חברים!!! לעידוד המיואשים!!!!!

אילנה42

New member
../images/Emo45.gif חברים!!! לעידוד המיואשים!!!!!

חברים יקרים, אני רוצה לשתף איתכם משהו שקרה לי לפני חודש וזה רק על מנת לעודד את החברים המיואשים, שחושבים שהתוצאות צריכות להיות עכשיו ומיד: כבר 10 שנים שאני לא קונה בגדים בחוניות "נורמליות", רק בחנויות של מידות גדולות. והנה אני, בראש השנה רציתי לקנות בגד חדש, אחרי שיכולתי להפטר מ54 קילו אוני הולכת רק עם בגדים שהקטנתי והקטנתי. ניכנסתי לCASTRO וקניתי לי מיכנס תכלת מ ד ה י ם !!! הייתי כל כך שמחה שהתחלתי לבכות!!!! הבת שלי ( רזה מקסימה) שמחה בשימחתי!!!! חשבתי שהרגע הזה לא יגיע לעולםםםםםםםםםםםם!!!!! חברים לא להתייאש, אסור לנו להרים ידיים, להמשיך להמשיך ולהמשיך. נשיקות לכווווווווווולם

רוייקו

New member
כל הכבוד, אילנה..

תהני. אם אינני טועה, את מאלה שראו את התוצאה אחרי הרבה זמן (חודשים ארוכים) וזה לא הבדל קטן, 54 קילו פחות. מדהים. מת כבר לראות אותך.. חסר לך שלא תבואי במיפגש שיבוא. בינתיים אין כזה אבל בזה שיבוא - תבואי. בינתיים תהני

רוייקו

New member
וסתם עידכונון קטן לגבי ההגבלה אצלי

יצא לי לאכול ארוחה אחת קטנה בערב אחרי יום שלם של נוזלים בלבד. אכלתי כמה פרוסות פתית עם יגורט ונישארתי עוד רעב אז לקחתי עוד מנה כזו.. האמת היא שבימים האחרונים אני תשוש - משהו. מנסה לקחת תנומה בצהריים שעה-שעתיים אבל לא הולך.. היום התשישות התגברה. בערב גם היה לי היפו... השד יודע מה העניין.. וזהו.. אז האוכל בערב עבר לי מצויין וללא עיכוב. גם ההגבלה שהיתה לי עם הנוזלים נעלמה. זו הסיבה שחשבתי שלא צריך לרוץ מהר לפתוח. יכולים לעבור כמה ימים כאלה שאל הגבלה ואז לפתע משתנה המצב. וזהו.. אני הולך לישון. מחר אני מעביר את כל הפקעלעך שלי לדירה שיצאה מהממת. יצא ממש לטעמי. נצלם לכם שתחוו דיעה..

רוייקו בשעה טובה ../images/Emo82.gif

אני מאחלת לך הרבה ימים טובים ובריאים בדירה החדשה שלך פנינה

tamim

New member
יופי! מכל הכיוונים...

שמחה שהכל מסתדר. צריך לשמור על אופטימיות. תמי

אילנה42

New member
../images/Emo25.gif היי רועי חמוד, מה שלומך?

אני מאוד רוצה להגיע למיפגשים ולא תמיד יוצא לי, כמעט אף פעם האמת.... ואכן, לקח לי שנתיים להוריד 54 ורוצה עוד 13 קילו ואחרי זה.......... מתיחת בטן ומסדרת את ה"פולקעס" ...... כבר דיברתי עם קוריאנסקי על הנושא. יש אנשים שלא ראו אותי במשך שנתיים - שלוש ופשוט עוברים לידי ולא מזהים אותי. איך אתה מרגיש אחרי הכל????? אני קוראת מה שאתה כותב כל יום....לא תמיד מגיבה כי לפעמים אני במשרד ובלתי אפשרי להקליד אבל אני "משקיפה" מקרוב את המתרחש איתך. נשיקות ושיהיה לכולנו יום מקסים

ס מ ו י ה

New member
וואו..ממש מרגש

חוויה מתקנת כזו..ממש כיף לשמוע..גם אני בפסח האחרון..עשיתי איזה ריענון לנשמה ופשוט זרקתי את כל הבגדים הישנים והגדולים..אבל הכל..כולל חזיות ותחתונים..הרגשה כזו שהייתי חייבת להתנקות מזה..כיף

אני ענת

New member
כל הכבוד../images/Emo45.gif

תענוג אמיתי להכנס לחנות של מידות "רגילות" אני עכשיו גם עוברת חוויה דומה מאז הניתוח שעברתי (מתיחת בטן) יש לי בטן שטוחה ואני בטריפ של לקנות תחתוני ביקיני. מסתובבת בחנויות ומתענגת על המבחר... תמשיכי כך - כל הכבוד ודרך אגב, דרישת שלום לכל הנוכחים התחלתי את שנת הלימודים והמחשב שלי עובר שידרוג רציני אז, אני מנצלת את ההזדמנות שיש לי "חלון" וכותבת מהסיפריה במכללה.

למעלה