נסיון גניבה

Spondylus

New member
../images/Emo46.gifנסיון גניבה../images/Emo18.gif

הבוקר, כבכל בוקר, ירדתי מטה לדרכי. מהרגע שהתיישבתי על האופנוע הייתה לי הרגשה מוזרה. לא הצלחתי לחשוב מה מקורה... (בהמשך היא תתברר). מניע את האופנוע, מחמם אותו מעט, מדליק אורות... והוא כבה. מנסה שנית, ברגע הדלקת האורות הוא כבה. מסתכל תחת המסיכה לראות אם משהו אינו תקין (לא שיש לי מושג מה הולך שם יותר מידי...) ואני מבחין כי הצמה הראשית חתוכה... טוב... נוסע לי לדרכי ובאמצע היום קופץ למלאך גבריאל
(ג'יקסר) על מנת שיסדר ת'עניינים. בקיצור, הכולרות חתכו לי את הצמה הראשית, פגעו בסוויץ וגנבו לי את הכיסוי (זו ההרגשה המוזרה שהיתה לי...שעליתי על האופנוע ללא הצורך בלקפל את הכיסוי...). אז... תודה למשה שעזר לי רבות תמורת פרוטות. תודה לצחי (mazda speed) על העבודה היעילה והחברה
. כבר איני מרגיש בנוח לשבח את משה כל פעם, אבל, מה לעשות... מגיע לו כל פעם מחדש. אגב, האופנוע היה קשור בשרשרת חוליות של מגנום ומנעול דיסק שפנו לכיוון הקיר. סביר להניח כי הנבלות לא ראו אותם והתעסקו בלהניע את האופנוע ולא בפריצת המנעולים. לילה טוב לכולם יוני

Spondylus

New member
ומי אתה לעזעזאל../images/Emo35.gif../images/Emo132.gif

ממש צופן דה-וינצ'י...

Spondylus

New member
יש. אבל איני יכול לשמוע אותה מקומה

שביעית בצד השני של הבניין...

אז תקנה אזעקה עם ביפר../images/Emo45.gif

תבדוק אם ניתן להוסיף ביפר לאזעקה הקיימת.אם לא,חפש אזעקות יד שניה בכל מני מוסכים,כאלה שפורקו מאופנועים אחרי תאונה וכאלה...יש אחלה דברים ואם תשאיר להם את האזעקה הישנה,בטח יגבו ממך רק 150ש"ח התקנה... ד"א,יש שני אנשים עם הניק שלך...אחד ביולוג ימי בן 25 ואחד ביולוג ריחמי... א.מי מהם אתה ב.יש מקצוע כזה? נגזרת של גניקולוג? בהצלחה גבר

Spondylus

New member
../images/Emo8.gifתודה על העיצות. ביולוג רחמי...

זהו מקצוע עתיר שנים ואבולוציה, עוד מתקופת ההומו-ארקטוס (האדם הזקוף הראשון). הוא מתייחס לקופי-אדם מפותחים עם
של 25 ס"מ ומעלה ומסוגלים ללמוד על הביולוגיה של הרחם בזמן החדירה... יוני

dptnl

New member
נשמע כמו ילדים.

חופש גדול, אני הזהרתי... גנב היה מצליח. מזל שהאופנוע נשאר אצלך

למעלה