לפני כניסת השבת

אנפה2

New member
../images/Emo46.gifלפני כניסת השבת

התקבלה פה בהמשך בקשה של אחת החברות לשרשור בעניני שינה. מכיוון שלרובינו יש בעיות של שינה בבקשה שכל אחד יתרום מידיעתו טיפ איך לגרום לשינה להגיע אלינו כאשר אנחנו עיפים ורוצים לסגור את העיניים ?.
אני חושבת שמאוד צריך להאזין לגוף, כאשר עייפים צריך ללכת למיטה אפילו אם שהשה 10.30 בערב, לא מוכרחים למשוך עד שכה 12.00.
אפשר לשתות כוס חלב פושר לפני השנה.
טיפים נוספים, קדימה חברים.
ושבת שלום.

erika6

New member
אנפה כשעייפים צריך ללכת ../images/Emo108.gif

לישון, לא לחכות לשעה מסויימת בגלל שקבעתם לעצמכם מתי ללכת לישון. 1. לא ללכת לישון בלי לאכול גם אם לא מרגישים רעב. 2.לשתות כוס חלב פושר לפני השינה 3. לנקות את הראש ממחשבות מתרידות. 4.לעשות כמה תרגילי התעמלות על המיטה. בין היתר תרגילי נשימה. 5.ואם בכל זאת חושבים, ואי אפשר לגרש את המחשבות, לנתב את המחשבות לכיוון נופים ומפלים שרעיתם. אומנם אני לא גליתי לכם את אמריקה, אבל גם דברים שיודעים, שוכחים על קיומם.

cara13

New member
../images/Emo91.gifמה אני עושה כשקשה לי

להרדם? אני משתדלת לישון לא יותר משעה אחה"צ.הולכת למיטה תמיד,אבל תמיד,עם ספר קל,אפילו לפעמים סיפורי ילדים שעושים טוב על הלב.העיקר להכנס למצב של רגיעה ומחשבות טובות. אחרי הקריאה אם לא נרדמתי עדיין,מנסה להזכר במקומות יפים,טבע,מים,זורמים,מין טיול ליערות אירופה. אם זה לא עוזר ויש משהו שמטריד אותי אני לוקחת חצי או כדור שלם של ואבן ואז אני נרדמת וישנה טוב עד למחרת. ברצוני לציין שאני לא מנסה להרדם בכוח,זה לא עוזר.עדיף לקחת את הכדור במקום להתהפך במיטה. לילה טוב לכוווולם ושבת שלום.

לעתים רחוקות קשה לי להירדם, אולי

בגלל שלא מזדמן לי לנוח בצהרים כל יום, רק לפעמים, אבל בין אם נחתי בצהרים ובין אם לא אני לא הולכת לישון לפני השעה 24.00 כאשר באמת קשה לי להירדם, הפטנט שלי זה לקחת ספר ולקרוא, לא ברור לי עד עכשיו מדוע אני לא מסוגלת לקרוא במיטה, ואחרי עמוד או שניים נופלת עלי תרדמה. תמיד התלוצצתי שכדור השינה שלי זה ספר במיטה. שיהיה לכולם סוף שבוע נהדר, וחג אהבה שמח

boaz31

New member
להרדם-../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

אין לי כלל בעיות בלהרדם וכי למה-אני צועד מדי יום בבוקר ובערב כל פעם שעה אחת!!!! חוץ מזה אףפעם איני הולך לישון הערב אלא תמיד ..מחר וכי למה אני מתחיל לחשוב על שינה בחצות וחצי....

למעלה