סקרנות טבעית

קיאני

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo63.gifסקרנות טבעית

שלום לכול חובבני הפורום:עיינתי כאן בכל התגובות שכתבתם וזה נחמד לראות כמה אתם מנסים ומתאמנים להבין את מרכיבי האסטרולוגיה . לכן החלטתי לכתוב לכם את הנתונים שלי ואולי תרצו להתאמן עליו ולרשום תגובות. אני יודעת שהפורום אינו עוסק במתן ייעוץ ואין לי בקשה כזו אלא ממש מתוך סקרנות גדולה איך אתם רואים את הנתונים ואני מבטיחה תגובה חזרה למי שיהיה מעוניין לאתגר. תאריך לידה : 22.8.75 שעת לידה : 18:30 מיקום :טבריה המשך דרך מעניינת ובהצלחה

רםםם

New member
המתחיל במצווה...

אנחנו במתח, (לפי מה שאני זוכר יש לך קצת ניסיון עם מפות מקושקשות...)

יאללה

ממבט ראשון- הכוכבים מפוזרים ברחבי כל המפה. אין ריכוז באזור מסויים. כלומר בעלת המפה (נידמה לי שזאת אישה) מתפזרת לכיוונים רבים ולא מתמקדת על תחום אחד. מלבד זאת- מזלות טלה ומאזנים בלועים- יחסי אני מול זולת מתקשים לבוא לידי ביטוי כאן וזה גם מתבטא בסקוור שיוצרים השליטים שלהם- נוגה ומאדים. כלומר- קשה לבעלת המפה לאזן בין הרצון והחתירה להישג האישיים שלה ליחסים עם הסביבה- נראה שאחד בא על חשבון השני. שמש באריה- אופק בדלי. בעלת המפה מקרינה החוצה צד אחד אבל שואפת להיות הדבר ההפוך לו. השמש בבית 7 שליטת עצמה והבית. כלומר- בעלת המפה תבטא את עצמה ביחסים עם הזולת ותשאף להגשים את עצמה ואת התכונות הגאות והמרשימות דרך הזולת, אם באמצעות יחסים רומנטיים חמים וגאים, אם במשיכה לטיפוסים שיאפשרו לה להרגיש כמו מלכה, או שיתנהגו בעצמם כמו אריות גאים, אם ביחסי מנהיגות שהיא תיצור עם סביבתה הקרובה- כאמור, היא מרגישה עצמה רק עם אנשים אחרים- שמאפשרים לה להתחבר עם הביטוי שלה, וכשהיא עם עצמה לבד, היא מרגישה שמשהוא בה חסר. אחד הקונפליקטים העיקריים במפה היא אני- מול אתם. (אני מתעלם בכוונה מהמולות עם הירח בבית 1- זה אולי משתלב יופי בתמונה, אבל טווח הסטייה הוא גדול מדי- 9 מעלות מההיבט המדוייק.) נוצרים כאן במפה שלושה מיבנים דיסהרמוניים. הראשון הוא "הצלב הגדול" בין הבתים הזוויתיים. מבנה זה משלב בין רגשות, יצרים ופנטזיה במין דינאמיקה בעייתית. (לא להיבהל בנתיים מהתאורים הדראמתיים שלי. לא הכל שלילי במפה הזאת, והמון דיסהרמוניה זה גם המון הנעה וכוחות פנימיים) יש כאן רגישות ופגיעות לצד תוקפנות ומתחים גדולים וקושי לראות את המציאות. הרגשות החזקים מערפלים אותה. שמש ונוגה בבית 7 אבל מאדים שולח להם סקוור מבית 4- יש כאן כמה אפשרויות. או שהמשפחה לא מקבלת את בני הזוג או האנשים שהיא יוצרת איתם קשר ומתנגדת להם באופן פעיל, או שברגע שהיא הקימה משפחה משלה, החלו קונפליקטים ומריבות עם בן הזוג (במידה והיא נשואה) היא רגישה מאוד לביקורת, ויתכן שהיא מקבלת משוב ביקורתי מצד בן הזוג או הסביבה (נוגה בבית 7 בבתולה) וזה גורם לה להתפוצץ או להשיב בביקורת ארסית משלה (מאדים בתאומים- התוקפנות היא בעיקר מילולית) נפטון גורם לה להסתכל על המציאות מבעד למשקפיים ורודים ולהתרגז כל פעם שמנסים להוריד אותה לקרקע. נפטון בבית 10 ובבהיבטים דיסהרמוניים עלול לגרום לשגיאות וחוסר יכולת לראות את הנולד בתחום הקריירה וגם עלולים להיגרם קשיים כלכליים (שליט נפטון בבית 2 ובהיבטים לא קלים בעצמו) חכו, יש המשך (ויש גם דברים טובים.)

המשך

מאדים בסקוור לשמש ולירח- יש כאן בעיה של כעסים שיוצאים מכלל שליטה. המתחים הרגשיים האישיים שלה (ירח בבית 1) והמתחים עם האנשים מולה היא נמצאת (שמש בבית 7 ) עלולים להתפוצץ בתוך המשפחה, או להקרין על עצמה ועל הסביבה. הירח בדגים בית 1 מול מרקורי בבתולה בית 7 מדגישים את הביקורתיות הרבה שלה כלפי אחרים, ואת הקושי לקבל ביקורת בעצמה. התיקשורת עם אחרים בעייתית בגלל מטענים רגשיים אישיים והיא נפגעת בקלות. הירח בבית 1 מקבל זווית מדוייקת של 150 מפלוטו בבית 8. ישנו מתח ריגשי לא קל. היצר והצורך לשלוט ולהשפיע על הזולת (פלוטו בבית 8) עלול לגרום לירח לצורך כפייתי בביטחון רגשי שקשור להאחזות באחרים ועלול לגרום לרכושנות, שתלטנות וקושי לשחרר. שליט הירח- נפטון ושליטת פלוטו- נוגה יוצרים בניהם סקוור וזה מתקשר לציפיות הרומנטיות המוגזמות שיש לבעלת המפה, ולפחד להישאר לבד. דווקא הדחיפה שלה והצורך להיצמד בכוח עלול להרחיק ממנה אנשים. היא עלולה להקריב את עצמה למען אחרים בשביל להשאיר את המצב על כנו ובסוף להישאר מרוקנת. נעבור למבנה הדיסהרמוני הבא- צמידות צדק כירון בבית 2 במולות לאורנוס בבית 8, וכולם בסקוור בשבתאי בבית 6. המבנה הזה נוצר בין כוכבים סביבתיים, אבל משפיע על הצד הכספי במפה, על המשאבים ועל העבודה, הבריאות ושגרת היום יום. צדק וכירון בבית 2 במולות לאורנוס בבית 8 (ותיסלחו לי שאני התעלם מכירון כרגע, אני לא מכיר אותו מספיק. אולי אחזור אליו בהמשך.) ישנו שימוש לא נבון במשאבים או משאבי אחרים ונטייה להרפתקנות כספית שעלולה להביא לצעדים לא נבונים ולהפסדים. הנושא החומרי במפה סובל מחוסר יציבות. שליט צדק וכירון הוא מאדים שבבית 4 ושליטת אורנוס היא נוגה שבבית 7 שיוצרים בניהם סקוור כך שהנושא הכספי גורם למתחים ובעיות עם שותפים ובקרב המשפחה. שבתאי בסרטן בבית 6 מציין מוסר עבודה גבוה ונכונות למשוך בעול. הוא גם מסמל חשש ממחסור ופחדים בריאותיים. (סרטן הוא לא מזל רגוע מטבעו, בטח לא כשמפילים עליו כוכב כבד כמו שבתאי.) הוא יוצר סקוור לצדק כירון ואורנוס. שבתאי כאילו מנסה לקערקע את הצדדים הלא יציבים שעושים משגים כלכליים- הבעיה שהוא מנסה ביותר מדי כוח. שבתאי בסקוור לצדק- עלול לדכא את המזל והשפע החומרי שצדק מביא בבית 2 ולנסות לשעבד אותו לעבודה קשה בשביל הזכות להרוויח. צדק לא מוותר לו ועלול לגרום לקשיים בטיפול בפרטים הקטנים ובשיקול הדעת. שבתאי מנסה גם לאלף את אורנוס שמתמרד לו בבית 8 ויוצר מלחמה בין הדאגות הפיננסיות וחוש האחריות לצורך להשתחרר ולהשתולל. ההיבט קשה גם מבחינה רגשית ועלול לפגוע ביחסים רגשיים ומיניים עם אנשים אחרים. שבתאי בבית 6 בריבוע מדוייק לכירון בבית 2 שצמוד לצדק- (וכאן אני מתחיל לשער, כי כירון הוא לא כוכב שמובן לי מספיק) כירון משפיע בבית 2, בתחום הכסף, הרכוש והמשאבים החומרים ותמיד יוצר תחושה של "אין מספיק" הצמידות עם צדק מביאה לנסיונות להתעשרות מהירה או בזבזנות כדי לכסות על הפגיעה הרגשית של "אין לי." שבתאי בסקוור לכירון מאלץ אותו לרדת למציאות. בעלת המפה נאלצת להכיר בכך שהיא תאלץ לעבוד קשה כדי להרוויח כל פרוטה ולהמשיך לרוץ ב"מרוץ העכברים" של העבודה-חשבונות-חובות-עוד עבודה. וזה עלול לגרום לה לכאב לב לא מועט. (טוב, למי לא.) כירון ניצב מול אורנוס. יתכן שהפגיעה הזאת וההכרה המדכאת ששבתאי כופה עליה ידחפו אותה לעשות "דווקא" כדי להשתחרר בכוח מההגבלה הזאת. חשוב מאוד להיזהר ביחס לכיבוד אחרים ורכושם. לא לקחת נושאים של יושרה כמובנים מאליהם. מעניין שכל גורמי המבנה הזה נשלטים על ידי הכוכבים שמעורבים בצלב הגדול. כנראה שהצלב הגדול הוא המוקד של כל המפה, וכשהאתגרים שהוא מציב יפתרו, כאילו המחסומים של המפה יפרצו, ויהיה אפשר לזנק לתחומים חדשים ושפע שנמנע עד אז. (ויש למפה הזאת הרבה מה להציע.) יש המשך (נגיע לדברים הקלים יותר סוף סוף.)

המשך ההמשך...

כל מה שנאמר עד עכשיו נעזוב בנתיים בצד, ונתחיל מהתחלה. (מצטער על הבאלאגן) שמש בצמידות (גבולית) לנוגה בבית 7- היבט מהותי לגבי הנשיות של בעלת המפה. היא רואה את עצמה דרך הנשיות שלה וחשוב לה מאוד לבטא את הצדדים הנשיים שלה ביחסיה עם הזולת, או בזוגיות (וזה שהשמש באריה ונוגה בבתולה עוזר לגוון את תכונות הצמידות הזאת.) רק שהצמידות הזאת לא יוצרת רק היבטים קלים. החלק שהיא לוקחת בצלב הגדול מביאים לבעיות בנשיות וביכולת לקבל אותה- בעיקר המולות עם הירח והסקוור עם מאדים. (מעניין שגם בבית 1 וגם בבית 7 יש פלנטות אישיות, מה שמראה שאולי הנשיות היא קצת בעייתית אבל עדיין מודגשת, בעיקר בצל ההיבטים עם נפטון בבית 10- הבית של האם.) הסקוור עם מאדים מביא גם לבעיות עם גברים- או בצדדים הגבריים שלה עצמה. כשהיא נדרשת להפעיל את הצדדים האסטרסיביים והיוזמים שלה- היא עלולה להרגיש לא נשית ולא מקובלת על ידי הסביבה. נראה שיש לה גם בעיה עם הצד הגברי- שלה או של הסובבים אותה. (שוב- מזלות טלה ומאזניים בלועים- מדגישים את הקושי לבטא את הנשיות/גבריות) נוגה בטריין עם כירון- מאפשר דווקא יכולת להגיע לשורשי הבעיה ולהתחיל לרפא אותה רגשית. טוב, מספיק עם בעיות- נעבור לצדדים הקלים יותר. שמש וצדק בטריין (זווית בת 120 מעלות)- לנוכח כל הקשיים, היבט זה יותר מכל מאפשר אופטימיות ויכולת התאוששות מקשיים ומפלות. היבט שמביא למזל והצלחה. הקשר החיובי שנוצר בין בית 2 (כסף ורכוש) לבית 7 (יחסים עם הזולת) יכול להביא להצלחה ונוחות עקב יחסים מוצלחים עם הסביבה, שותפים, בני זוג או נישואין. השמש בבית 7 יוצרת סקסטייל (זווית בת 60 מעלות) לאורנוס בבית 8. ההיבט מאפשר שיחרור עצמי ועצמאות, כמו גם כשרונות יחודיים, מקוריות, ואינטיליגנציה טבעית גבוהה (וזה למרות שמרקורי לא יוצר היבטים הרמוניים) מכיוון שההיבט נוצר בין בית 7 לבית 8- נוצר קשר חיובי בין זוגיות ונישואין ליחסי מין. כלומר- אין כאן מצב של שיגרה שהורגת את הארוטיקה. תמיד יש חידושים והתנסויות שגם מאפשרים לקשר הרגשי להתהדק. נוסיף לכך את פלוטו בבית 8 שבטריין למאדים בבית 4- יצרים חזקים ואנרגיה מינית רבה- וזה גם לאחר שתקימי משפחה. ההתמסדות לא תפגע לך ביצרים הבריאים. באופן כללי טריין מאדים פלוטו מביא לאנרגיה רבה, חוסן ויכולת להשיג השגים מאוד משמעותיים שאנשים אחרים צרכים להשקיע מאמצים וקרבות ממושכים כדי להשיגם. את אדם חזק בעלת יכולת ביצוע מרשים ויכולת להטעין את עצמך מחדש גם במצבי עייפות קשים מאוד. נראה שכמעט כלום לא יכול לעצור אותך. מביא גם לאנרגיה גופנית, יכולת להעמיק ולהבין לעומק דברים קשים להבנה, וחוסר פחד. ההיבט נוצר בין בית 4 ל 8 כך הזירת הפעולה שלו הוא הנושאים הרגשיים משפחתיים. את תפעלי רבות כדי להגן על משפחתך ולקדם את עניינה. פלוטו ומאדים בטריין לאופק- יש לך אנרגיה חזקה, יכולת השפעה על הסביבה, כושר מנהיגות ויכולת להשיג את מטרותייך. את מקרינה תחושה של כוח ועמידות. נפטון בסקסטייל לאופק- יש בך משהוא מסתורי ומרתק. האינטאיציות שלך חדות ויש לך כוחות משיכה חזקים. הירח בטריין (גבולי) לאורנוס- התגובות שלך לא צפויות ויש לך חוש ליוזמה וליצירתיות שיכולים לקדם אותך. באופן כללי- אורנוס ופלוטו שניהם בבית 8- מעניק לך צד מרתק באישיות. יש לך כוח להזיז דברים ולחולל שינויים לעומק. הרגשות שלך טעונים וחזקים והם מהווים מקור לאנרגיה חזקה שיכולה לקדם אותך, כל עוד תתגברי על הניגוד אינטרסים עם בית 2 ולא תתפתי להשתמש בה כדי להגיע לרווחים קלים. לסיכום- יש לך פה מפה מאוד חזקה ומעניינת. החיים שלך לא היו קלים- אבל היו לך את המשאבים להתמודד איתם ולהתחשל. את אדם חזק עם המון כוחות ויכולת לפעול ולהגיע להשגים רבים. אם תתגברי על הבעיות והאתגרים שבמפה, את תגיעי להרבה השגים. זהו. קחי בחשבון שאני לא אסטרולוג מקצועי אלא חובב בתחום, כך שיכול להיות שהיו דברים שפספסתי או לא דייקתי. את מוזמנת להגיב ולספר איפה קלעתי ואיפה דברתי שטויות.

קיאני

New member
לאש בשמיים../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

לצערי , כל הכתיבה שלי, כל מה שהשקעתי בו בשעה האחרונה נעלם כאילו לא היה אז נתחיל מחדש ....איזה באסה שלא הדפסתי הכל!!! רגע , המוח שלי מנסה להיזכר איך התחלתי את הכל..... טוב אז ככה אני מסכימה איתך שהמפה שלי מעניינת ואתגרית , לא כלכך אהבתי את מה שהבחור כתב שלפניך שהמפה קצת מקושקשת אך ככה נראה שהוא רואה דברים אז אתייחס לזה בצורה משעשעת. לא סתם בחרת את שם הכינוי שלך אתה בהחלט כדור אש שיורה שלשות ולוקח ריבאונדים מכל בית ובית ומתייחס לכל היבט והיבט - כל הכבוד לך!! הפגזים שלך יורים בול פגיעה ,ממש כמו טטריס. אפילו הדפסתי את כל מה שכתבת בכדי שאוכל להתייחס להכל בלי לשכוח שום פרט ולכן : here we go קיים חוסר ריכוז בתחום מסויים וחוסר מיקוד ואכן מה שאני מציגה כלפי חוץ זה עדיין לא מה שאני רוצה להציג ואני אפרט לך גם למה בשלב מאוחר יותר. אכן אני מחפשת להגשים את עצמי דרך אנשים ופידבק מהסביבה מאוד חשוב לי . כשאני עם עצמי לבד אני מרגישה שאכן משהו חסר אך זוהי הרגשה שקיימת בי תמיד גם כאשר יש מסביבי אנשים וגם אם לא. זוהי מן הרגשה שקיימת בי והיא חלק ממני תמיד לאורך כל חיי. אני מניחה שהיא נובעת מכך שתמיד הרגשתי שונה מאחרים. בילדותי לא הבינו את צורות החשיבה שלי והם גם לא באו לידי ביטוי כך שאני חושבת שזה היה תמיד. קיימת בי גם הרגשה חזקה של חוסר שייכות לדברים לא רק ש"חסר משהו". אתה אכן צודק שקיים קונפליקט בין אני מול אתם, אני מאוד ,מאוד רגישה ולא תמיד אני מחצינה את זה .אני מאוד רגישה לביקורת ואני ביקורתית גם כלפי הסביבה וגם כלפי עצמי אולם זה אינו נובע מתוך תחושת שיפוט ומה טוב או לא פשוט גדלתי בבית שבו הביקורת שולטת והאנרגיות מאוד מסיביות וזה חלק שעדיין טבוע בי ואני מנסה לשנות . בילדותי ניסו להכניס אותי לתוך משוואה נורמאלית קיימת ובה אני חייבת לדמות לאחיותי ולהורי היה קשה לקבל את העובדה שאני לא מסגרת ושאני לא מוכנה ש"ירבעו" אותי מה שהביא להמון מאבקים , כעס ותחושב של מרדנות שקיימת אפילו עכשיו.הקונפליקט שאתה רואה בבית הוא אני מול ההורים שלי גדלתי במצבים בהם הייתי חייבת להילחם ולהגן על רצונותיי ובחירותיי תוך כדי ביקורות מאחרים - כך שאת מאוד צודק אני לא מגיבה כ"כ לביקורת . כלי הנשק שלי הוא הדיבור ואני מסוגלת במילים עדינות ובלי ניבולי פה "להרוג" מישהו. אני אכן משתדלת לראות את החיים בדרך אופטימית ונאיבית לעיתים ואני בהחלט מתעצבנת שמנסים להוכיח לי ההיפך. בעקבות ילדותי הלא קלה במיוחד בה נחשפתי לביקורת אני רוצה שתדע שבראש ובראשונה התרגלתי להעביר על עצמי ביקורת מה אפשר לומר גדלתי בבית שבו הייתה מסיבת פופקורן בלי סוף - ממש פיצוצייה ולכן כל ילדותי "השתדלתי "לרצות את הורי , הרגל מגונה שרק בשנים האחרונות שמתי לזה סוף,אולם אני טיפוס ביתי ומשפחתי וכמו שכתבת משפחה מאוד חשובה לי לעיתים אני יכולה להקריב רצונות שלי בשביל שאנשים סביבי יהיו מאושרים לא באופן מוגזם אבל..זה אכן נושא שעליו אני עובדת. זה מצביע יופי במפה שלי שאני משתדלת להיות שולטת ולא נשלטת בעיקבות ילדותי.יש לי רצון וגם היכולת להשפיע על אחרים אולם לא באופן כ"כ תקיף . עולם הרגשות שלי אכן מורכב ועם כל העבר שלי אני מאוד קשורה למשפחתי ודי קשה לי להתנתק מהם ריגשית למרות שהיום אני יותר חופשייה ועצמאית לעשות מה שאני רוצה - תודה לאל שמתבגרים הא?! נכון אני מאוד רומנטית ובראייה שלי ,ללא אהבה כלום לא שווה!! לגבי המצב הכספי אתה צודק והמתח הזה משפיע עליי בעיקר מפני שאני לא אוהבת להיות במצב כזה ואני יודעת שזה מצב שישתנה אך בינתיים גורם לי לתחושות לא קלות. עם כל זה אני אדם הרמוני שאינו אוהב מלחמות וויכוחים ואני שואגת רק כאשר ממש לוחצים אותי לפינה ולא משאירים לי מקום להתנהג אחרת . המשך יבוא בהודעה הבאה....

nomi12

New member
אני מסתכלת על המפה שלך ומה שאני

רואה הוא חזרת שבתאי, היינו כל 29 שנים שבתאי חוזר למקומו הטבעי. אצלך במזל סרטן, רציתי לשאול אותך אם את עוברת תקופה קצת משונה.

קיאני

New member
תשובה ל nomi12../images/Emo4.gif

כן אכן ,מבחינה נומרולוגית אני נמצאת בשנה ה-9 שביום הולדתי הקרוב תסתיים וחזרת שבתאי אל חיי בשנה הקרובה אכן מביאה אותי לאתגרים לא קלים. אני עוברת תקופה שבה כמעט כל כיווני המחשבה שלי משתנים,הרצונות,הרגשות זה כאילו שאני נמצאת בתקופה שאני משילה את עורי ומתפתחת לכיוונים חדשים. זאת תקופה שבה אני כאילו מעריכה מחדש את הטפל והעיקר בחיים ומשנה את סדרי העדיפות שלי. באהבה.

קיאני

New member
לאש בשמיים../images/Emo10.gif

אתה פשוט לא תאמין אני יושבת על המחשב כבר משעה 9 לכתוב לך תגובה ואיך שסיימתי באתי לשלוח קילתי מסר שכתבתי יותר ממה שהוא יכול לשלוח בפעם אחת ניסיתי לחלק את התוכן שלי ולא הצלחתי !!!מה שכן הצלחתי זה למחוק את כל ההודעה שלי !!!!!!!!!!!!!!איזה באאאאסה זה אומר שאני עכשיו צריכה לשבת לכתוב הכל מההתחלה ואין לי מושג איך אפשר לשמור את מה שאני כותבת אז אני מתנצלת ואני עכשיו יושבת לכתוב מחדש אז זה ייקח לי קצת זמן ואני מבטיחה לך שאני לא אקום מהכסא הזה עד שאשלח לך את התגובה שלי.... וואו ורשמתי כלכך יפה וחצי מזה אני לא זוכרת ממה צריך לעבור על הכל מהתחלה. נ.ב רשמתי לה את ההודעה ראשונה כי לה זה תשובה קצרה ובעוד שלך ידעתי ייקח לי זמן ...עכשיו אני יודעת שהרבה זמן אז סבלנות זה עוד מעט יגיע.

קיאני

New member
המשך לאש ../images/Emo9.gif

לגבי נוגה בבית 7 : אתה אכן צודק. כאשר אני צריכה לבטא את הצד האסרטיבי שלי או במילים אחרות כשאני מגיעה למצב בו אני שואגת אני לא מרגישה נשית ועדינה ואני לא מרגישה נוח עם הצד החזק שלי שאותו אני מפגינה ממש בלי מאמץ ולכן אני גם משתדלת לא להפגין אותו יותר מידי או להיפך להשתמש בו בצורה יותר עדינה ורגועה. לגבי זוגיות אין מילים בפי בכדי לתאר כמה נכון תיארת זאת. אויבי הגדול בחיים הוא שיגרה ואני משתדלת וגוון את חיי בהרבה צבעים ובהרבה חוויות כי שיעמום אינו חבר טוב שלי. אכן קיימת בי אנרגיה מינית רבה וזהו נושא שמאוד חשוב לי ,אפילו יותר לי מאשר לבן זוגי .זוהי דרך יפה בה אני מרגישה שאני מבטאת את עצמי . אכן יש לי צורך בחיפוש אחרי נושאים עמוקים ומחפשת את מה שאמיתי בחיים ומה שקיים בו רדידות ושיטחיות - אני לא שם! לגבי התייחסותך לנפטון בסקסטייל לאופק : המשהו המסתורי לא רק קיים בי אלא זהו מקור התעניינותי בחיים.כל מה שנסתר בחיים מושך אותי ומסקרן אותי יש לי משיכה עזה ורצון בלתי נדלה לגלות את מה שנסתר ולפיכך כל תחומי המיסטיקה מעניינים אותי ולכן גם רשמתי את ההודעה שלי כסקרנות טבעית.קיימת בי סקרנות גדולה לדעת איך היקום עובד ואיך הוא משפיע על אנשים , לא בשביל לספק את יצר הרצון לדעת מה יהיה בעתיד אלא משיכה עצומה להבין את כל הגורמים הנסתרים ביקום שמשפיעים על בני האדם ומנווטים בעוצמה גדולה את כל מהותו. בתחילת התייחסותך אליי כתבת על חוסר מיקוד ואי התמקדות על נושא אחד ואתה צודק ,אני אודה ואומר שמה שהכי מושך אותי לדעת ,ללמוד ולעשות קשור בנסתר ובכל הדרכים בהם אתה יכול לראות תמונה כוללת על אדם ואיזה כלים הוא יכול להתמודד ולכן כל דבר שקשור למיסטיקה מעניין אותי כמו : אסטרולוגיה,נומרולוגיה ,תקשור , טארוט,פיזיוגנומיה (חוכמת הפנים), בעצם כל דבר שיכול להוביל אותי לתמונה הכוללת ,ממש כמו להרכיב פאזל. ולכן אני עדיין לא החלטתי באיזה תחום אני רוצה להשקיע ולפתח כי עד עכשיו למדתי קצת מכל דבר ועדיין קשה לי להוציא החוצה את הידיעה שזה מה שמעניין אותי הכי הרבה ולהפוך את זה למקצוע. המוח הרציונלי שלי קצת מקשה עליי להבין לקבל את העובדה הזו. ולכן צדקת נכון לעכשיו מה שאני מקרינה החוצה ומה שאני עדיין שומרת בפנים ומתבשלת איתו שונה לגמרי - אין כל קשר אחד לשני ,אך אני מאמינה שיגיע גם הרגע בו אני יישר קו בין מה שאני לבין מה שאני רוצה להיות. לגבי הצלב שהוא מוקד כל המפה רציתי לשאול אותך: זהו מצב שקיים במפה שלי בעקבות מצב הכוכבים נכון לזמנים של היום או שזהו מצב נתון מרגע לידתי?? ובכן לסיום ברצוני לומר לך תודה רבה לך על לקיחת האתגר שהצעתי כאן זה מוכיח לי כמה דברים עליך: שזה יכולת ניתוח ברמה גבוהה,אומץ,מחשבה מהירה ראייה רחבה ומעמיקה אין לי מושג למה את חובבן כשיש לך את הכלים להיות מקצוען!!אינך מפחד מאתגרים , להיפך אני חושבת שהם מה שנותנים לך דרייב בחיים אז...כל הכבוד לך ואשמח לקבל תגובה ממך. הפתעת אותי עם הניתוח שלך והקליעות שלך נכונות בהחלט - לא ציפיתי לזה אני מודה. כל הכבוד אש,...ויש כבוד בלי חוצץ!!!

קיאני

New member
שאלה לאש../images/Emo35.gif

אולי גם תוכל להסביר לי למה כל פעם שיש ירח מלא ולא משנה באיזה מצב כוכבים הוא משפיע עליי וגורם לי לרגשות לא הכי סימפטיים . אני נולדתי בתאריך העיברי ט"ו יש לזה אולי קשר?????

תשובה לקיאני ../images/Emo26.gif

(וסליחה כי אני לא אש ) נכון יש קשר - התאריך העברי ט"ו - הוא תאריך הירח המלא בחודש העברי בכלל ובמקרה שלך בפרט שבו נולדת, ואכן עלית על זה שכל פעם שיש ירח מלא - משום שעבורך זהו שחזור של מה שקיים אצלך ממילא, זה מהדהד ומעורר בך את הקיים הזה בויברציה המוכרת שלך אם זה רגשות סוערים, הצפה רגשית, רגשנות לא הגיונית וכו', מן הסתם את חווה את הירח המלא בעוצמה לא קטנה ולו משום שבמקרה שלך זה לא רק שמש מול ירח אלא שבו זמנית מתעוררים אצלך כל השחקנים הראשיים השמש, הירח, מאדים, ונוס ונפטון....

קיאני

New member
../images/Emo24.gifתודה לפרח ירוק

אמנם השאלה הייתה מופנת אליו אבל אני שמחה לקבל תגובות מכולם אני מסכימה עם מה שכתבת וזה אכן מאוד מעניין. תודה

למעלה