שלישי ה- 12/10 בערוצי הסדרות של yes

liranru

New member
../images/Emo44.gif שלישי ה- 12/10 בערוצי הסדרות של yes

מטבחי הגיהנום 7 - פרק פתיחת העונה החדשה | 21:00 | yes Next HD 10 דברים שאני שונאת אצלך 2 - פרק 9 | 21:50 | yes Next HD נשות קבע 4 - פרק 6 | 21:15 | yes Drama HD מרסי - פרק 12 | 22:00 | yes Drama HD קאסל - פרק 5 | 22:00 | yes Action HD סוכן מחוק 3 - פרק 4 | 22:45 | yes Action HD המשרד - פרק 10 | 22:30 | yes Comedy | גם ב- VOD (גם ב- HD) צפיה מהנה

מה יא

New member
כן, אבל אין שירשור של יום שני../images/Emo96.gif

בגלל זה שאלתי ביום שלישי אם היה *אתמול* קוגר טאון, כי אם כן היס מקס לא הקליט ובאסה כי אין לזה שידורים חוזרים בכלל.

TaMiRMo

New member
המקס שלי הקליט את פרק 20 שלשום

חיפשתי שידורים חוזרים ומצאתי ביום שישי ב9:30 בערב, יום שבת ב1:05 בצהריים ובאותו יום ב6:35. באותו יום היו לי התנגשויות בין 3 סדרות (נראה לי שהיה שם את WIPEOUT, או 10 דברים ועוד כמה...) ואם אני זוכר נכון קוגר הייתה מעורבת גם כן בפרשה. יכול להיות שאותו מצב קרה לך.

מה יא

New member
ככל הנראה../images/Emo96.gif

פשוט לא מצאתי לזה שידורים חוזרים אז חשבתי שדילגו על שבוע או משהו. זה ביס קומדי נכון?

מה יא

New member
מצאתי תודה../images/Emo96.gif

אבל מה דרמה בזה? זה הכי סיטקום שיש

X יו יו S

New member
בקשר להתנגשויות בין 3 סדרות

זה מה זה מרגיז
כשלפעמים הוא מודיע שיש התנגשויות ואז אפשר לארגן מחדש לפי סדר עדיפות לעומת מצבים שפתאום זה קוטע את התוכנית באמצע (ברור שזה תמיד קורה לסדרה שיותר מעדיפים אבל זה כבר מרפי
)

מה יא

New member
היס מקס שלי עוד יותר דפוק../images/Emo96.gif

אומרים לו להקליט סידרה והוא מחליט שלא בא לו. ופשוט לא מקליט. זהו.

X יו יו S

New member
אבל

זה תמיד קורה לי שפתאום אני רואה שיש משהו מעניין (נגיד שחקן שאני אוהבת מתארח איפשהו)

למעלה