למה זה צריך לקרות?!!!!

neophile

New member
אמרתי

שבשביל להבין את הדגם של ה12 ששניהן מדברות עליו , מומלץ להשתמש בדגם של 7 הפלנטות , למרות שהן בעצמן אסטרולוגיות "מודרניות" . אני אומר שזה בשביל להבין .. אחרכך תוסיפי מה שאת רוצה . רוב ספרי האסטרולוגיה המודרניים ישר מתחילים מפירוש של מיקום השמש במזל, אבל ספרי האסטרולוגיה העתיקים דווקא מתחילים מפירוש המזל העולה . לדוגמא - כשאת באה לפרש מזל עולה מאזניים - את את עושה ?

ניאו..

לא ידעתי שהאסכולה הישנה היתה מתחילה עם האופק, אני לומדת כולה שנתיים אסטרולוגיה, לפני זה שנתיים נומרולוגיה שבתור אופק טלה מיציתי ציק צאק, אבל אסטרולוגיה אי אפשר למצות לכן האופק טלה שלי אוהב אותה, וכפי שאתה יודע שנתיים זה זמן מועט ללימוד תורה שלמה שרק מסתעפת. למדת לבד, או מסודר? אני מקווה שהכל ביננו בסדר, אני אוהבת את כולם בפורום הזה.

neophile

New member
אני לומד לבד

למשל הפירוש של שמש בבתולה או בכל מזל אחר , את יודעת על מה היא מבוססת ? למה אומרים למשל שבני מזל בתולה הם "וורקוהולים" וכו' ? (זאת אותה סיבה שבני מזל דגים הם "וורקוהולים" אם כי בתחום שלהם של השתתפות בסבל וכו' ) והכל בינינו בסדר

ללמוד לבד, זה בעייתי, כי חסר ניסיון של מורה

אין לך מושג כמה אפשר ללמוד ממורה טוב ועם ניסיון של 40 שנה, גם האנרגיה של המורה עוזרת המון. ובתולה הם לא וורקוהולים הם, אוהבי שליטה, ונחשבים חרוצים (אלא עם זה בא עם ונוס ומרקורי אריה) הגדי המשפט שמייצג אותו זה "עבודה היא חיינו". ולכן הוא הוורקוהוליק. אני שמחה שהכל ביננו בסדר...

neophile

New member
תתפלאי כמה שהם וורקוהולים ...

גם דגים הם וורקוהולים רק שזה לא כמו בתולה בתחום של ביקורת\תקשורת , אלה בתחום היופיטרי שלהם של שחרור מכבלי העולם (מוקשה \Moksha כפי שההודים קוראים לזה) גם אצל בתולה וגם אצל דגים , הצורה שהם נתפסים (בית 10) קשורים באופן הדוק לבריאות ולגוף שלהם ולאישיות באופן כללי ( בית 1 ) אומנם בגלל שמדובר אצל הדגים ביופיטר ולא במרקורי , אז מדובר בחזון רחב יותר ולא בהכרח מוגבל ל"עבודה" רגילה .

נפטון שליט ראשי של דגים, יופיטר מישני..

אתה מפסיד אם אתה לא מתחבר לשלושת האלים, זה שגילו אותם המאה הזו זה לא מקרי, שלושתם שפכו אור רב על נושא האסטרולוגיה, אני יודעת שאפשר לעבוד עם שבעת הפלנטות כמו בכל האלפי שנים, אבל לא סתם חז"ל אמרו: 11" כוכביא" כמו בשיר של פסח, 11 פלנטות ביחד עם כירון, כלומר אז הם ידעו עוד על"אוראנוס, יופיטר, פלוטו, וכירון, ארבעת הכוכבים הללו ביחד עם זנב דרקון, משדרגים את לימוד המפה בכמה וכמה דרגות, אני מאמינה שאסטרולוגים (לא מהאסכולה הישנה), אלה של מיצריים הקדומה, ותרבויות כביכול לא "מפותחות" ידעו על חשיבותן של ארבעת הכוכבים, ובטח הם ידעו ויודעים על עוד חשובים כמותם, בגלל זה אני טוענת שהעולם מתפתח ולכן שרמת המודעות עולה כך גם צצים כוכבים שמשקפים זאת. כמו שהחשמל שנותן לנו את האור צץ בתחילת המאה, מכוון שהאנושות הגיעה אל רמה "שהיא הדליקה את האור העצמי". אי אפשר לבטל את שלושת האלים כשמם כן הם...

neophile

New member
הם פלנטות איזוטריות

ככל שזה נוגע לחיים הרגילים , מספיקים האתגרים של 7 הפלנטות( ואני ,אגב , עובד גם עם ראש וזנב דרקון ) לכן לא צריך להתייחס אליהם במפת לידה אלה רק לאחר שהיא פורשה על פי הגישה המסורתית .

אמרת נכון,רק לאחר שמפרשים..

אבל מכוון שאנו בעידן חדש, אסטרולוגיה נעשית יותר ויותר איזוטרית, ופחות פסיכולוגית, אני למשל אוהבת את הגישה הקארמתית, מכוון שאי אפשר להמשיך הלאה לפני שמבינים תהליכים של העבר. בעידן הדלי יחזרו ללמוד אסטרולוגיה, בבתי הספר כמדע ותורה לכל דבר, מזל דלי ואוראנוס שליטו, מייצגים את תורת האסטרולוגיה.וכמובן אסטרונומיה. ועוד כמה כוכבים מחכים לנו כדי שנגלה אותם "בזמן הנכון", ולכן האסטרולוגיה של היום עוד בחיתולייה, המון ידע אסטרולוגי הושמד, עכשיו אנחנו מתחילים כמעט מההתחלה. ואם שמת לב אנחנו כבר לא "בחיים הרגילים" שום דבר לר רגיל בכל מה שקשור לדלי. העולם הישן מתפורר לנגד עיננו, והחדש כבר בפתח...

neophile

New member
אני שוב לא מסכים

הפירוש האיזוטרי , זה משהו נוסף , זה לא בא להחליף . ומבחינה טכנית אנחנו עדיין לא בעידן הדלי , יש עוד כ360 שנה עד שמבחינה אסטרולוגית יהיה עידן הדלי , כרגע זה השחר של עידן הדלי . כמובן שיש מתקשרים שמדברים על עידן חדש אחר לחלוטין ( כמו בתקשורי אלינוס למינהם, לדוגמא)

בשביל זה יש פורום, להביע דעות מגוונות.

לפי בני המאיה, ולפי שבט ההופי, ולפי האבורגינים, ולפי אסטרולוגים עולמיים, וכן גם ספרי תקשור, שנת 2012 היא השנה שבה העידן מתחלף, אני לא יודעת על סמך מה אתה קובע את זה , והסברתי לך שלוקח זמן ללמוד אנרגיה מסויימת, אולי לזה מתכוונים המקורות שלך, זה כמו שהגלגול הזה אתה למשל מזל בתולה, יש לך אופציה ובחירה חופשית אם ללמוד את השיעור של המזל או לא, כמו כיתה שאם אתה לא רוצה ללמוד שיעור ספציפי אתה יוצא, ולכן אנשים פוגשים את האנטיתזה של ה "בתולה": הברדקיסט, תמיד מאחר, לא אסתטי, וכו,(שבתולה הם פריק קונטרול, רודפי שלמות, אנליטיים ובעלי ביקורת, סדר, היגיון, ואסתטיקה, והשיעור הראשי הוא "שירות". אבל גלגול הבא הוא ילמד עוד שיעור של בתולה, וגלגול אחרי עוד משהו, הכוונה בסיפור הארוך הזה, זה שתבין שלוקח זמן ללמוד כל אנרגיה חדשה כלשהי, ולכן אולי ייקח זמן עד שבאמת נלמד את העידן הזה, אבל המאפיין של העידן תמיד יהיה, כמו דוגמא: דלי הוא מזל אנדרוגיני (לא האדם הארכיטיפ), ולכן תראה הרבה יותר בנים עם חזות של "בן בת", או רואים כבר איך מפתחים המצאות מדהימות טכנולוגיות, (טכנולוגיה זה רק דלי) או איך מקבלים את השונה והמוזר כמעט בטבעיות היום, דלי זה לקבל את השונה, איך יש חתונות היום בין שתי המינים, איך כל אחד היום רוצה להיות שונה ואינדיוידואל ולהתלבש יותר ויותר מוזר. הניצנים כבר כאן, השלב הבא זה התפוררות הדתות, כי הם לא נחוצות יותר, כי הרי דלי חש את עצמו שווה לאלוהים, הסברתי כבר בהודעה אחת פה שדלי הסמל שלו זה אדם ששופך מי חוכמה על היקום, זה לא מיים אלה גלים של טכנולוגיה כלשהי, זאת אומרת שיישויות מפותחות יעזרו לנו עם האינטלגנציה שלהם בעידן הזה, מזל דלי נקרא פעם מזל "אדם", כי בעידן הזה בני האנוש ילמדו להיות "בני אדם".

אסף טל1

New member
זה החלום שלי שפרירית!!...שנסים-

טובים יקרו כל הזמן ובשליטתי המלאה!

אסף טל1

New member
../images/Emo140.gifאז באמת לסיכום....

שיהיה לכם עידן חדש מואר וטוב יותר מכל מה שידענו אי פעם בעבר! אולי שכתבו -"היכונו למסיבה הקוסמית שתהיה בכדה"א"..התכוונו לזה?
ביי

משמרותי

New member
היי אסף

מה דעתך לשלוח לי את הקובץ של "ספר הידע"? אוכל לדעת אם אנחנו מדברים על אותו ספר... שנה טובה ומוארת

משמרותי

New member
היי אסף,קובץ או קישור?

או קובץ/דף הסבר אולי? כי הספר עצמו בלתי ניתן לשליחה דרך הרשת. אם זה הקישור לאתר,אז לידיעתך זה חסר הרבה חומר. כמו כן אין לזה שום אפקטיביות מבחינה אנרגטית.משלוח באינטרנט מבטל את התדרים. מסיבה זאת ואחרות הקוסמוס אוסר עלינו לשלוח דרך האינטרנט אלא דרך הדואר הרגיל,או מסירה אישית,כי אז גם ההילות נקשרות,ומודעות ותודעת המקבל נפתחות (או שלא,מותנה ברמת מוכנותו מבחינת המערכת הקוסמית).

חני 61

New member
הי שפירית

קראתי את כול ספרי סמדר ברגמן לוחות הברקת עוד לא קראתי ספרים פליס שלימר באמת טובים מאוד אהבתי יש לי בבית כ 50 ספרים לפחות וכבר אין לי מה לקרוא
בקשר לקורס בנסים איפה הוא מתקיים ? קראתי שהוא מתחיל ביום שבת אפשר לקנות את הספר קורס בניסים ? ספרים של זכריה סיטשיין לא שמעתי עליו ..

חני...

יש מלא ספרים לקרא, אבל אחרי 50 ספרים את צודקת מסננים, הקורס בניסים מתקיים בפורום "עושים שוק" של תפוז ככה שאת כבר מחוברת, הספר של הקורס לפי מה שהבנתי עולה 150 ש"ח לפני שנה למדתי תקופה קצרה אצל טליה והיא אמרה לי סכום הרבה יותר גדול כנראה עכשיו הוא מוזל, זה ספר ענקי וכבד 150 ש"ח זה ממש זול. איזה ספרים של פיליס שלימר יצא לך לקרא?

חני 61

New member
שפירית

ספרים של פיליס שלמר כוגב הבחירה היחיד א וב ספר תדרוך לנחיתה על הירח של סטיוארד הולירויד סיפורם של התשעה ושל פיליס שלמר ספר טוב מאוד ספר של מרגלית אילון ריפוי של מלאכים ספר ראשון שקראתי לפני כ 5 שנים .. דרכו נפתחתי לתיקשור ראתי גלגולים שלי וכו יש לה כמה ספרים יש לה אתר תרשמי בגולגל מרגלית אילון ....

למעלה