חפט"י תחילת שבוע

chiquitito15

New member
שדות שקטים- פרק 3../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

מי שפספס את 2 הפרקים הראשונים יכול להשלים כאן
ולנטינו קורא לקרלוס לחדרו. ולנטינו חש ברע יותר מתמיד. הוא מגולל את סיפור חייו בפניו של בנו. קרלוס מבין כי מלנה הייתה אהובתו משכבר הימים ואמיליו גנב לו אותה ורק לפני זמן קצר נודע לו על האמת, שבעצם מלנה לא מתה וזה היה רק שקר של אמיליו. עוד נודע לו שלאחר שמריה, בתם, חגגה יום הולדת 10, מלנה נשרפה בדלקה שפרצה באסם. ולנטינו משביע את קרלוס לנסוע לחווה הזאת ולנקום את נקמתו. קרלוס לא מבין את אביו... "אבא? אבא?... על מה אתה מדבר? איזו נקמה?". ולנטינו כבר לא יכול לנשום. הוא מנסה להגיד לו משהו... "תישבע... תישבע לי". קרלוס נשבע שהוא ינקום את נקמתו באמיליו בסון. ולנטינו מת.
"לעולם לא הייתה האהבה כאהבה כה גדולה לעולם היא לא הרגישה מה זו תשוקה... קרלוס ומריה מאוהבים... מאוהבים וחולמים... חולמים על שדות שקטים..."
פרק 3
ולנטינו, אביו של קרלוס, מת, לא לפני שהשביע את בנו בנקמה. קרלוס כאוב. הוא לא מזיל דמעה. אולי בגלל שהוא מאמין שגברים לא בוכים, אלא סובלים בשקט. מפנים הוא בוכה, פורץ בצעקות ולא יודע מה לעשות עם עצמו. הוא אפילו לא יודע מה לעשות מכאן והאם עליו לנקום את נקמתו של אביו. הבוקר מגיע. גרציאלה ופיורינה, חברתה הטובה, בדרכן לבית הספר. גרציאלה מספרת לפיורינה על דבריו שאמר לה חואקין, אמש. "גרציאלה, את לא צריכה לקבל את זה כך. את הרי יודעת שהוא לא אוהב אותך ולו קצת. הוא תמיד היה מאוהב באחותך הגדולה". גרציאלה מתעצבנת. "אחותי, אחותי... כל הזמן אחותי! אף פעם לא התייחסו אליי כמו שצריך. אפילו אבא שלי שונא אותי. הוא אוהב את מריה יותר ממני. תמיד הייתי לבד, כל ילדותי, תמיד קינאתי באחותי. טוב עשתה שהיא ברחה לה לדודתי, רוסה. מצידי- שתישאר שם! אני בינתיים כבר אדע לכבוש את לבו של חואקין"... ד"ר חררדו מגיע לאחוזה ודורש לשלומו של אמיליו. אמיליו מקבל את פניו ומספר לו שהוא מרגיש יותר טוב. ד"ר חררדו רוצה לדבר איתו בעקיפין על אשתו המנוחה, מלנה. "אתה לא מתגעגע אליה? בכל זאת עברו 7 שנים". אמיליו מביט עליו בחשדנות. "געגועים. למילה הזאת פנים רבות. אני לא אכחיש שאני לא מתגעגע לקול שלה, לעור שלה... אבל היא אף פעם לא הייתה איתי באמת. תמיד 'ולנטינו פה, ולנטינו שם'... אבל כואב לי שהיא מתה, אהבתי אותה כ"כ". חררדו מסתכל עליו במבט מוזר. הוא יודע משהו. אמיליו אף הוא חושד בחררדו על שבא "לתחקר" אותו. מריה רואה את קרלוס עצוב ברחוב. הוא משוטט בלי כל מעש. "היי מה יש לך, קרלוס?". קרלוס ממשיך ללכת כאילו לא שמע אותה. "חכה לי רגע... אתה יודע שחשבתי עלייך הרבה?". קרלוס עוצר ומסתכל עליה. הוא לוחש לה "תחבקי אותי". היא לא שומעת מה הוא אמר. "מה?". "תחבקי אותי!". הוא פורץ בבכי, היא מחבקת אותו. "אבל מה קרה?". קרלוס עוזב אותה, לוקח את ידה ומוביל אותה לאותו מקום שהיו אתמול. בדרך הוא מספר לה על מותו של אביו ועל השבועה שהוא נשבע לו. מריה מנסה לנחם את קרלוס ללא הועיל. פעמון בית הספר מצלצל. התלמידות יוצאות מהכיתה. אנה המורה קוראת לגרציאלה. "חכי רגע!". אנה זו אחותה של מלנה, אשתו של אמיליו. "מה קרה, דודה?". "אני באה לאחוזה לסוף השבוע. את שמחה?". גרציאלה מתלהבת. היא שמחה ומאושרת. "אבל גרציאלה, את חושבת שאמיליו ישמח?". גרציאלה מסבירה לה שלאביה אין שום דבר נגדה. אנה רוצה להגיד משהו לגרציאלה אך מתחרטת לבסוף. חררדו ואמיליו ממשיכים לדבר באחוזה. חררדו מספר לאמיליו שחואקין רוצה להתחתן עם בתו, מריה. אמיליו מתעצבן ואומר לעצמו שזה לעולם לא יקרה. חררדו יוצא מהאחוזה עם ספקות רבים לגבי כמה מאורעות עבר. הוא חייב לברר את הדברים שקרו באמת. מריה וקרלוס יושבים שעות בהרים. משקיפים אל הים, אל הנוף המרהיב. "לעולם לא הרגשתי ככה, אתה יודע? שיניתי אותי לגמרי". קרלוס מחבק אותה חזק. הוא אומר לה שלא נשאר לו אף אחד בעולם ושהוא צריך לחזור לעבודה בדחיפות. הם נפרדים וחוזרים הביתה. מריה מרגישה את לבה פועם בכל פעם שהיא רואה אותו או מחבק אותו. היא מאוהבת. היא לעולם לא ידעה מהי התשוקה והאהבה. "האישה המסתורית" שגרה בבקתה בורחת משם. היא רוצה להגיע למקום כלשהו. היא נראית מפוחדת, כאילו מישהו או משהו רודפים אחריה. היא נראית מבוהלת, כאילו ראתה שד. כאילו הייתה בגיהינום. אנחליקה חוזרת לאחוזה. אמיליו מתעמת איתה שהיא לא הודיעה לו שהיא נסעה. "נסעתי לבקר את אחותי החולה. זה היה פזיז מאד. לא היית באחוזה באותו זמן, אני מצטערת, דון אמיליו". אמיליו ממשיך לכעוס עליה. הוא מבקש ממנה להשגיח טוב על גרציאלה כי היא בטח תעשה מעשי שטות. אנחליקה מסכימה להוראתו ומבקשת שוב סליחה. אמיליו יוצא מהמטבח. "אני לא יכולה לראות כל האנשים האלה חיים בתוך מסכת שקרים ועינויים. זה לא מגיע להם. הכל בגלל הרשע הזה- דון אמיליו בסון". קרלוס מגיע לעבודה. הוא עייף, תשוש מהיום שעבר עליו. הוא עדיין לא יכול לקבל את זה שאביו איננו עוד. סילביו, הבוס שלו, מבין שקרה לו משהו אך מזרז אותו לגמור את העבודה עד הערב ולא- לא יקבל שכר. קרלוס עובד במרץ בשביל לשכוח- דבר שהוא לא יכול לעולם לשכוח. בין כל המחשבות על מותו של אביו, הוא חושב על מריה... מריה יושבת בחדרה וכותבת לעצמה: "עכשיו אני יודעת, עכשיו אני בטוחה שאני לא אפחד יותר. הגבר שהטיל עליי טרור במשך שנים, רחוק מפה. ועכשיו הוא הופיע- אותו נער שפגשתי ברחוב. אני יודעת שזה הוא. הוא האחד, הגבר, העלם, האביר על הסוס הלבן... אני מרגישה אליו משהו, משהו שאני לא יכולה להסביר"... שבוע טוב!

LIAH1

New member
צ'יקו ../images/Emo26.gif

או קיי - ההשלמות החלו - פה אני לא רוצה לפגר בקצב טו מאצ'...
קראתי את הדמויות... ורק כמה נק' קלילות... לגבי הגילאים בעיקר
חואקין הוא הבן של חררדו נכון? משמע הוא בן 26 ואביו בן 40
הוא הביא אותו לעולם בגיל 14
לגבי הילדות... הן בנות 15 ומאוהבות בגברים בני 21-26 חחחחחח זה הצחיק אותי טיפה
כאילו, הן הדמויות הראשיות?! חחחחח כאילו, הפדופיליה חוגגת
עפ"י הגיל של מריה, מלנה מתה בשריפה לפני 17 שנה
כאילו, ממש ביום בו היא נולדה כן? לגבי השאר - נשמע מסקרן ביותר... במיוחד הקטע של הכומר והנזירה
אני עכשיו הולכת לקרוא את פרקים 1+2 ואגיב עליהם יחד

chiquitito15

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

אז ככה
הסיבה היחידה ל"פאקים" הקטנים בפערי הגילאים וה"פדופיליות" היא שברשימת הדמויות לא כתובים בכלל גילאים... אבל כשפסמתי את הרשימה הוספתי בערך בשביל לתת לקוראים נקודת מבט יותר ספציפית על איך אותה דמות אמורה להיראות- זקנה, צעירה וכדומה... משהו השתבש שם ואני אתקן- מבטיח
אני שמח שזה מסקרן
עפתי להגיב על התגובה לפרקים 1+2

LIAH1

New member
אה... או קיי... ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

עכשיו זה יותר ברור לי... אחלה - בסדר גמור

LIAH1

New member
תגובה על פרקים 1+2 ../images/Emo26.gif

טוב... בהחלט המסתוריות אופפת את הטלנובלה הזו כבר על ההתחלה...
אנחנו כמעט לא יודעים כלום על אף דמות... כל אחד פה מדבר ברמזים, מציג פה ושם פרטים כלליים, וכמובן מקפיד לא לחשוף נאדה על העבר המעיק. כל הדמויות פה עושה הרושם - מושפעות ממאורעות העבר, וניתן לראות כי נאדה לא חיובי אצל אף אחד. אנחנו כרגע לא יודעים כמעט כלום על הדמויות, פרט למי מת, איך הוא מת, ולמי הוא היה מקושר. כל הנסיבות והסיבות כרגע - הן מסתוריות אחת גדולה
המשולש אהבים פה הוא לבטח מריה\קרלוס\חואקין, כאשר הילדות הקטנות מקרצצות ברקע, ודי חיות בסרט האמת חחחחח כי הן בנות 15 כולה
מה שכן, אני מניחה כי כן ניראה פה דמות נשים דומיננטית שתהיה לבטח "מתחרה" במריה, כי אחותה וגרציאלה לא נראות לי פונקציה כרגע חחחחח אנחליקה טיפה עיצבנה אותי
כאילו, טוב שהיא באמת לא דורכת למריה עוד קצת על היבלות
את לא מתגעגעת לאמא שלך?! הלווווו היא מתה אולי כשהיא היתה בת 10?! ברור שהיא מתגעגעת וברור שחסרה לה דמות אם. פתחה תיבת פנדורה באמצע החיים... את לא מתגעגעת לאבא שלך?! הלווווו ברור שבאיזשהו אופן כן, אבל ת'כלס לא! שהרי הוא רצח את אמא שלה
אז נכון שמריה לא יודעת את זה בביטחה, אבל היא מרגישה שינאה לאבא שלה, אחרת היא לא היתה עוזבת מן הסתם
כלומר, קצת צרם לי הקטע של השיחה. קבל ביטול על השאלה ממקודם... הבנתי כרגע היא מלנה לא מתה לפני 17 שנה, וכי זה היה שקר שהוא העביר לולנטינו, שהרי היא מתה לפני 7 שנים בלבד
מה שכן, בהחלט נוראי האמיליו הזה. הדמויות פה ניראה לי הולכות לאכול הרבה חרא בגללו מה שנקרא... אני מניחה שכי הנקמה הגדולה אליה התכוון ולנטינו לפני מותו - היא כמובן באמיליו הנורא אשר מטיל את אימתו על כל הדמויות וכמובן גרם למותה של אהבת חייו
הפרק הראשון היה יותר כללי כזה, בקטע של הצגת הדמויות והעלילה
ובהחלט נשמע מעניין כל הקטע של איטליה לפני כמה מאות שנים. האוירה של הטלנובלה כרגע נורא קלאסית... אהבה טהורה, שקיעה, זריחה, רומנטיקה, הרשע הגדול, מוות של דמויות תחילתיות מרכזיות, וכמובן כרגע ניראה כי סטנדרטי מה שהולך להיות בין הזוג הראשי ברגע של המפשג, שכן קרליטוס הולך לפגוע באבא של אהובת חייו מריה... אבל אני בטוחה שעוד לא ראינו כלום
ואני בהחלט סקרנית לראות מה עומד להיות פה... יפה מאוד צ'יקו
אחלה כתיבה... מסתוריות במיטבה... דמויות מסקרנות... בהחלט ניתן לומר ש... התגעגעתי
ממשיכה לפרק 3...

chiquitito15

New member
זה באמת מסתורין../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

אחד גדול
כמו שאמרת, בינתיים לא יודעים כמעט כלום רק על העבר... לאט לאט יתגלו עוד פרטים
אממ לגבי המשולש זה דווקא יבוא ממקום אחר
אבל בהחלט נראה פה משולש רומנטי
כ"כ עלית על אנחליקה!!! את קוראת אשכרה בין השורות!!! אנחליקה כ"כ חסרת טאקט
ועוד נראה את זה בפרקים הבאים
לא רק שהיא חסרת טקט, היא גם נדפחת, רכלנית וכו'...
אבל הכל מכוונה טובה
אכן... אמיליו נוראי באמת... תכף תראי שהוא לא הנוראי היחידי אלא שיש לו משת"פ רציני שאכול מבפנים...
בדיוק
אמרתי שזה בהתחלה נורא קאלסי בדיוק כמו שתיארת... וכן- יש עוד למה לחכות
ולמה אני אגיד?! התגעגעתי גם אני

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif וואלה?!

אשכרה ראיתי את זה בא על האנחליקה הזאתי חחחחחחחח היתה לך הצגת דמות מעולה
בהחלט היה ניתן להבין את זה יופי... משת"פ רציני לאמיליו?!
מעניין...
זה מישהו שנמצא כבר בקאסט?! או יופיע אח"כ?! חחחחח תיארתי לי שבאמת זה לא יהיה המשולש היחידי פה, אם בכלל
משמע - אולי יהיה פה מרובע\מחומש משהו חחחחחח סה"כ זה מעניין לאללה לראות מורכבות בקטע הרומנטי של הדמויות - אז מה טוב
ז'ו טאמביין...

chiquitito15

New member
חח../images/Emo6.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

תודה על המחמאה...
אממ כן
המשת"פ של אמיליו נמצא בקאסט והופיע כבר...
נכון, לא יהיה פה משולש... יותר מחומש...
ומצלע אחת לא כ"כ צפויה

LIAH1

New member
פששש...

מחומש זה טוב...
מחכה לראות מי יהיו הדמויות המעורבות חחחחחח או קיי - נתחיל לנחש מבין המועמדים - מי המשת"פ של אמיליו
אולי זה חררדו?!

chiquitito15

New member
חבל שאין לי פה../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

את האייקון "לא מגלה" של מסנג'ר עם הרוכסן על הפה
זה מתאים בול
תמשיכי לנחש

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif

סבביישן...
באמת לא ציפיתי לתשובה חחחחחחחחחח

LIAH1

New member
תגובה לפרק 3 ../images/Emo26.gif

איזה חמוד הזוג הראשי
הרומנטיקה אצלם בשיאה - כבר על ההתחלה חחחחח קצת היה לי מוזר שכבר בפרק 3 היא אומרת לו "שינית את חיי" אבל או קיי - אני יכולה להבין את האהבה המתגברת, כל שכן כאשר מדובר על נערות בת 17 שכניראה מאוד מתלהבת
אבל בכלליות - מאוד קסום מה שקורה ביניהם, אני מניחה שהתסריט רוצה להראות לנו משהו טוב בצורה קיצונית לצד אחד - ע"מ אח"כ אולי להדגיש את הבום הגדול שבטח יקרה לזוג... שכן, לא הכל טוב ויפה כבר מהפרקים הראשונים. למרות שהאהבה ממבט ראשון אצלם - בהחלט עוצמתית
אמיליו הזה באמת רשע מרושע... גם מעבר לכל ההיסטוריה של מעשיו - הוא פשוט גם מתנהג נורא לכל הסובבים אותו ביומיום. לא נח לרגע, לא עושה חושבים על מה שיוצא לו מהפה, ולא ממש אכפת לו מה מרגישים אלו שסביבו. כניראה איבוד בתו הבכורה לא ממש הזיז לו, אחרת היינו רואים אותו משתנה קצת... מה שכן, שאלונת - מדוע מריה השאירה את אחותה הקטנה עם האבא הנוראי הזה בבית?! למה היא לא לקחה אותה איתה לבית הדודה?! ריחמתי על קרליטוס מאוד בגלל כל מה שעובר עליו
ועוד אין לו צ'אנס להתאבל ולהירגע כמו שצריך, כי מצד העבודה אין לו מי יודע מה מנוח. הוא עכשיו בטח צריך לכלכל את עצמו לבד, אז המצב בהחלט לא מזהיר. פוברסיטו סה"כ
לפחות יש לו אהבה שממלאת את חייו. חררדו הזה גם כן חחחחח ישר מנסה לדחוף ת'בן שלו להינשא למריה
נו, לפחות פה אמיליו עשה משהו טוב - וביטל את הרעיון על הסף. שכן, מריה בכלל רוצה להיות מיועדת לקרליטוס הצעיר. אוקטביו הזה באמת נורא מתעסק עם צעירות
מה יש לו זה?! חחחחח שיתחיל לחפש ת'צמו במחוזות אחרים
גרציאלה חיה בסרט חבל"ז
אני בכלל לא מבינה על שום מה ולמה היא חושבת שגבר בן 26 ישים עליה... חחחח והיא עוד כאילו יעני מתעצבנת מזה ועוד יש לה טענות... טוב מה עוד?! חחח לא הגזימה בכלל
שאלונת נוספת - מי אמר את המשפט הזה - "אני לא יכולה לראות כל האנשים האלה חיים בתוך מסכת שקרים ועינויים. זה לא מגיע להם. הכל בגלל הרשע הזה- דון אמיליו בסון". גרציאלה או אנחליקה?! כי לא כ"כ הבנתי... שהרי המשרתת לא יכולה לדבר ככה
פרק יפה מאוד... בהחלט מחכה לפרטים נוספים על כל המסתוריות ששולטת פה... חחחחחח ו... קולולולולולו
העיקר עכשיו אני בקצב הנכון של הפרקים

chiquitito15

New member
חמודים לאללה../images/Emo9.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

סבבה שאת חושבת ככה... את בטח מניחה כי
ממני לא תשמעי אז נותר לחכות להשתלשלות העניינים
אמיליו אשכרה רשע מרושע... בדיוק כמו שתיארת אותו, הוא חושב שהוא אדון העולם. הוא עריץ כלפי כולם לכן הוא יכול "לעשות מה שבא לו" ואוי למי שיגיד מילה!
אממ אני לא חושב שמריה חשבה על זה אפילו... מריה, איך אני אגיד, תפסה טרמפ על המחלה של דודה שלה שהיא נסעה לעיר בשביל להתרחק מאבא הנוראי שלה... מצד שני, היא יודעת שהיא לא משאירה את גרציאלה לבד! יש שם את אנחליקה, את אנשי הכפר, את אנה- הדודה שלהן! (אחות של מלנה- אשתו המנוחה של אמיליו) שנדמה לי שהיא עוד לא נכנסה...
שעוד כמה פרקים תראי את התנהגותה כלפי גרציאלה
חחחחח חררדו
לפחות ראינו מעשה טוב של אמיליו, הא?!
אחד ממיליון
ומי זה אוקטביו?!
אולי את מתכוונת לחואקין?
גרציאלה על תקן האחות הקטנה, המעצבנת, הקנאית לאחותה וזו שכל הזמן בוכה "אבא, זה לא פייר! למה למריה כן ולי לא?!" אז אמיליו עונה לה "כי את מעצבנת
"
ואם תקראי שוב את הסצנה- אמיליו יוצא מהמטבח ואז אנחליקה אומרת את המשפט
כלומר היא לבד לגמרי... אף אחד לא שומע אותה...
חכי זה עוד לא הכל
יש פה עוד כמה מסתורין שראינו ועוד נראה...
העיקר כולם מרוצים
ענק!

LIAH1

New member
קראיי../images/Emo2.gif

חחחחחחחחחחחחח כן כן... חואקין
אוקטביו זה בכלל אצל ברונו חחחחחחחחחחח אלוהים אני עושה מישמאש אחד גדול כבר
לחואקין התכוונתי - פשוט השם דומה חחחחחחחחחחחח אוי - גרציאלה באמת מעצבנת
אז אני מניחה שניראה את הדמות שלה מעצבנת לרוב - לא פלא שאחותה השאירה אותה מאחור
סתם סתם... חחחח סבביישן - ההסבר מובן לי לגבי ההחלטה של מריה
או קיי על המשפט - חשבתי שגרציאלה שם איתה גם... אז הבנתי עכשיו למה היא הרשתה לעצמה להתבטא ככה...
תיארתי לי שעוד לא ראינו נאדה חחחחחח כולה פרק 3... אבל העניניישן נשמעים וניראים טוב

just me155

New member
צ'יקו...

זה גם יהיה בקומונה? אני פשוט מתה לקרוא את זה אבל הדבר האחרון שיש לי עכשיו זה זמן... אני בקושי על המחשב
בקיצור אם זה על הקומונה אני אקרא בחג
(סוכות! לא כיפור חלילה
)

chiquitito15

New member
לא חשבתי אחרת../images/Emo6.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

כי כיפור זה לא כ"כ חג...
וכן- זה שם

למעלה