האח הגדול -התוכנית הספרדית כעת -שידור

GILA42

New member
מילותייך מתוקות מדבש צודקת בהחלט

ולדעתי לא יעזור שתנסי להאיר את עיניו הוא משוחד , לכן בואי נהנה מהמג'יק המתוק שלנו , יש לו כאלה פני מלאך שקופים מלאי רוך ואהבה שלא נמצא באף דיר בבית .

סמירנו

אני חייבת לומר לך שאתה רחוק מלהיות אובייקטי ולו בשל ההכרות המוקדמת שלך עם עמיר. כשבוחנים התנהגות של בן אדם חשוב מאוד לראות לא רק איך הוא מתנהג כלפיך אלא איך הוא מתנהג לאנשים מסביב. הוא ממאיס את עצמו, שתלטן, ועמיר הוא אגוצנטרי, מתנשא וגאוותן ברמות בלתי נסבלות. שלא לדבר על האותנטיות שמרוחה בצבעי טמבור. ומתחת למעטפת המאצ'ו שמנסה להחצין, הוא לא אחר מאשר מוג לב.

סמירנו23

New member
כמה פעמים אני צריך לכתוב

שאני מכיר אותו בדיוק כמו כולם.. אבל כתבת הרבה דברים יפים... אז לענות עכשיו ? עמיר גבר מהסרטים,מתייחס בכבוד לנשים..וגם לגברים. מסדר ומנקה בשביל כולם אוהב את כולם יש לו חוש הומר ואחלה לוק הוא מרכל הכי פחות בבית..וזה מהסיבה שהוא הגיע לתוכנית עם אחלה עבר..של עסק,שירות צבאי מלא וקרבי תואר במנהל עסקים הגיע מחור בצפון (כל זה קראתי עליו. אני לא צריך ''להכיר'' אותו מלפני התוכנית בשביל לדעת אז שיהיה בוקר/לילה טוב ושכל אחד..ימשיך לאהוב את מי שבא לו. כי באהבה כמו באהבה כולם אוהבים.

בוקר טוב סמירנו ולכולם..

בכל אדם ישנם חלקים טובים וחלקים רעים באישיות שמתורגמים להתנהגות. אף אחד מאיתנו אינו מושלם. האינטרקציות שלנו עם אנשים מחד יכולה להוציא מאיתנו חלקים טובים באישיות ומאידך תחצין את החלקים הרעים שבנו.כל זה קורה כשאנחנו מזהים חלקים טובים/רעים בעצמינו. סוג של מראה. לכך תוסיף את סיר הלחץ המבעבע בו נמצאים הדיירים מה שגורם להתנהגויות הנורמליות להיות מאוד מוקצנות וחסרות איזון. הגדולה של האדם היא לדעת להתחבר לחלקים הטובים שיש בכל אדם. רגישות היא דבר נפלא בעיני משום שדרכה מאוד קל להבין את האנשים שעומדים מולך. יש אנשים כמו עמיר שמפרש רגישות וטוב לב כחולשה ולכן אינו מאפשר לחלקים האלו שבו לצאת החוצה.וחבל. רובם שם עטופים במגננות וחומות שטרם קולפו מעליהם, יכול להיות שזה עניין של זמן ויכול להיות שזה גם לא יקרה למי שבדרך כלל עסוק בלחשבן. עמיר לא מנקה בשביל כולם, הוא מנקה בשביל עצמו. בעניין האובססיה לניקיון, מעבר לעובדה שזה גם סוג של כפייתיות, בדרך כלל מדובר באנשים שאינם מסוגלים לעשות סדר בראש בעקבות יותר מידי מידע, ורגשות , והתחליף הקל מבחינתם הוא לעשות סדר על המדף. והאנשים האלו מאופיינים בסוג של נוקשות. אין לי ספק שתחת המעטה הנוקשה ישנה רגישות וטוב אך היא טרם הגיעה אלי. אני לא שופטת אנשים עפ"י רקע ומראה חיצוני והשכלה זה לא רלוונטי, מבחינתי זהו שיפוט שיטחי נטו. נקודת המוצא שלי היא שכולם באותה עמדת הזינוק, ואני עדין מחכה שדברים טובים יקרו...

maxzi

New member
האלימות המילולית הזו מדהימה

וכך עמיר עושה בכל פעם שהוא מרגיש טיפה מאוים. כל אחד רשאי לדעתו, וזה שתדבר בזילזול לאנשים ועל אנשים לא עושה אותך יותר. חבל שזה כך, ואם תשימו לב לתוכנית כל התקיפות הללו קורות בכל רגע נתון.

טלומרז

New member
אל תבלבל במוח. הם שם חודשיים וחצי

ונשאר עוד חודש וחצי. אתה מבלבל עם מה שאמרו על האח הגדול בגרמניה. שם זה 8 חודשים. בספרד זה 4 חודשים וקצת.

jaycom

New member
אני מקווה שההורים של ג'קי ערים עכשיו ורואים

כמה הילדים שלהם מדהים גם בספרד

איזה תחמן העמיר הזה ../images/Emo6.gif

ישב מקודם עם התאומות ואמר להם כמה הוא אוהב את סיון ונמשך אליה וחושב שהיא יפה וחכמה - וברור שהתאומות ילכו ויספרו לה את זה. עכשיו התאומה אומרת לסיון את הדברים האלה וסיון הסתומה כמובן מתלהבת והנה זה עבד - עכשיו סיון רוצה ללכת עד הסוף עם עמיר, סתומה הבחורה הזאת, עמיר עשה את התרגיל הראשון בספר בדרך להכניס אותה למיטה

סמירנו23

New member
מיק101

את ראית מה היא כתבה? חחחחח היא לא שפויה החברה שלך אני מקווה שהיא מבינה כמה היא מצחיקה ובעיקר הזויה

מיק101

New member
אני כמעט בטוחה שאני יודעת../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הוא עובר את מכסיקני בבדיחות

סמירנו23

New member
את לא נורמלית חיפושית

את חושבת שעמיר אמר לתאומות בגלל שהוא יודע שהן תגיד לסיון ואז הוא יקבל סקס? את לא שפויה...באלוהים. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרסת אותי היה שווה לחכות עד עכשיו רק בשביל לקרוא מה שכתבת. דרך אגב..ראיתי עכשיו את מה שהעלו פה..את הסרטון הכפול שמתי לב לעמיר מאחור מפרגן מכל הלב עם הידיים אז..תעשי לי טובה תמשיכי להצחיק בקטע של ''עמיר אמר כי''...בשביל...ואז... ופחות בשלילי

sogirl

New member
לא. סיון דווקא אומרת שהיא מפחדת ללכת עד הסוף

בגלל המצלמות. הן אומרות שעדיף לליהיא לעשות את זה באמבטיה, כי אין שם מצלמות.

למעלה