/
יום חמישי - 16.8

Stootz

New member
אני../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

כמעט סיימתי את העבודה במתמטיקההה נשאר לי רק עוד עמוד אחד
כבר רואים את הסוףףףף
עיצבנו אותי XD אבל לא משהו רציני חח בקטנה

Miss RockRose

New member
איך~!?!?!?!?!?!!?!?!?!?../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif!!!!!!!!!!

איך כלכך מהר!?!?!?!

Stootz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

פשוט כל יום עשיתי עמוד, והיה יום אחד שהיה לי ממש מרץ חח אז עשיתי 3 עמודים XD תעשי גם זה הולך ממש מהר!

noyil

New member
מה לעזאזל

את רוצה להגיד לי שהתחלת את השיעורים לפני מלא מלא זמן? אני בחיים לא הייתי מצליח לעשות את זה.. כשאני רוצה להכין שיעורים אני שם את המחברת על השולחן בהתחלה, מנסה למרוח את הזמן עם כל מיני דברים ואז כשאני מתחיל לשחק טטריס זה סימן שאני מספיק משועמם בשביל להכין שיעורים.

Stootz

New member
חחחחחחח../images/Emo6.gif ../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

מכירה את זה!! זה מה שאני עושה לפעמים כשאין לי כוח יותר/: חוץ מהחלק של הטטריס שאני מחליפה באייסי טאוור!
אבל הבטחתי לעצמי השנה להיות תלמידה טובה !

עדידוש

New member
אני כהההההההלכך[XD] איתך!

שזה לא יאומן. לא נגעתי בזה עדיין סתיו אני מעתיקה ממך טוב?

Stootz

New member
טווב אבל !../images/Emo210.gif../images/Emo185.gif

תחשבי לרגע איזה הרגשה טובה תהיה לך, כשתסיימי את העבודת קיץ בזכות עצמך את תרגישי ממש חכמה:] וחוץ מזה זו דרך טובה להתחיל את השנה, אחרת את תתחילי מאפס ולא תביני כלום ויהיה לך פי אלף יותר קשה ! עדיף לך להשקיע עכשיו כשיש לך זמן פנוי, מאשר שנה הבאה להתחיל להשלים את כל החומר של שנה שעברה, בשיא הלחץץ =)

noyil

New member
גם כן

התלהבתי מהמפצל אוזניות שקניתי, עכשיו אפשר לחבר 2 אוזניות למכשיר אחד, זה פשוט ענק (למשל אם 2 אנשים רוצים לשמוע)..
נשארו רק עוד 15 ימים לחופש, עבר יותר מ3/4 חופש, עוד שבועיים ויום מתחילים ללמוד..

ממ../images/Emo110.gif

היום נחתי
היתה לי שעה מאוד משעשעת עכשיוP: ראיתם את העצומה שעשו על דניאל בן חיים?
וואי.. כמה שזה מצחיק ככה זה עצוב.. D:
לא התחלתי תעבודה במתמטיקה וזה נוראי.. חייבת להתחיל

DEANC

New member
../images/Emo13.gif

חזרתי מאילת. מצד אחד, כיף לחזור. מצד שני - היה חביב שם.

אניייייייייי.

הליכון היה סבבה. קצת שיעורים.. מעט מדי.
אממ מעט התקדמות בשעורים;( אני בלחץץץץ כבר. נשארו רק שבועיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 באלי למות.

Miss RockRose

New member
הייייייי../images/Emo9.gif../images/Emo210.gif

הייתי אצל חברים של ההורים והיה נחמד
-- חזרנו לפני חצי שעה ככה
יש לי כאבים מציקים בצווארררררררר

Miss RockRose

New member
עוד ../images/Emo45.gif אחד../images/Emo3.gif../images/Emo210.gif

אני אלך בסוף לJERUSALEM ROCKS ייייאיייייי!!!!!!!אמא מרשה (טפו טפו טפו), וסבתא נתנה הלוואה לכרטיס

למעלה