הפרק היומי - ויקטור המלך!!!

../images/Emo47.gif הפרק היומי - ויקטור המלך!!!

גדול! נקרעתי מהשיחה שלו עם בראדלי. לויקטור תמיד יש שני סוגי מצבים: או שהוא רותח מזעם או שהוא שליו לגמרי בצורה מעצבנת לחלוטין כמו היום. ולפעמים הוא משלב בין השניים - צועק ואח"כ עובר לעניינים העסקיים שלו כאילו היריב שלו בכלל לא מזיז לו והוא ממשיך כרגיל בענייניו. זה פשוט ענק. אני באמת תופס ממנו. איך בראדלי התעצבן מזה שהוא שליו. ויקטור: "אני מודה לך שטיפלת היטב באשלי". בראדלי: "מה אתה מודה לי כאילו טיפלתי באחד הסוסים שלך?" ואז ויקטור בשיחת טלפון ממשיך כרגיל ומודאג מעניין עסקי, כשבראדלי עדיין עומד שם, כאילו הוא סתם עוד אחד ברקע, כמו עובד זוטר שקיטר קצת וזהו.... ענק. אין מילה אחרת. GO VICTOR!
מעבר לזה, קולין וג'ייטי חמודים ביחד וחבל שג'ון עושה להם צרות. פול צריך להאשים את אמא שלו שהיא הביאה את המעצר על עצמה, ובטח שלא את מייקל. איזה מטומטם. בסוף שגו בעריכה - היה רצוי לא לסיים בהתנפלות של פול אלא בקטע שאוליביה מאיימת לספר לבראד שויקטור הוא אבא של אבי.

duckies

New member
היה פרק די סוער

פול ואיזבלה דפקו גופות . היה די סקסי לא שמתי לב ממש על מה הם דיברו. כן, הקטע עם אוליביה בסוף היה יותרמעניין. היא ממש חוצפנית, היא שוכחת שהיא מדברת על אישה שדי סובלת כרגע גם ככה. או שגם את זה היא שכחה..

אוליביה ממש כלבה!!!!../images/Emo2.gif

אני לא מאמינה כמה רעה וכפויית טובה היא הפכה להיות!!! בואו נראה מה היא הספיקה לעשות בשבוע אחד!!!
להתמזמז עם בעלה של חברתה הטובה (שמחלימה מסרטן) על הספה בביתה!
לצפות בקלטת חשובה כשחברתה הטובה ביותר ביקשה ממנה לצפות בה רק אם יקרה לה משהו.
והשיא שבשיאים!!! איך היא מעיזה לדבר כך אל אשלי ולאיים עליה??? עוד שניה זרקתי על המסך נעל בגללה!! אשלי כולה דומעת ולא מאמינה למשמע אוזנה ומתחננת בפני "חברתה" "תכבדי את החלטתי שלא לספר לבראד" ואילו הכלבה עומדת אדישה ועונה לה "אני לא יכולה להבטיח כלום, אני יחשוב על זה" אני במקום אשלי הייתי מוחקת אותה ברגע זה מחיי. ממש זוועה היתה הסצנה הזאת בינהן, כאילו נכנס באוליביה דיבוק של רוע מאין כמוהו. איך היא מעזה להתערב ככה לאשלי ולהגיד לה מה לעשות?! עכשיו סופית, אני בזה לאשה הזאת ומחכה שהיא תקבל מה שמגיע לה וכמה שיותר מהר!

Kalla

New member
כמה שאי לא סובלת את אשלי

חייבת להסכים איתך בעניין אוליביה. מי בכלל נתן לה את הזכות להתערבב בעניינים שלא נוגעים לה??? הייתי זורקת אותה מכל המדרגות!

ים כחול

New member
ריקי../images/Emo24.gif ברוכה הבאה למועדון מתעבי אוליביה

זה חדש לך שהיא רעה כפויית טובה ??? זה שהיא חמדה שנים את בעלה של אחותה ??? זה שהיא הייתה מעבירה ביקורת על כולם חוץ מעל עצמה ??? זה שהיא מנעה מנייט להינות מאבא שלו רק בגלל נקמה אישית ??? האשה הזו גועלית צבועה אגואיסטית ובעלת מוסר כפול !!!! מעולם לא סבלתי את הלימון השחום הזה
מעולם לא הבנתי מה מלקולם המדהים מצא בה
כך שמה שהיא עושה בימים אלו לא מפתיע כלל רק מזכיר לי ומחזק אותי כמה היא מעוררת בי בחילה
........

עליזה 63

New member
ועכשיו אוליביה

מתה לעשות את בראד חבל"ז. פצועה זו קשה. יותר מידי לטעמי מתחסדת ולא רואה את עצמה . על כולם מעבירה ביקורת .

brum

New member
ים כחול ../images/Emo45.gif בדיוק מה שחשבתי

פעם היא הייתה נסבלת אפילו נחמדה ומסכנה (אולי בגלל שדרו הייתה הרעה) אבל מאז שהיא שמה עיניים על ניל משהו במוח נדפק והיא נהיית יותר ויותר לא הגיונית ומגעילה

למעלה