפור נקמה, של סיפור החטא ועונשו, של מוות בצל אהבה בלתי רגילה... כאילו, מה אני אגיד לך. סבס עשה את אחד הפשעים הגדולים של הטלנובלה. מסבס בכיתי לראשונה בסערה... חחחחח מה שקרה באותו פרק בלתי נישכח - היה משהו זוועתי ברמות עולמיות
אז נכון שיש אמפתיה לדמות שלו כאשר זה נוגע לדברים אחרים - אבל מה אני אגיד לך... זה מורכב לאללה... אני מצד אחד אשמח מ-א-ו-ד אם הם שרדו... ומצד שני אני כ"כ"כ"כ"כ אבין למה הם לא ישרדו... מדהים. אין לי מילים. מעולם לא הרגתי ככה הפכפכיות לגבי כ"כ הרבה צדדים... חחחח או קיי על ברונו
אני אחכה בסבלנות לפרק הבא - שאני מקווה שיהיה לפני כיפור
בכל מיקרה, הוא חטף ירייה בראש, ואומנם ראינו שבפדרה קורחה זה גרם "כולה" לאיבוד זיכרון, אבל פה כבר אין לי מושג חחח אני לא יודעת מה לחשוב. מצד אחד אמרת בזמנו - "חשבתם שאני אהרוג את ברונו שלי?!?!" אז באמת מי יודע... אולי הוא שרד...
כן
פדרו פררו בהחלט היה האשם העיקרי בכל מה שקרה עכשיו... אבל גם אוקטביו והאיש בשחור
כאילו, אין פה פתירה מאשמה לאף אחד מהצדדים. אני רואה את כל הטראגדיה הנוראית הזו - כמשהו משולב של כל אלה
בקשר לאוקטביו - מסכימה ללא ספק
הוא חטף את שלו... מעניין אם הוא באמת מת
אני מהמרת שכן... למרות ששוב, חחחח פה אי אפשר לדעת, אז אני לוקחת טודו בערבון מוגבל... בכל מיקרה - אירוני ביותר
טוב, ברור שהמצביישן הפיזי שלו לא טוב;) אנריקה לא יצא בזול גם מכל הסיטואציה הזו... אבל כאן אין עוררין, ואהבתי שלא ניסית לשחק על הקטע הבנאלי של "אולי הדמות הראשית תמות?!" כי זה ברור שלא... עצם זה שסידרת את מיסתוריות הירייה - היתה מדהימה
כי לחלוטין ידוע פה שאנריקה שורד - ואין מה לחפש משהו שאין מצביישן שהוא יקרה... השאלה היא רק - מה תהיה השלכת הפגיעה...
ו... חחחחח כן...
ת'אמת?! רציתי להגיב על זה הרבה יותר חחחח ויותר בהרחבה - אבל מרוב היסטריה של שאר הפרק - נאלמתי דום... והיה לי קשה... זה היה מדהים ביניהם
דימיינתי טודו
אין אין... אחלה זוג... אחלה דמויות... מופלא מה שעובר עליהם... כייפי... מרגש... פשוט מופלא!!! או שכבר אמרתי את זה?!

Senior Baron

New member
../images/Emo6.gif

איזה מהר... מאז הלילה אני בוכה ולא יודע מה להגיב לך חח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאיפה לי מה הם מתכננים... את יודעת שאני רגיש להעתקות אז נבהלתי אבל זה בהחלט כבוד ענק שאת יורדת ככה על ויבורה מולי לטובת קורבנות הסערה חח אז בשושו... תודה רבה
אוקיי... אני בהחלט מבין את החוסר תקווה המוצדק הזה ובאמת שיש ימבה סיבות שהם ימותו בשלב הזה... אז פשוט נחכה ונראה גם את זה אני מאמין שכן יהיה לפני כיפור... יום שלישי זה המועד וחצי כבר כתוב אז אני מאמין שאספיק. ''כולה'' איבוד זיכרון חחח... איך לא אהבתי את הקטע הזה... זה כל כך לא אמיתי והגיוני. חחח את זוכרת את המשפט אה? חח זמנים משתנים וכמו שאמרתי כשהוא נהרג בזמנו - למען העלילה אני מסוגל לכל אבל למה אוקטביו בא לשם בכלל? כדי לנקום בדרו על הכל ובצדק אז איכשהו לפדרו יש הכי הרבה אשמה במקרה הזה. ברור שכולם אשמים... אפילו ברונו שלא מנא את חתונת החטא הזאת חחחחחחחח ת'אמת? גם אותי מעצבן שבטלנובלה מנסים להראות שהדמות הראשית עומדת למות וברור שזה לא יקרה וזה כבר קטע כל כך נדוש אז אין סיבה להתחכם חח אווווווווו
יאללה שתפי אותי בפרטים מה דמיינת מה חשבת חחח.... ברצינות את מוזמנת להגיב עכשיו שנרגעת באופן מלא על הסצינה חח

LIAH1

New member
../images/Emo24.gif

אם אתה ככה... אז תחשוב מה עובר על הצופים בבית
כן - אני יודעת על הרגישות משהו... בגלל זה אני באה ומדגישה שלך בטח ובטח אין מה לחשוש. חחחח אתה יותר מידי מקורי בשביל לחשוש שמשהו יהיה ככה דומה מבחינת העלילה. וחוץ מזה - פסיון ממש לא מגיעה לכזו רמה של תחכום ומורכבות. היא הרבה יותר פשוטה ברמה של הסיפור מאשר הסערה. כלומר, פשוט... ליגה אחרת
כן - בגלל אותן סיבות אני בהחלט חושבת שאולי ניראה את הזוג הזה מת ביחד ומגיע ביחד לעולם הבא
מזעזע ומדהים בנשימה אחת... אין מילים... הסצינה הזו פשוט השאירה בי חותם בלתי רגיל של סיטואציה. מרוב גם שמילים היו כ"כ חזקות - הרגשתי ת'צמי אשכרה רואה את זה על המסך. אשכרה רואה מה בדיוק קורה. ופשוט רואה את המוות והנפילה המשותפת של הזוג
כן - גם אני לא אהבתי ת'קטע הזה בפדרה קורחה, כי פרט לעובדה שזה כמובן נדוש כבר, הם גם מרחו את זה כ"כ הרבה זמן
שזה כבר הוציא מהדעת. בכל מיקרה - פה זה כמובן אחרת לגמרי בנושא הזה חחחחח וכן... ב-ר-ו-ר שאני זוכרת ת'משפט הזה
אני זוכרת טודו... חחחחח כמעט
במיוחד כשזה קשור לדמויות הראשיות, ואני גם זוכרת את התוספת של טודו בשביל העלילה... נחכה וניראה
ואני שמחה לשמוע שיש סיכוי גבוה שיהיה פרק לפני כיפור חחחחחח
אתה אל תנסה להוציא לי את אוקטביו נקי פה פתאום באמצע החיים... כי הוא לא!! ואני לא אשכח לו פתאום בהינף יש שהוא היה יד ימינו של הפושע הגדול. ואני לא אשכח לו את העובדה שהוא הבן הפעיל והשותף של האיש בשחור. אז אני חושבת שבהחלט יש פה מקום לראות אותו על אותו קו כמו פדרו פררו, כל שכן את האיש בשחור בעצמו!!! אין פה רק אדם אחד שנושא הכל על כתפיו...
מסכימה איתך על הקטע של הדמות הראשית... ובגלל זה כ"כ הערכתי את איך שזה היה בנוי פה... חחחח ובגלל זה ישר שמתי לב לחוסר פרטים על הפגיעה, כי אני רגישה לסצינות כאלה חחחחח בדיוק בגלל העובדה שחרשו עליהן כבר בעבר
אתה... אתה... תמיד מוציא ממני ימבה תיאוריישן... ברבוריישן... דיבוריישן... כשזה נוגע לרוחאסיטו הא?!
תשמע - זה אני רגישה לכל סצינה עם הדמות הזו - זה ידוע
זה שאני סיימפרה קוראת את הסצינות שלו קודם - זה גם ידוע
זה שאני פשוט מ-ת-ה על הדמות הזו - זה גם ידוע
מה אני ב-א-מ-ת חושבת?! זה יישאר בגדר לא ידועעעעעע
סתם סתם
הסצינה כמובן היתה מרגשת מאוד. כשאני קוראת את רוחאס\לינדה ישר יש חיוך ענק על פני
ולא משנה מה היה מסביב... בגלל זה אני מעדיפה לקרוא אותו קודם
ככה נאדה לא "מפריע" לי אח"כ חחחחח כי אחרת אני לא מרוכזת. כפי ששמת לב - יש לי בהחלט שריטה עמוקה בכל הנוגע לדמות הזו
עכשיו... הסצינה הזו כמובן היתה מושלמת בכל מובן המילה
כתיבה מצמררת... התרחשות רומנטית מטורפת... אהבה אמיתית יש בין הזוג הזה, שמועברת בצורה כ"כ אותנטית לצופים בבית. הכל איתם תמיד מושלם כזה. תמיד מעלה חיוך. תמיד משאיר י-מ-ב-ה מקום לדמיון... במיוחד דמיון של מה אני הייתי עושה במקום לינדה
באמת שאין לי מילים לתאר
אני נהנת לאללה - ומחכה לסצינות האלה בקוצר רוח
ואתה בהחלט מספק ת'סחורה סניור ברון חחחחחחח

Daniella 21

New member
../images/Emo12.gif

וואו איזה מגילות רצות פה
אז כאן אתם משחררים קיטור
עובדים על אוצר המילים
מלטשים את השפה
נחים על זרי דפנה

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif

ומה רע בקצת שיחרור קיטור?!
חחחחחח שהרי רק ברונו מסוגל לקרוא את כל הברבוריישן שלי
שכן, רק הוא מסוגל לגרום לי לברבר כ"כ הרבה

Senior Baron

New member
חח../images/Emo9.gif

קוראים בבית חחח חחח תודה רבה ממי
ובכללי מהעתקות תמיד חושש יוצר כי זה פשוט לא נעים... אבל מסכים שלפסיון אי אפשר להשוות כי זאת טלנובלה קלילה וקומית וזה בהחלט ליגה אחרת
אכן אכן... יאללה הימור סופי - מתו או לא מתו? אכן מסכים איתך... זה נמרח והתקופה הזאת הייתה כל כך לא קשורה ולא הגיונית שזה משהו בכלל. חחחחחחחחח את זוכרת מה שאינך צריכה לזכור ולהפך חח יאללה גם פה הימור סופי - מת או לא? חס וחסה ועגבניות שרי... אוקטביו לא נקי אבל מה שבאתי להגיד זה שלמקרה הזה ספציפי...מי שהכי אשם הוא פדרו. בכללי סאול ואוקטביו ואפילו ברונו ואנדרסאשמים... אבל אין על האשמה של פדרו כאן וגם הוא חטף עונש מיידי חחח יאללה נחכה לראות מה קרה לאנריקה
חחחחחחחחחחחחחח
גרמתי לפנטזיות של בחורה כמוך מבחינתי זה ה-הישג
שמח שנהנת מסצינה ואני מוי מאושר לקרוא ברבוריישן שלך מי אמור

LIAH1

New member
../images/Emo3.gif

סי סי... קלארו קה קוראים...
כן - אני מבינה אותך על הקטע של חשש מאותו סגנון של עלילה\סצינות... אבל העיקר עכשיו אתה יודע שאין מה לחשוש חחחחח כאילו, בטח שלא מפסיון הכוונה
הימור סופי לגבי סבס\קרינה - מתו
משום מה ניראה לי ככה
אבל באותה מידה יכול להיות שאני טועה ביג טיים - אז אני מחכה לפרק (בתקווה מחר חחחחחח) לראות מה יקרה
צוחק לי על הסניליות הא?! הרוב אני זוכרת - קורה לפעמים שמתפקשש לי חחחחח לא נורא, מותר לכולם
העיקר מה שצריך - אני זוכרת חחחחח (לרוב
) ולגבי ברונו - הימור סופי - לא מת... חחחחח ניראה לי בסוף טודו ייצא הפוך על הפוך פה
כן כן... אני מבינה מה אתה מנסה לעשות פה עם כל ההשוואות של פדרו לשאר הדמויות הרעות בטלנובלה. מה אני אגיד לך, לפעמים זה ניראה ככה ולפעמים אחרת. בכל מיקרה, אני לא רואה אותו האשם העיקרי, שכן אוקטביו\רודריגו יכלו באותו אופן לבחור לנקום בו בדרך אחרת, ולא דרך חתונת סבס קרינה, כך שהם אלו שבחרו ככה... עכשיו אתה גם תאשים אותו בדרך בה בוחרים אוייביו לנקום בו?!
טוב, נו מה... חחחחחחח לגבי רוחאסיטו מי אמורסיטו - נאדה לא חדש פה... חחחחחחח זו ה-דמות פה מבחינתי - כאילו בקטעים האלה אני מתכוונת
אז כמובן שאני נהנת מזה כל פרק מחדש
אחלה סצינות

Senior Baron

New member
חחח

יש מתחרה אחד לסערה וזה רסיסטירה חחח אבל מרוב זוועות מקוריות משלהם לא יוצא לנו דומה חוץ מתיאום כה מוצלח של ירי בבבייבי חח אחלה הימור ואני באמת זז לכתוב את הפרק כדי להספיק סי צוחק חחחחחחחחח גמלי מותר...
כנ''ל אחלה הימור חח תראי גמני התחלתי להבין את פדרו [אפילו תקראי איך אני מגן עליו בפני מיטל] אבל אוקטביו בא לירות בקרינה ופדרו אשם בטבח המוני שלם... לא ככה? אכן נאדה לא חדש אבל אני נהנה לרגש אותך כל פעם מחדש חח

LIAH1

New member
אה, וואלה?!

טוב - כי אני לא כ"כ רואה את זה - אז אין לי כ"כ מושג חחחחחח אבל יפה יפה לך להיות על אותה ליגה של אחת הארגנטינאיות הגדולות
קומו?! איתה אתה מגן עליו, ואיתי אתה מתווכח סיימפרה על כל פיפס אומלל שאני אומרת לטובתו?!
ברונו יא גנוב חחחחחחחח
עכשיו אני אקח טודו בערבון מוגבל
ו... כן... גם אני נהנת להתרגש...
תאמין לי... חחחחחחחח
כתיבה נעימה שתהיה לך

ortalav

New member
רגע שרשור חפט"י נהפך לשרשור

מנהלים??? חחחחחחחחחחחחחחחחחח
כמה כחולללללל

Senior Baron

New member
חחחחחחח

רואה ניפחת לי את האגו ואני כבר משווה את עצמי לרסיסטירה המדהימה חחח זה הפרינציפ חחחחח את בזמנו לא חיבבת את ברונו והגנת עליו אז לך אני כן מוכיח איזה זבל הוא ולה צריך להפך חחחח לפי המצב חחחח יופי שנינו נהנים, רוחאס נהנה, לינדה נהנת.... אורגיה חחחחחחחחחח תודה

LIAH1

New member
ולמה לא?!../images/Emo8.gif

אני מרשה לעצמי להשוות חופשי
אתה הולך לפי המצביישן של הקורא הא?! חחחחח יפה יפה לך... טודו מחושב כמו הטלנובלה הסערה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח והרגת אותי מצחוק עכשיו

למעלה