זמנים מודרנים

../images/Emo45.gifזמנים מודרנים

אחרי שרכשתי את האלבום החדש אני חייב להגיד שאני מאוד מרוצה מרמת השירים והביצוע דילן נשמע מצוין ביחס לאלבום הקודם הקול שלו נשמע הרבה יותר טוב .אותי באופן אישי מאוד מרגש האלבום הזה לדעתי הוא ממשיך במידה מסוימת את הקו של האלבום הקודם .אבל הוא יותר נעים לאוזן ויש בוא מספר שירים מדהימים השיר Working Man's Blues #2 פשוט מרגש ונפלא ואני לא זוכר שדילן נישמע כל כך טוב. עם הקול הכיבשה משנות השמונים :) צריך עוד להתעמק בטקסטים אבל בהחלט שווה ....תודה דילןןן

MyKindOfMonster

New member
וכמעט כמו תמיד גם כאן את מילות השיר

אני מת על דילן והחדש שלו ממש טוב, אבל הקטע המעצבן ברוב הדיסקים של דילן הוא שאין שם את מילות השירים, וזה אחד הדברים החשובים לפחות בשבילי אצל דילן!, גם אין יותר מדי השקעה בחוברת שמצורפת לדיסק וזה מתסכל אותי, דווקא מאדם כמו דילן שצעק על עיתונאי בשנות ה-60 שאיזה חוצפה יש לו לשאול אותו האם לטקסטים שלו יש משמעות, הייתי מצפה ליותר.

זה לא כמו שאתה חושב

יש דברים שלא תלויים בדילן כלכך וכמוהו לא מעט אמנים אחרים, נכון שיש כמה שהם יוצאי דופן אבל ההחלטה הזו היא בכל אופן יותר של אלו שנמצאים בצד של מסחור היצירות. תראה כשהוצאה לאור או חברת הקלטות, במקרה הזה, רוצה להרוויח מהיצירות שהיא מוציאה היא נאלצת לחשוב על הצד הזה והשיקול הוא שאם היו מוציאים את מילות השירים בחוברת המצורפת לדיסק לא היו צריכים להוציא ספר שירים. אחרי הכל אם אתה כלכך רוצה את המילים אתה יכול למצוא אותן באינטרנט. אותי בדרך כלל מעצבנים דברים אחרים שאין פיצוי להם, כמו התמונה של העטיפה שיכלו למצוא יפה ממנה. האפקט הזה של הטישטוש שנעשה מנסיון לתפוס משהו שנע מהר מעדשת המצלמה הוא כבר נדוש. כמו כן מעצבנת אותי עטיפה שלא עשויה נכונה ומתבלה בזמן קצר יחסית.

MyKindOfMonster

New member
קשה לי להאמין...........

קשה לי להאמין שלאמן גדול כמו דילן יש מגבלות שהחברות תקליטים מטילות עליו לגבי העבודה האמנותית, הרי זה האדם שנושא על דגלו את החופש האמנותי ואת החופש להגיד את מה שהוא חושב(וגם בסמוך ליציאת הדיסק הנ"ל הוא אמר שהוא לא מאשים אנשים שמורידים מוזיקה מהאינטרנט בחינם מכיוון שהסאונד של המוזיקה של היום ממש מחורבן, עצם אמירה כזאת יכולה להמיט אסון כלכלי הרבה יותר כבד מכמה גרושים שמוקדשים להדפסת מילות השירים והעבודה האמנותית......) גם שזה בניגוד לקונסנזוס, ועל כן אני מפקפק בסיבה הנ"ל...........

MyKindOfMonster

New member
אולי חמדנות?

עלתה בדעתי המחשבה שאולי מדובר בחמדנות גרידא של דילן, אחרי הכל הוא הצטלם בשנה שעברה לפרסומת של ויקטוריה סיקרט'ס, אבל מצד שני יש עקביות לכל אורך הקריירה שלו, ונדיר למצוא את מילות השירים מודפסות בחוברת של הדיסק, שלא לדבר על העבודה האמנותית על החוברות האלה שהייתה דיי דלה לאורך כל הדרך..........מצד שני בשלושת הבוטלגים הראשונים כן מצורפים מילות השירים...........האם מדובר באקראיות?

למעלה