פרישת מנהל הפורום ועתיד הפורום

../images/Emo43.gif פרישת מנהל הפורום ועתיד הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים ל רון באסיה על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל כמו כן, אנו מחפשים גולש אחר אשר יוכל להחליף את המנהל הנוכחי (או גולשת). הינם מוזמנים לשלוח לנו מסר לכינוי "הנהלת הפורומים" או למלא את הטופס הבא http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp ** שימו לב כי במידה ולא נמצא מנהל/ת לפורום - הפורום יסגר בימים הקרובים. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
 
../images/Emo124.gifכן, אני פורש

חשבתי שאוכל לדחוף את הפורום יותר, אבל אין לי זמן להשקיע. במיוחד בחודש האחרון שאני ממש עובד יומם ולילה, חוץ מחופשה באמצע, שכמובן העמיסה אותי יותר. מנהל פורום צריך להיות פעיל בפורום כל יום, אני לא יכול לעשות זאת וזה לא הוגן כלפי חברי הפורום. אני מקווה שיש מתנדבת לנהל את הפורום, הנהלת הפורומים שלתפוז ממתינים לשמוע מכם. אני עדיין כאן בסביבה, ואני אמשיך להשתתף בפורום. אני עדיין בקוריאה ובד"כ בעיניינים. אני בטח אשקיע קצת יותר בבלוג שלי כשיש לי זמן, נראה. מקווה שהפורום ימשיך להיות פעיל.
 

Rebeccan

New member
חבל שאתה פורש, וחבל שמאיימים עלינו

שהפורום ייסגר. ברור לי לגמרי שאם אתה עסוק, לא תוכל להשקיע. אבל חבל שהנהלת הפורומים מאיימת בסגירת עוד פורום. אגב רון - שאלתי לגבי חלב סויה שחור - תוכל להתייחס בבקשה ? אודה לך מאוד כמה מוכר / מקובל חלב סויה שחור ? מצאתי "מתכון" באתר הזה http://wendyinkk.blogspot.com/2010/06/black-soy-bean-milk.html אבל השאלה היא האם אנשים צורכים או האם אפשר למצוא בחנויות ? ושאלה לגבי שיר (נתקלתי באחת הסדרות ... ואני טיפוס סקרן) האם מוכר לך ? האם שמעת פעם ? http://www.youtube.com/watch?v=dbPI1QG5LqA האם זה שיר ערש ששר ההורה לילד ?
 

hbr581

New member
../images/Emo10.gifרון

רון שלום! מאחלת לך בריאות והצלחה! אשמח להיות איתך בקשר...! אם זה בסדר מצדך...!?
 
למעלה