בנק הבחינות

mesoo

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif בנק הבחינות

נכנסתי עכשיו לבנק הבחינות באגודה ומצאתי בחינות מ 1983,וזה לא שיש בחינות מהשנים האחרונות איזה אגודה מעפנה יש לנו

מֵירַב

New member
האמת שהפעם קצת קשה להאשים אותם

הם תלויים בטוב-ליבם של הסטודנטים, שמביאים את המבחנים...

mesoo

New member
אבל לנציגי החוגים יש להם

והם לפעמים שולחים במייל אז למה לא להכניס אותם בבנק?

amitk80

New member
כי חלק מהם

אולי מפחדים להסתבך עם מרצים / אולי לא אכפת להם או שאולי לחלק מהם אין גישה לכל המבחניםץ מה שחשוב שסטודנטים יעלו בחינות

stkachov

New member
הם לא טובים בטוב ליבם של הסטודנטים

אלא בעיקר ברצון לעשות ולשנות. מי שרוצה לעודד סטודנטים להביא מבחנים, ידאג לצ'פר אותם כראוי, כמו שעושות אגודות רבות, ואז המבחנים יתחילו לזרום. כמובן שגם אפשר לפנות עצמאית למרצים וכדומה.

amitk80

New member
אתה מוזמן להציע להם

דרכים לצ'פר את הסטודנטים. אל תשכח שהתקציב שלהם לא גבוהה. תאמין לי שגם 50 צילומים זה לא מעט בהתחשב בעובדה שאתה יכול להוריד את המבחן למחשב ולשלוח אותו אליהם למייל. אין לך עלות הדפסה.

stkachov

New member
תשמע

ראיתי שעוד מעט יש(או שהיה) טורניר כדורגל, ומי שזוכה מקום ראשון, כל אחד מהשחנים מקבל 1000 שקל. אם יש איזה 7000 שקל לתת פרס על משחק כדורגל... אז הבעיה היא לא של תקציב, אלא של סדר עדיפויות.

mesoo

New member
לא צריך לצ'פר סטודנטים

אני יודעת שיש להם מבחנים משנות קודמות והם שולחים במייל אז למה לא להעלות אותם בבנק?

berta84

New member
אם כן, אז גם לשליחה במייל יש טעם רע

זה עדיין פוגע בזכויות יוצרים של המרצה ומעבר לכך יוצר מצב לא שוויוני בין הסטודנטים שבו רק אלה להם יש החברים ה"נכונים" מקבלים את המבחנים וזה נעשה ע"י האגודה שאמורה לפעול לטובת הסטודנטים ככה שזה אירוני מעבר לכך, אם המרצים לא מוכנים על האגודה לכבד זאת

stkachov

New member
כן, אבל

במייל זה לא פומבי, והמרצה סביר להניח שלא יודע מזה. מה גם שלא שולחת את זה האגודה, אלא נציגי חוג למשל.

amitk80

New member
מה שמדהים

שאתה סימפטת כל כך את אנשי האגודה ופתאום אתה בא בטענות על בזבוז כספים? זה מה שטענתי כל הזמן. מי שמפריע לו שלא ישלם על חברות באגודה או שיביא מבחנים.

stkachov

New member
מאיפה אתה לוקח את זה

מתי אמרתי שאני מסמפת את אנשי האגודה? למה אתה חושב שאני בא בטענות על בזבוז כספים? זה שאני לא משתלח באנשים על ימין על שמאל, עדיין לא אומר שאני תומך בהם. ציינתי שלפי דעתי סדר העדיפויות צריך להיות שונה, אבל יכול להיות שאני טועה ולמרבית הסטונדטים באונ' חיפה חשוב יותר משחקי כדורגל(ולפי דעתי זה אכן כך), ואז זה בסדר גמור ולגיטימי.

deathcaster

New member
השנאה שלו מעוורת אותו, אתה מעולם לא נקטת

עמדה נחרצת לכאן או לכאן (לפחות בפורום לא)

bwp

Member
מאתר האגודה-אולי קוראים פה

המשרד האקדמי מתחיל במבצע איסוף מבחנים למאגר המבחנים הסרוקים. כל סטודנט שיש לו מבחן מצולם ועדכני מוזמן להביא אותו למשרד האקדמי. בתמורה, הוא יקבל כרטיס צילום. בנוסף, סטודנטים שיביאו פתרון מבחן עם ציון של 95 ומעלה, יקבלו כרטיס צילום נוסף

amitk80

New member
יכול להיות

ואולי זה גם בשל העובדה שאתמול ראיתי את הסיו"רית של האגודה והפניתי את תשומת ליבה לנושא. יאללה זה הזמן להתחיל לעדכן את בנק הבחינות.

למעלה