שיר השבוע של הפורום ....

../images/Emo47.gif שיר השבוע של הפורום ....

בוקר טוב גולשים יקרים שלי
... אז אחרי שנרגענו מכל הבלאגן של אירוויזיון, והכתבה, וכל העניינים האלה, חוזרים לשגרה הכיפית... דנה דנה שלנו ממשיכה לעבוד על אלבום חדש וסביר להניח שבאביב הקרוב נשמע סינגל ראשון מהאלבום, כשתשמעו את האלבום תבינו מדוע דנה עובדת כל כך הרבה וכל כך קשה, אלבום מדהים! פרויקט מיוחד ויפיפה עלה לרשת על ידי אחד הגולשים החדשים והחמודים, כולם להיכנס מיד ל DANA INTERNATINAL COME AND GET IT תוכלו למצוא שם שלל דברים להורדה..... כל הכבוד
ופינתנו האהובה שיר השבוע חוזרת לעניינים, חדשה יותר מעניינת יותר ועם דברים יותר מיוחדים
... אז "לא יכולה בלעדיך" נבחר לשיר השנה, כשיר השבוע האהוב ביותר בשנה הקודמת, והפינה החדשה לשנה זו נפתחה ברוח האירוויזיון עם "דיוה"... שלוש גרסאות עמדו לשיפוט הפעם , גרסת המועדון, גרסת הבמה, והגרסא הרגילה, למען האמת אני הייתי בטוח שגרסת המועדון תכבשו אתכם ותתן לכם הזדמנות לשמוע את דיוה בפן יותר האוסי... אבל אתם החלטתם וכשאתם אוהבים אז אתם אוהבים...
קול 1 בלבד לגרסת הבמה, כפי שדנה הופיע את דיוה ב 98 כשניצחה...
3 קולות הענקתם לגרסת המועדון שכנראה לא ממש מעניינת אתכם...
ואילו 5 קולות הענתקם לגרסא הרגילה, והאהובה גרסת האלבום... אז שיר השבוע שלנו לשבוע זה הוא
"דיוה" הגרסא הרגילה... ובהמשך המועמדים החדשים והפעם UNRELEAS SONG כדאי לחכות !!!

למעלה