קרוקודיל ולכולם.

../images/Emo46.gif../images/Emo46.gifקרוקודיל ולכולם.

למר קרוקדיל . כותב לך מנהיג המדינה שהותקפה על ידך בלילה האחרון. יש לציין כי ההתקפה התבצעה מאוחר מאוד בלילה,כראוי לפחדנים עלובים כמוך. ללא ספק,הצלחתה להסב למדינה שלי נזק רציני ביותר{אתה כתבתה בפורום הזה הודעה,והתלוננתה שהטנקים שלך הושמדו למרות שלא היו לי טנקים. המסוקים שלי השמידו אותם יאפס} מר קרוקדיל ,אני ספגתי ממך בערך 15 מתקפות אחת אחרי השניה. ו ל מ ה עשיתה את זה?????????????? ואני לא מצפה לתשובה ממך,אני מודיע לך,ה ת א ו ש ש ת י. ובלי להישתחצן,וללא עזרת אף אחד מהברית שלי{למרות שהציעו}בגלל שהצלחתה להרגיז אותי{אני מתרגז מפחדנים עלובים} היום אתה נמחק טוטלית,ולא ישאר זכר מהמדינה שלך. כולם יכולים לראות בשידור חיי איך מדינה מספר 1368,מספר המדינה שלך,,דירוג 550 נ ע ל מ ת . ומי שמעלים אותך זה אני 14039. סלאמת פאפוס מנוזל שכמוך

אני לא מבין משהו : \

איך זה שאתה רוצה להשמיד הוא בדירוג גבוה יחסית שיש לו הרבה כוח פחות ממך ? או שזה לא יתעדכן ?

אברדם

New member
לא אם הוא היה הורס אותה

אז היה כתוב המדינה נעלמה בדפי ההיסטוריה!!!

hmss

New member
למה לתקוף אותו?!

יש לו ציטוט של כוורת ב"תיאור מדינה": "מדינה קטנה מתחמקת מצרה" שיר ענק! לא חבל??? הוא נמצא במקום די רחוק קרוב לכאן... באמת.. חבל

למה לתקוף אותו??

אני מניח שקראת את כול ההודעות ממני לקרוקדיל. שם יש תשובה. ובקשר לציטוט ,,,, דיבורים לחוד ומעשים לחוד. הקרוקדיל הזה הוא נחש עלוב,פחדן שתוקף מדינות מאוחר בלילה,ומנסה להשמיד אותם בפצצות אטום. תימחק יעלוב

hmss

New member
אבל בכל זאת, קצת כבוד לכוורת

להקה מדהימה, והציטוט מושלם למשחק:p לא משנה, העיקר שנהנת מלהשמיד אותו:p

קרוקדיל

New member
חחחחחחחחחח

שמעתי עליך... א' תקפתי אותך מאוחר בלילה מכיוון שאני לא בארץ וזה השעות שאצלי יום ב' בלי סיוע מהחברים שלך לא היית מצליח להחזיר לי אפי' מתקפה עלובה אחת כי כמו שאתה יודע אחרי ההתקפה שלי נשארת בלי אדמה בלי חיילים בלי טנקים ובלי כסף ג' אתה מוזמן להמשיך להתקיף אותי ונראה מי יעלם מדפי ההסטוריה קודם

למעלה