האח הגדול -התוכנית הספרדית כעת -שידור

orlita1

New member
נו באמת

אמיר אמר את מה שהוא מרגיש כלפי סיוון ולא צריך את התאומה ששתתרגם לה את זה, הוא אמר לה את זה כבר כמה וכמה פעמים. סיוון יודעת את מה שהוא מרגיש וזה הדדי. לא כדאי לך לחכות לכיבוי אורות. כי את הסרט הכחול אין שום סיכוי שתקבל מהזוג הזה, זו לא הרמה שלהם, הוא מעריך אותה יותר מידי, שיעשה כזה מול כולם, וגם היא מעריכה את עצמה ומשפחתה ואין סיכוי שזה יקרה. אני מסכימה עם סמירנוף שאתם מחפשים שעיר לעזאזל בפורום, והפעם החלטתם שעמיר וסיוון יעלו למוקד. אין שום קשר לג'קי, הוא מפרגן לו מכל הלב(שניהם), להחליט כבר עכשיו מי הזוכה, זה מוקדם מידי, אבל די לעשות לינץ לאנשים - הגזמתם

סמירנו23

New member
לאנשים היה קשה לקבל

גבר כמו עמיר.. הם אכלו סרט שזה סער או שי.. אבל קיבלו גבר אחר.. גבר שהרבה היו רוצים להיות דומים לו...ולכן כל היום מסתכלים עליו..וכמובן שבישראל אין פירגון אמיתי אז רק מחכים שהוא יתרסק מה שהם לא מבינים...שעמיר מתחזק מיום ליום... אז מי שמקנא..שיחיה ויסבול.(אבל בשקט בחייאת זה נמאס כבר)

מסכימים איתי?

שמי שזוכה זה הפשוט, זה עם הלב זהב, זה עם החיוך הכובש, זה שמראה שהוא בן אדם, זה שיש לו שמחת חיים אמיתית ולא מזוייפת. איזה כייף שפה לא זוכים היפים והשחצנים ואלה שבאים עם הפוזה ומנפנפים בכסף שלהם, פה מי שזוכה מסתכם בשתי מילים- בן אדם! מי שמסכים איתי שיעשה

קוליקו1

New member
לא מסכים איתך בכלל

אפשר להיות עשיר ויפה ועדיין להיות עם לב זהב וכל מה שכתבת. לא צריך לעשות הכללות

סמירנו23

New member
אני מסכים חלקית

לא הבנתי למה אי אפשר להיות לב זהב חיוך כובש שמחת חיים אמיתית וגם להיות יפה תואר ועם כסף שעשית בעבודה קשה? בנאדם הכי חשוב ולכן חשוב ללמוד באמת..מי כן ומי...לא.

אני זז לישון-שיר לג'קי

ג'קי הוא בחור חביב לב זה וגם אדיב חיוך כובש מלא בחן ההפך מהישראלי המיתחנחן נכנס לנו ללב כל כך מהר תשמור על ליבך ג'קי פשוט תזהר אל תתאהב כל כך בקלות זה לא ריצה בשיעור התעמלות לאט תפתח את ליבך עם כולם כי יש אנשים רעים בעולם אוהבים אותך ג'קי

אתם יודעים מה מבאס?

שאנחנו לא יודעים מתי בדיוק ג'קי יעזוב את הבית בספרד.. כדי לראות אותו נפרד מהם. אוף. אני מקווה שמישהו יקליט את זה..

איך אני נקרעת פה ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

התאומה אומרת לסיון שתכנס למקלחת להז%$^ן עם עמיר וסיון אומרת לה שהיא לא רוצה להיות חומר פורנו לאנשים חרמנים שמסתכלים עליה באמצע הלילה
מה שאני לא מבינה, למה סיון על השבוע הראשון חיפשה עם מי לצאת בבית? מה היא חשבה שיקרה?

sogirl

New member
לא הבנת נכון../images/Emo6.gif רינת וסיון דיברו על זה שעדיף

לליהיא להכנס לאמבטיה ושם לקיים יחסים עם עתי. כי רק שם המצלמות לא מצלמות. סיון אמרה על עצמה, שהיא לא עושה את זה כאן עם עמיר, כדי לא לספק חומר פונוגרפי לקהל.

מיק101

New member
חחחחחחחחח אין לי מושג חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מקאופטוס מקאופטוס וריקודי בטן

למעלה