סדנאות חדשות

ווין תו

New member
../images/Emo43.gifסדנאות חדשות

לתשומת ליבכם - אריה מתחיל להעביר סדנאות לחם בתבליני הכפר. לפרטים נא לפנות ישירות לתבליני הכפר.

ווין תו

New member
בקרוב נתחיל בסדרת סדנאות חדשות

על הכוונת סדנה צרפתית של פריזb דגים /פירות ים עם יניבניב לחם עם ג'רג'ר פסטות עם eingedi זילופים וקובות עם פנינה אולי זה המקום והזמן וכדי שנוכל לדעת לאן נושבת הרוח, נא העבירו לי במסר באיזה סדנאות חשקה נפשכם ומאיזה איזור מגורים אתם - כך יהיה לנו קל יותר להתארגן

mozal

New member
היי ווין

מה שלומך היום (הלילה בעצם) ? בקשר לסדנאות המתארגנות במסגרת הפורום, אני מעוניין בכולן. מיניבניב ועד פנינה, מנהר הפרת ועד ים הקובה הגדול. אזור מגורי הוא רחובות ויש לי רכב (של אשתי, כך שכשהיא לא צריכה אותו ) אז אני נייד למדי, בעיקר בימי שישי. ביי בינתיים,
מיקי.

לישר

New member
ווין תו - בוקר טוב אני מעוניינית

ב- צרפתית, פסטות, זילופים ורצוי במרכז הארץ. ואם אפשר סדנא להכנת פרלינים יהיה נפלא.

תומרקס

New member
סדנאות - אשמח להשתתף בסדנא אפייה

אני גרה באזור המרכז (הרצליה).

pickit

New member
../images/Emo4.gif

לצערי אין באפשרותי להתקשר לתבליני הכפר. אשמח לדעת אם סדנאות הלחם יתקיימו גם אחרי החגים או אם תתקיים סדנא בין ראש השנה ליום כיפור. תודה.

mabsutit

New member
הייתי שם היום, הסדנא הראשונה ב-24.9

יום ד' שעה 19:30

ofrafr

New member
איפה הסדנא תערך

האם הסדנא נמצאת בחנות תבליני הכפר בראשון האם מישהו יודע אם גם ממש משתתפים או שרק צופים?

pickit

New member
היי עפרה

עד כמה שאני יודעת (רשמתי בעבר את אמא שלי), כל הסדנאות של תבליני הכפר אקטיביות ומתקימות בחנות שבראשל"צ. ש"ש

pickit

New member
אחלה, תודה ../images/Emo140.gif

ידוע לך משהו על הליך ההרשמה והתשלום (במקום לפני/ מראש)?

אפרת 100

New member
אני לא מצליחה בשום אופן לשלוח מסר

יש איזו שהיא בעיה, בשליחת המסרים כרגע? בכל אופן,אני מעוניינת מאוד בסדנת לחמים ערב נעים

droli

New member
בתים לאירוח סדנאות - אם לא יהיו

בתים לא יהיו סדנאות. יש מתנדבים? תשובות במסרים בלבד.

r66

New member
אני מוכנה לארח

רק צריך להגיד לי איזה אביזרים צריך ולפי זה אארגן מקום.

ווין תו

New member
../images/Emo43.gifמסר, מסר מסר ../images/Emo43.gif

את כל הבקשות, במסרים אלי בבקשה. כמו כן האם פסה רוח ההתנדבות בעם? אנו זקוקים לבתים לסדנאות ל- 15 איש. עד כה התנדבו מעט מאד אנשים וקיום הסדנאות מותנה כמובן במקום עריכתן.

למעלה