ה-מ-ס-י-ב-ה

../images/Emo43.gif../images/Emo41.gif ה-מ-ס-י-ב-ה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איפה
המסיבה תתקיים בפארק יקום ליד האגם. מפה נמצאת באתר המסיבה מתי
המסיבה מתקיימת כל הלילה (כיאה למסיבת יום העצמאות), אבל אנחנו ממליצים לחברי הפורום להקדים ולהגיע כבר בסביבות השעה 21:30-22:00. גם תצליחו להתחמק מהפקקים, וגם תצליחו להינות מפגישה קצת יותר שקטה עם חברי הפורום האחרים, לפני הריקודים הסוערים עד אור הבוקר. מי מוזמן
כל גולשי תפוז בני ה 25-35, וחבריהם. מוזמנים במיוחד חברי הפורומים והצ'אטים. במקום יוקם אוהל גולשים מיוחד לצורך מפגשים חברתיים. בכניסה לאוהל תהיה הכוונה למפגש המתאים. מחירים כרטיס כניסה במחיר מלא עולה 120 שקל כרטיס בצירוף קופון מהפורום עולה 90 שקל כרטיס במכירה מוקדמת עולה 70 שקל (בחשבון פשוט, הכי מומלץ לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת באתר המסיבה. הנחה של 50 שקל לא הולכת ברגל - היא באה למסיבה ביקום
) אלכוהול יהיה? מה פתאום
בוודאי שיהיה, ואפילו הרבה. יהיו שלושה מוקדים של באר, כולל אלכוהול תוצרת חוץ. אחד המוקדים ימוקם ליד אוהל הפורומים על מנת לאפשר לפורומים שרוצים להיפגש גם קצת להרטיב את הגרון. איך אני אדע לזהות את כל חברי הפורום שיגיעו בכל הבלגן שיהיה שם
במקום יעמוד אוהל ייעודי לחברי הפורומים השונים. כאמור הוא יעמוד בסמוך לאחד הבארים. בכניסה לאוהל תעמוד דיילת שתכוון את הנכנסים למפגש המתאים להם. בנוסף יהיו במקום שני מסכי ענק. אחד כדי להציג קליפים כל הערב, והשני להודעות SMS. המסך להודעות SMS יכול לשמש את חברי הפורום להודעות אישיות, או להודעות של כלל הפורום ("המפגש של פורום אופנועים עבר ליד האגם" למשל). זה גם הזמן להציע לחברה שלך נישואים...
אבטחה המקום יהיה מאובטח באבטחה היקפית. שומרים יפטרלו סביב לגן ובתוכו במהלך כל המסיבה (לא שנרגיש אותם חס וחלילה). בדיקת רכבים בכניסה חניה בחינם, והרבה
מה עוד יהיה שם
DJ יובל ענבר בלהיטים ומוזיקה משנות ה 70, 80, 90 כולל קצת האוס, בשלוש רחבות ריקודים. 6 מסג'יסטים שירפו את מי שצריך להרפות. גימיקים וכל מה שצריך ומתאים ליום העצמאות (רמז:
). זהו... אנחנו נהיה שם, ונשמח לראות אתכם. לשאלות והצעות נוספות: פורום המסיבה

MicMik

New member
ומי שיגיע לאוהל ישראלים בחו"ל?

יקבל כרטיס טיסה ליעד לפי בחירתו?

iditbs

New member
ומי בכלל מוכן ומסוגל לעזוב את המחשב

כדי ללכת למסיבה? השתגעתם? אני כל המסיבה אהייה מוטרדת בגלל התגובה שלא הספקתי לכתוב או התגובה שאולי קיבלתי בזמן שאני במסיבה.... אני אבוא רק אם יהיו שם נקודות אנטרנט מקוונות לתפוז....

ליילה

New member
ואני אפילו אהיה בארץ עד אז...

אבל איך שהוא נראה לי שיום אחרי הנחיתה אין מצב שאני אגיע לשם, למרות האלכוהול תוצרת חוץ שהוא מאוד מפתה, אני חייבת להודות.

ליילה

New member
מין אוהל זיכרון כזה, רק עם תמונות

ונרות, שכולם יעברו בו בשקט, יזכרו את כולנו.. וימשיכו הלאה למסיבה ולאלכוהול

הוי מירב..

ואני יושבת פה ומזילה דמעות...ומקנחת את האף (ברעש) איך זה שתמיד זה אנחנו? הכבשים השחורים של הפורומים ("מממהה!") חייבים להקים עצומה. להודיע לכל האומה. ולכל מחוללי הניסים שישלחו מיד כרטיסים.

אוהל??? אנחנו??? ישראלים בחו"ל?

מה פתאום אוהל???? מינימום וילה, שלושה מפלסים, ארבעה כיווני אוויר, חנייה לשלוש מכוניות (כולל SUV למרב) ובריכה... פשששש....אוהל....

ליילה

New member
יש , קיבלתי ג'יפ ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo8.gif

וברור שאנחנו זה וילה , הרי אנחנו מחו"ל, אנחנו בטח נורא מליונרים כולנו, וחיים לנו טוב רחוק מהמולדת.... ואני מוכנה, כדי שלא תהיו עצובים, להיות הנציג שלנו בוילת הזיכרון, אני אעמוד בכניסה ואחלק פליירים עם תמונות של חברי הפורום (באדיבות גיא) וקיצור תולדות חיים, אה, וגם כמובן, מצב חשבון הבנק

ננסנס

New member
מה זה באמת תוצרת חוץ לישראלים בחול?

אולי וודקה של כרמל מזרחי או עראק של יקבי בנימינה...

ליילה

New member
סליחה, אבל הכבוד הסורי התעורר

עראק איכותי תוצרת חוץ לישראלים בחו"ל, הוא כמובן עלית הערק... מה פתאום יקבי בנימינה בערק ???? ואם אתה רוצה משהו באמת באמת איכותי, אז כמובן ערק זחלאווי, ישר מהעיר בלבנון...

MicMik

New member
עכשיו הכבוד האיטלקי התעורר...

אין כמו סמבוקה ! בדקו את הלינק כדי לדעת איך שותים (על אחריותכם) הלוואי והייתי איטלקי

ננסנס

New member
סורי? סיפור על ערק...

מה בדיוק מקורו של הערק? המון עמים טוענים לבעלות... לפני מספר שנים נסעתי לטורקיה לפגישה מאוד חשובה בעיר הבירה אנקרה. בסוף היום לקחו אותי מארחי לארוחת ערב במיבצר מפואר המשקיף על כל העיר (המאוד מכוערת...). שאלו אותי האם אני מעונין לטעום את המשקה הטורקי הלאומי שטעמו "מדהים" עם כל מנה שהיא... בתור חובב אלכוהול (וברנש מנומס...) כמובן שהסכמתי... עם הטעימה הראשונה שחררתי הצהרה - "זה אוזו !!!" מארחי כמעט התעלפו למשמע הצהרתי שהרי אוזו הינו משקה יווני (וכידוע בין היוונים והטורקים שוררת אהבה כמו ביננו לבין שכננו) בעוד הטורקים קוראים לו ראקי... ונראה כאילו כל העסקה עומדת להתפוצץ... סוף טוב הכל טוב, התנצלתי ואמרתי שגם אנו הישראלים קוראים לזה ערק וטוענים לבעלות... והתחלנו לפתח דיון על זהויות גנובות של מאכלים..ובא לציון גואל... נב שונא ערק/אוזו/ראקי או כל משקה אניסי אחר...

ליילה

New member
מתה על ערק, בכל צורותיו וגווניו

מה לעשות כשגדלים עם זה כנראה מפתחים אהבה לעניין הזה. לי הטעם מזכיר תמיד את סבא וסבתא וארוחות יום שבת בצהריים. ולגבי הזהות, אני מתעקשת שזה שלנו... ורק להזדהות, היקר לא רק שונא את המשקאות האלו, הוא גם לא יכול לסבול כשאני שותה, וישר בורח וטוען שהוא לא יכול להריח אותי אפילו כי זה עושה לו בחילה.... נו אז בחרתי בו, ולא בערק...

אין כמו עראק

בעיקר כשיש כאבי שיניים D-: זו היתה הפעם היחידה שהכנסתי עראק לפה שלי (צמר גפן טבול בעראק ישר על השן הבעייתית), וזה הרדים לי יופי את האיזור הכואב עד שהגעתי לרופאת השיניים שלי.

Zival

New member
ואפרופו ערק../images/Emo117.gif

בגיל שמונה, יום לאחר ערב פסח התאספה כל המישפחה מכל הכיוונים לארוחה חגיגית שניה
אני ישבתי ליד הדוד שהגיע לביקור מחו'ל, בין אכילה וצחוקים מסביב התחלתי כנראה לאבד צבע בפנים
ואמי שישבה ממולי התחילה לילל ש'קרה משהו לילדה' והדוד שלי החליט 'שאולי אני לא נושמת' והחל להכות בי בגב ותוך כך שלקח כוס 'מים' והתחיל להשקות אותי.
..לא יודעת איך השתחררתי ממנו.. בסוף מסתבר שהכוס 'מים' שאני שתיתי וגם זו של הדוד היו ע ר ק
ומאז ועד היום אני מתה על ערק אבל שותה לאט ובכמות קטנה..

למעלה