תפוז למען הקהילה

../images/Emo43.gif תפוז למען הקהילה ../images/Emo101.gif

במוצ"ש הקרוב בשעה 21:00, תתקיים בקניון ארנה המסיבה הרשמית של הקיץ של ארגון "יוצאים לחיים" התומך ומסייע לחולי סרטן. בואו לצפות בדג נחש, די-ג'י אסי קוז'אק, הבליינים ועוד. כל ההכנסות קודש לפרוייקט "יוצאים לחיים", התומך בצעירים שחלו בסרטן. טל' להזמנת כרטיסים - "הדרן": 03-5279797. מידע נוסף בפורום 'סרטן - לא לבד'.
השבוע הוא שבוע המודעות לגילוי ומניעת סרטן ממאיר של העור, ופורום 'אחים ואחיות בשירות הבריאות' מבקש לקדם את המודעות לנושא החשוב. מידע חשוב בנושא ניתן למצוא בשרשור בנושא בפורום.

Holy Cookie

New member
נצל"ש../images/Emo70.gif עברתי טסט../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני לא מאמינה
שנים חיכיתי לרגע הזה שאני אכתוב פה שעברתי.... טסט כזה בחיים לא היה לי, הייתי בטוחה שנכשלתי... קודם כל הטסטר לקח אותי לאיזור שאף פעם לא נהגתי בו, זה בכלל לא האיזור של הטסטים, והוא העיר לי מלא הערות שחלק מהם אפילו הוא העיר בלי קשר! הייתי ראשונה, וכשהתחלפנו, התחלתי לבכות, כי זה טסט שישי והייתי בטוחה שנכשלתי, באמצע הטסט של השניה, הוא שואל אותי אם אני בסדר... כשהגענו למשרד הרישוי הוא הושיט לי יד, אני לא האמנתי... שאלתי אותו אם באמת אז הוא אמר לי "למה לא?" ואז בכיתי, והפעם מאושר... אני עדיין לא מאמינה.... אה.. והשניה גם עברה...

pulpula

New member
כל הכבוד ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני ממש שמחה בשבילך!! לי קרו דברים נוראיים ולא פיירים שלא מהעולם הזה בטסטים ואני יכולה להבין אותך. מזך טוב!!

מייקלית

New member
מזללללל טוףףףףףףף ../images/Emo23.gif

תוכיחי לעולם שבנות לא נוהגות גרוע!!!!

לידרררררררררררררררררררררררררררררררר

יוווווווווווווווווווווווו מזל טוב
מזל טוב מזל טוב מזל טוב! עכשיו תוכלי לנסוע כמה שתרצי! בלי הלחץ של- אוף אני אעבור בטסט הבא? כל הכבוד על האופטימיות

g a g a

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif

למעלה