הגיהינום של הצפון-סקירה.

avihersh

New member
שם הבלו צ'יפס שלי על בונן וקנצ'לרה.

לדעתי מיקומו של של הינקפי בטבלת ההימורים קצת מוזר, ואפילו מוטה יחסית לרוכב בגיל 36 שמעודו לא זכה במירוץ, ועם קבוצה שאף פעם לא הצטיינה בתחום.

natibergman

New member
../images/Emo4.gif עוד "הברקה" מבית מדרשך?

ג'ורג הינקפי זכה בגנט וולגם ב-2001 ובמקום שני ב-2005 בפריז רובא כך שניסיון יש לו ובשפע, הקבוצה הרבה פחות חשובה במירוץ עם קטעי פאבה ועליות קצרות כי בסופו של דבר לרוב אין סגירות קבוצתיות בשלבים המכריעים של התחרות והמירוץ נשבר לתתי קבוצות שמתוכן ייצא המנצח. קבוצתו קולומביה היי רואד מוכיחה את עצמה שוב ושוב ב-2009 עם קוונדיש במילן סן רמו ואדוולד בואסו הגן השבוע בגנט וולגם - מה לעשות שהקבוצה שנכנסה לרגלי טי מובייל עדיין ממובילות הפלטון המקצועני. ד"א, שנה שעברה קים קירשן ניצח את הפלש וולון וזאת בלי להזכיר יכולות בטור גדול שבד"כ יש קשר לפחות ברמת הדומסטיקס לשמור על המוביל בקטע נתון ולהביא אותו לנצחון. אז למה אתה סתם זורק שטויות בלי להיצמד לעובדות? אולי אלה שמבינים בהימורים מבינים קצת יותר ממך שזה נוגע לסיכויים שבהם הקזינו יפסיד? הוא בהחלט מועמד לגיטימי ודווקא הגיל שלו משחק לטובתו. תשאל את דוקלו לסאל האבא... שזה נוגע לטור דה פראנס הינקאפי אינו מתאים להיות מנצח כללי (תמיד יש לו קטע "נפילה")אבל בחד יומי, קשה להתעלם מיכולתו לנצח אם הכל מתחבר לו. זה לא אומר שהוא ינצח מחר אבל בהחלט לא תהיה הפתעה אם הוא יהיה בראש הפודיום. חוץ מזה, כל נצחון אמריקאי על אדמת צרפת מבורך...

avihersh

New member
אבל בפארי-רוביי הינקפי לא זכה....

..והוא בן 36. והניסיון בא עם הגיל...
מה שכתבתי זה שהסיכוי שרוכב מתבגר שלא זכה מעודו במירוץ, הוא נמוך למדי. אבל לך תדע... היית חייב להרוס את החג, עם הזעם הקדוש שלך...

avihersh

New member
כן עוד הברקה. בונן לוקח כפי שצפיתי...

והינקפי? ובכן, גורג' קשישא יחכה עוד, ועוד ועוד, ועוד, שנה ועוד... ואולי במסטרס....
ואתה ברגמן, תכעס פחות, ותזכור שהדעה של אחרים שווה בדיוק כמו הדעה שלך. מי שחושב אחרת ממך "זה לא לזרוק שטויות בלי להיצמד לעובדות". והעובדות - חדות כסכין, הינקפי לא זכה (שוב) בפרי-רוביי.

ההימור שלי

דוולדר:3 הואסלר:4 בורגארט:3 זה ההימור,האהדה במירוץ זה הולכת לקאנצ'לרה/קוונדיש/הינקפי

sbrl

New member
ם אני רוצה להמר

בונן - 4 דיוולדר - 3 מרטין מאסקאנט - 3

../images/Emo202.gifסרטון קצרצר מדהים וכואב מאוד...../images/Emo44.gif

סרטון פרטי, שצולם מקרוב קרוב במרוץ ה Paris-Roubaix 2007. הסרטון הקצרצר ממחיש לטעמי, יותר מסרטי-ההוד וההדר הערוכים, את הכאב והסבל הנורא של המרוץ. אי אפשר להשאר אדיש לטלטלות ולרעש הקרקושים האיומים, כשהרוכבים טסים על הפאבה הנורא. נא לצפות עד הסוף, יש שם קטע כל-כך כואב, כל-כך נוגע , של רוכב מAG2R . הסרטון

אחרי ביקור אחד בטור דה פראנס הבנתי בעצם...

שמאחורי הקלעים או אפילו בשטח עצמו ממש לא רואים/מרגישים את התהילה שאנחנו חוווים מהבית ומשום מה בסופו של דבר דיי ריחמתי על הרוכבים... אם כי חוויה מומלצת ברמות על !!

ItsikH

Member
../images/Emo45.gifלמעט לכל היותר הרוכבים הבכירים, זה ידוע שחיי הרוכבים קשים ואני לא מתכוון לאימונים או לסגפנות הספורטיבית כי אם לתנאים. הזדמן לי ללון בבתי מלון עם רוכבים בוואלטה ולא נראה שהם זוכים לפינוק יתר.

למעלה