תחרות חדשה

sela v

New member
../images/Emo47.gifתחרות חדשה

יש לשלוח מצגת של תמונות (עד 50 תמונות) בכל נושא שהוא הקשור לטיול. אפשר להוסיף אנימציות ועוד... בקיצר אני משאיר את זה לדמיונכם הפרוע. הפעם התחרות היא ללא פרסים.

חחחחחחחחחח

50 תמונות למצגת??? אני ממש לא בטוח שתפוז יקלוט את זה... ובכלל מצגות מזכיר לי לימודים...

sela v

New member
חשבתי על זה שוב

ולשלוח 50 תמונות בהודעה אחת, כלומר כקובץ זה יהיה משהו ענק ולא יעמוד במגבלות הגודל של תפוז. איזה רעיונות אחרים אתם מציעים? אפשר לשלוח את זה כשרשור, שבכל הודעה תמונה.

sela v

New member
אני רואה שאם אין פרסים

אין מוטיבציה לתחרויות. האם זה נכון? או שהרעיון לתחרות לא כל כך מוצלח?

gabylevy2003

New member
חמישים תמונות?

לי דוקא זה נראה רעיון טוב רק שלצערי כשטיילתי לא הייתי מאלו שמצלמים (וחבל מאוד - היום לי מצלמה ואני מתכוון "לקרוע אותה" בטיול שלי!) אבל אני מאוד אשמח להסתכל על שלכם... אבל מה? חמישים תמונות זה נראה מיגע. גם למי שצריך להכין את זה ואפילו למי שצריך להסתכל עליהם (במיוחד שזה תחרות, ולך תשווה בין קבוצות של 50 תמונות!!!) לדעתי אולי עדיף שכל אחד ירכז משהו כמו 3 או 5 תמונות וישים אותן תחת כותרת אחת בשירשור (וכמובן יהיה אפשר לשלוח כמה הודעות שיתמודדו). זה יכול להיות הרבה יותר דונמי ומהנה רק דעתי כמובן

sela v

New member
קניתי את הרעיון

3 תמונות נשמע קצת מעט מדי, אבל 5 תמונות + טקסט כלשהו כללי על כל התמונות או על כל תמונה בנפרד. מה דעת שאר האנשים פה על הרעיון? את התמונות עם הטקסט נעלה בשרשור לתחרות. אני מקווה שלרוב האנשים פה יש 5 תמונות טובות לשים. אולי בעצם עדיף לא לתת הגבלה מדוייקת, ולמשל כל אחד יוכל לשלוח מ-3 עד 10 תמונות לפי בחירתה/בחירתו.

Yo-man

New member
גם אני קניתי

בסביבות 5 תמונות - הטובות ביותר שיצאו מכל מקום שהוא - צריך לצאת פה שירשור מאוד איכותי. סלע, אני חושב שזה מצדיק פתיחת הודעה חדשה עם כותרת והסבר לטובת אלו שלא נכנסים לעומק השירשורים. ובקשר לפרס - מה דעתך על תואר "צלם הבית" ?

sela v

New member
רעיון טוב בנוגע לפרס

אני יכול לבקש מתפוז שהזוכה יקבל את השם שלו בהדגשה בפורום הזה לחודש למשל, והוא יוכתר כצלם הפורום
אני אפתח יותר מאוחר הודעה עם כל הפרטים.

אחלה רעיון../images/Emo45.gif

אשמח להשתתף!
מתי התחרות תתחיל? לכמה זמן? אני פשוט בבית רק בסופי שבוע...אני חוששת לפספס

j o k e r 24

New member
דווקא רעיון טוב

אני טס בסוף החודש ....אני מבטיח לך שבספטמבר אני מביא לך יופי של תמונות מהמזרח.... אני מקווה שהתחרות תמשיך עד אז...

למעלה