הגיהינום של הצפון-סקירה.

elad fa

New member
עמנואל, אפילו הדיוט כמוני בהיסטוריה של הרובה'

יודע ששכחת לציין את המלך הבלתי מעורער של הפאריס רובה. (שנה שעברה זה היה ניתוח ישראלי יותר מצחיק....) תצ'וטט קצת באינטרטנד ותחפדש. רמז, איזה ישראלי לשעבר, שבר את אחד השיאים הכי מרשימים שלו.... חג מח !

ItsikH

Member
הגרסה האהובה עלי אל בוסקה דה ארנברג עם הואלקירות של ואגנר, וכתוביות בספרדית

elad fa

New member
סלח לי שועל, כנראה ולא שמתי לב

שרשמת מעלה יותר את רוג'ר דה פלמינש בשורה מעלה במאמר. המנצח היחיד של הפריס רובה 4 פעמים + Tirreno-Adriatico (Overall) 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 גם נדמה לי היחיד שניצח כ"כ הרבה פעמים את הטור הזה. דה פלמינג, יחד עם מרקס נחשבים לאבות האופניים בבלגיה, הרבה לפני יוהאן מוזאו. שניהם מעין מלמיליאן ומכנס של האופניים בבלגיה. מה הקשר לישראל ??? זה משהו שקיריל כתב לפני שנתיים, בראיון ....בסיום הרגשתי שלא עשיתי כלום בתחרות ולא הרגשתי את התחרות בכלל, אבל זה היה כבר מאוחר כי זאת הייתה תחרות אחרונה של העונה,חזרתי לארץ ואחרי שבועיים חזרתי לבלגיה,התאמנתי כל החורף, רק התאמנתי ,אכלתי ונחתי כי זאת הייתה שנה ראשונה שלי, אבל המטרות שלי היו להיות טופ ,אנשים תמיד אמרו לי שזה בלתי אפשרי כי זה אירופה ואני רק התחלתי לרכב אבל בראש אני חשבתי דברים אחרים . ROGER DE VLAEMINKH זה הרוכב הגדול (בטופ) הוא אמר לי שאין מצב שאני ינצח בשום מרוץ ,שאלתי אותו אז כמה תחרויות הוא ניצח בנוער והוא אמר לי 9 תחרויות, אז עניתי לו -אני ינצח 10 תחרויות ,הוא צחק אבל 7 חודשים אחרי זה לא שמעתי אותו יותר, חוץ מפעם אחת שהוא אמר לי שזה בלתי אפשרי שניצחתי 11 תחרויות. חג שמח ושוב - סליחה שלא שמתי לב.

elad fa

New member
ואם לא ציינתי שאין קשר בין השגים בגיל נוער

להישגים בגי בוגרים.... אז הנה אמרתי כדי שלא אשכח יאללה איזה יום יפה בחוץ.

pictures123

New member
פשוט תענוג לקרוא

ממש עושה חשק לצפות בתחרות. ללא ספק הכותב הכי מרתק בתחום.... כל הכבוד

כולם אומרים פרוזה

ועמנואל משורר של שירתי אהבה, שועל שועל, שועל פואטי. הנה כתיבה שמעשירה את עולמנו והופכת אותו למקום יותר נעים לפעמים. יש לי יותר מחשד סביר שאם השועל לעיל יתמיד בכתיבתו, לא על אודות אופניים יצלח בידו עד מאד ויש להמתין לכך בקוצר רוח של ממש :) תודה עמנואל.

elad fa

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קיבלתי איזה מייל מצחיק בנוגע לכתבה הנ"ל. לפחות מתקנים בזמן את הטעויות.
כנראה אז שלא טעיתי. להבא עמנואל במידה ותצטרך עזרה תגיד.

avihersh

New member
סקירה שהיא גן עדן. לא גיהנום...

הולך טוב עם כוסית פרנו, זיתים מלוחים, חופן שקדים, וכמה חתיכות ברבוניייה. תודה עמנואל.

aabramovich

New member
מנוווווו..... תעשה לי ילד!!!!!

טוב, בעצם יש לי כבר מספיק, וכמו שזה נראה יותר מהר שאני אעשה לך, אבל משום מה אני לא בטוח שתרצה
התמונה המפורסמת של הינקאפי שצולמה אאלט ע"י וואטסון הענק מסכמת את המירוץ. דם ועש ותמרות אשן לא מקרה שהמירוץ באזור פסח
...שנאמר... מספרין
ברבן הינקאפי ורבן זכריה בן פאבה שהיו מספרין ביציאת רוביי.... עד שלא נשארה עצם אחת בגוף. רק בוץ. ואבק. ובונן... בונן שירכב עם קלקול כיבה ולא יתן לדבר פעוט כמו "כבוד עצמי" לעצור אותו במלחמה על המירוץ הזה... גם אם כמה אוהדים דבילים יקראו לו פוּנן. אומרים שהמירוץ הכי טוב בגשם, כי אז יש בוץ... בוץ על השיער, על הבגדים, על האופנים שלא רואים את הספונסר, בוץ בעינים, בוץ בשינים. וזה חלק ונופלים, וקשה וכואב. ואם לא גשם ובוץ? אומרים שהמירוץ הכי טוב כשיבש, כי יש אבק... אבק על השיער, על הבגדים, על האופנים שלא רואים את הספונסר, אבק בעינים, אבק בשינים. וזה חלק ונופלים, וקשה וכואב תודה לך עמנואל על עוד כתבה מעולה.

urias1

New member
השידור ב

יום א 15:00-18:30 שעון ישראל (לפי אתר יורוספורט)

../images/Emo51.gifלכולם!קטונתי,שוטחתי והתפחסתי כמצה שמורה

משעת קצירה, אל מול שפע המחמאות החגיגיות! תודה וחג פאבה שמח!

../images/Emo103.gifהימורים על פריז-רובא../images/Emo130.gif

כמו במשחק שעשינו ברונדה לפני שבוע. לפניכם יחסי ההימורים מאתר יוניבט. העמודה השמאלית היא היחס לנצחון במירוץ והעמודה הימנית היא היחס לעמידה על הפודיום. מי שהימר על המנצח מקבל גם את ההימור על הנצחון וגם את ההימור על הפודיום. לכל אחד יש סכום של 10 זהובים להמר על רוכביו החביבים (הנדיבות היא בגלל החג). ניתן להמר על מקסימום שלושה רוכבים. הפרס למנצח - אבן מכביש הרעב המנדטורי, רוכב שלא נמצא ברשימה מקבל יחס הימורים כמו האחרון ברשימה (יוהן ונסומרן). בהמשך אביא קישורים לרשימת המשתתפים ולתחזית מזג האוויר (עוד פעם אבק). Boonen, T 3.50 1.60 Devolder, S 7.00 2.50 Cancellara, F 12.00 3.75 Pozzato, F 12.00 3.75 Flecha Giannoni, J-A 13.00 4.00 Hincapie, G 13.00 4.00 Maaskant, M 16.00 4.75 Chavanel, Sylvain 20.00 5.25 Hoste, L 20.00 5.75 Cavendish, M 22.00 6.25 Haussler, H 25.00 7.00 Burghardt, M 25.00 7.00 Hushovd, T 25.00 7.00 Quinziato, M 30.00 8.50 Breschel, M 30.00 8.50 Boasson Hagen, E 35.00 9.50 Van Avermaet, G 35.00 9.50 Klier, A 50.00 12.50 Eisel, B 50.00 12.50 Hammond, R 65.00 17.00 Leukemans, B 65.00 17.00 Langeveld, S 65.00 17.00 Iglinskyi, M 65.00 17.00 Arvesen, K-A 65.00 17.00 Guesdon, F 65.00 17.00 Franzoi, E 80.00 20.00 Fischer, M 80.00 20.00 Weylandt, W 100.0 25.00 Elmiger, M 125.0 30.00 De Vocht, W 150.0 35.00 Goddaert, K 150.0 35.00 Van Summeren, J 150.0 35.00

isvino

New member
מכיוון שגודל הסיכון

הוא גודל התשואה...... אני מהמר על קאוונדיש 5 ועל שאבאנל 5. שבת שלום ומרוץ מדהים שיהיה לנו.

אני אלך על שני פייבוריטים

והפתעה אחת: 4 על פוזאטו 4 על הוסטה 2 על אנריקו פרנזוי (כבר כמה שנים שהוא אלוף איטליה בסייקלקרוס, בסיטואציה מסוימת הוא יוכל להפתיע ולהישאר עם החזקים בבריחה המכרעת).

למעלה