תזונה וטלוויזיהבתפוז

../images/Emo44.gif ../images/Emo154.gif תזונה וטלוויזיהבתפוז

יאיר להב, תזונאי קליני המשמש כיועץ במחלקה לרפואת ספורט שבמכון וינגייט וראש תחום מכוני הכושר והוראת התזונה בבית הספר למאמנים ומדריכים, יענה לשאלות הגולשים היום בשעה 13:30 בפורום חדרי כושר. אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו בשרשור שנפתח בנושא.
בפורום טלנובלות בוחרים את הטלנובלות שעשו את השנה. אתם מוזמנים להצביע ולהשפיע
בפורום צעירים חסרי מנוח מסכמים את השנה החולפת ועורכים טקס פרסי צח"מ הזהב. הגולשים מוזמנים להצביע

yaki123

New member
../images/Emo26.gifצהריים ככה ככה../images/Emo36.gif

קיבלתי בתנ''ך ובהיסטוריה 65..
אבל כולם קיבלו 55 אז זה קצת מנחם
מחר הצגהה על סמיםםם..
מפסידים לימודיםם
..

חנושש

New member
../images/Emo42.gif צהריםםם מציקיםםם../images/Emo46.gif

היום בהפסקה זרקו בבית ספר שלנו ליד הבניין שלנו (ח' ו-ז') במגרש שם פצצת עשן ואחת מכיתות ח' זרקו פצצת סירחון. עכשיו אמרו שאם מי שעשה לא מודה בפורים ז' וח' ילדמו כרגיללל
שונאתתת אותםםם הילד שזרק את הפצצת סירחון אמר שזה הוא ומי שזרק את העשן לא מודה ועד שהוא לא ילך ויגיד מי הוא אין לנו פוריםםםם ארררר מטומטם הלוואי והייתי יודעת מי זהה אנחנו רק יודעים שהוא מכיתה ז' לא מח'
למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות
ומחר בוחן במתמטיקהה בעעע

NoA141

New member
צהריים טובים../images/Emo42.gif

היום לא הייתי בבי"ס בגלל שהיה לנו"יום מקוון"... חח...איזה המצאה של בי"ס... לא משנה העיקר שלא הלכנו לבי"ס(למרות שהייתה עבודה לעשות) קיבלתי 97 בבילוגיה אז אני שמחה..

../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifעצובהההה../images/Emo10.gif

מבחן באנגליתתת שאניי הולכתתת לקבלל 50-במקרהה הטובבב
, וגם בטעות עשיתי שאלות לא של הטור שלי באנסיין ואולי יחשבו שהעתקתי(למרות שבכמה העתקתי
).. חח..וחברה שלי כזה עושה "מה 20 זה ציון מכובד"..חיחי..
...מתהה עלייהה
והמורה לאנגלית כזה מתחילה לדבר על שמשה לא יודע אוצר מילים כמו יעקב(חח..סתם דמויות שהיא לקחה
)ואזז התחלנו כל דמות שהייתה בספר להגיד שזה משה וזה יעקב..חח..הרגהה אותיי המורההה
יוםםם מעצבןן...שונאתת אנגליתת..
סיון

יום נחמד, לומדים בו רק שעתיים

אנגלית... אממממ במבחן באנגלית קיבלתי 86.. ו... בסך הכל היה יום טובבב ועוד היום יש בר מצווה לידיד שלי הוא עושה רק לחברים כאילו מסיבה.. הולך להיות כיףףףףףףףףףףףףףף

אני דווקאא קיבלתי 94 באנגלית ומאה

בחשבוןן
יום {חשבון עשיתי הכלל נכוןן מעניין למהה חברה שלי פתרה לי את כל הבעיות} יום טוב לכם

חנושש

New member
מיתרר כנסי

זו לא הייתה שרפה זה היה רימון עשן
כולם חשבו שזה שרפה

עדידי15

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo100.gifכולם כנסווווווווווווווווו

שמעו יש לילד מהשכבה שלי רדיו... זאת הכתובת: http://www.radio.ct-f.net/ עכשיו יש גם מתיחות על אנשים...(זה מצחיק).. קיצר כנסו בבקשהההההה.. ואל תשימו לב לטימטום...

../images/Emo187.gif../images/Emo174.gif../images/Emo54.gifצהריים../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

נמממ שוב יום קצר.
שעתיים ראשונות-ביולוגיה-היה קצר
שלישית+רביעית-פיזיקה-ישנתי כל השיעור
רציני ישנתי לא סתם מזל שהמורה עמה
חמישית-לשון
חע אני לא יכול יותר עם המקצוע הזה...אני כל השיעור רק צוחק
זה מפחיד
אתמול ההורים שלי היו בחתונה ואחים שלי הלכו לדודים שלי אז 3 חברים באו אליי והיה הורס מצחוק
ושאמא שלי באה היא כעסה עליי שהמטבח מבולגן חע
ואז עפתי לישון אבל לא ישנתי חצי לילה בלעכס ועכשיו אני עייף
מחר מבחן בתנ"ך-לא יודע למה אבל אני מרגיש טוב למה למדתי הרבה
בייה

../images/Emo149.gif../images/Emo27.gifצהריים טוביםם../images/Emo149.gif

היה מזה שווה היום בבית ספר!
שעתיים ראשונות
אומנות! היה לנו שיעור חופשי!!..
שעה שלישית ורביעית
היסטוריה! קיבלתי 94 במבחן!
שעה חמישית
לשון- שיעור משעמם ר=צ=ח!!!
כל השעה רק המורה מדברת ומדברת
ואני משלימה שיעורים באנגלית....
שעה אחרונה
אנגלית!! היה שווה! בגלל שבשיעור לשון עשיתי שיעורים באנגלית (יותר נכון- העתקתי מחברה).. אז היא לא נתנה לי עונש!
כי כל הילדים שלא עשו שיעורים קיבלו מכתב וגם יצאו החוצה להעתיק את הסיפור שלמדנו 5 פעמים בעברית ובאנגלית!
קיבלתי 1-- בחשבון
כל הבחון העתקתי מחברה שלי- עשינו ביחד
-היא ואני קיבלנו 100!..

la reputa madre

New member
צהריים../images/Emo6.gif

יום חביב... ראינו סרט
בחינוך תעבורתי והיה איזה סצנה שאיזה זוג מתחרמנים והאישה מתחילה לגנוח המורה שלנו נלחץץ פצצותתת לא ידע מה לעשות עם עצמו רץ לוידאו ובא להפסיק את זה ובדיוק זה נגמר
הוא לא יכל להסתכל לנו בעינים אחר כך
מחר אין בצפר
אז היום בערב יש ערב בננות.
..זאת אומרת שאסור לי לאכול עכשיו חודשיים..(פעם שעברה זה היה פיצה, פונדו,שוקולד גלידות וכל מה שעולה על דעתכם
) האב א נייס דיי

למעלה